PDA

View Full Version : problem s epilatora



miss_survivor
04-03-2007, 11:48
awe hora mn boli s toz epilator ama pyk e mn efikasen i kosmite uredqvat lek protiv bolkata ?s vremmeto kojata svikva li?

04-03-2007, 12:11
Da razbira se 4e svikva.Az li4no pravq taka -kato go dopra do kojata kolkoto i da boli prodaljavam i po tozi na4in mn po-lesno svikvams bolkata po-natatak.Malko mazohisti4no,no ot opit glava ne boli. 8)

ЦвЕтИт0
04-03-2007, 13:42
Пий 1 водка на екс и ще забравиш и болка и всичко.Шегувам се разбира се.Ако болката е твърде непоносима можеш преди това да си охладиш мястото което си решила да епилираш с лед или студена водо.Така че да поистръпне малко и ще бъде по-добре.Но се избърши добре да няма влага да не те шибне тока.После се намажи с някакво кремче подхранващо-Здраве или нещо такова.Айде стискай зъбки и както е казал народа-ТРАЙ БАБО ЗА ХУБОСТ-КЪСМЕТ МАЦКА.

ani_sweet
04-03-2007, 14:49
Nai-dobre se epilirai sled banq-togava kosmite sa po-meki i e po-bezbolezneno.

misssy
04-03-2007, 15:06
Да, с времето се свиква.Начи аз епилатора го имам от отдавна обаче чак преди около месец се престраших да го ползвам(преди това позлвах самобръсначка,но ми писна).И сега за втори път ползвах епилатора и вече болката не е същата.
P.S:Това с леда се прави след епилирането според мен.

ЦвЕтИТ0
04-03-2007, 15:20
Ммм може и да си права не споря.Ако реши момичето може да го ползва и преди и след самата епилация и сама да си прецени как е по-добре за нея.А сега като се замиля се сещтам че преди време по телевизията рекламираха точно такъв епилатор с лед ама не се сещтам коя марка беше.Както и да е .Принципно с епилатор си е супер с всеки път болката намалява а и косъмчетата растат по.-бавно по на-рядко и по-тънички. :wink:

SpAcE_LaDy
04-03-2007, 15:21
И аз ползвам епилатор откакто го имам.. от рождения ми ден.. демек от около месец и половина.. преди това си махах космите със самобръсначка, след това ходих на кола маска на триъгълника, а сега като имам епилатор не ходя н кола вече, в смисъл супер рядко ходя.. т.е. ще ходя :) ама ти препоръчвам ако до сега си се бръснала, отиди поне веднъй на кола маска преди да се епилираш, просто за да ти махнат косъмчетата с дебелите корени от бръсненето и после д не те боли толкова като се епилираш:)

miss_survivor
04-03-2007, 15:47
ami az go imam ot nqkolko meseca i bolkata naistina ne e kato za 1vi pyt no q ima i to mn moje bi kojata mi e takava problemna 6toto na dr hora klojata svikva byrzo

SpAcE_LaDy
04-03-2007, 15:49
Oooo, споко и мен си ме боли.. то не е само до свикване.. то и моята кожа е така.. вс път си ме боли и докато почна д търпя болката вече съм си махнала половината триъгълник.. и пак има болка..

04-03-2007, 20:29
trqbva da se epilira6 sled banq za6toto porite se otpu6vat ot toploto i kosmite izlizat po lesno a ot studenoto porite se svivat :wink:

Radeto_
04-03-2007, 20:32
Болка ще чувстваш само в началото.С течение на времето кожата свиква и няма да усещаш нищо - поне така е при мен, а епилатор имам от 3 години - оттогава го и ползвам.