PDA

View Full Version : Имам големи топки и това се оказа проблем...



Ташунко
04-03-2007, 13:14
Значи...
Към момента не съм си давал сметка, но онзи ден отидох да си закупя Ливайс 501, моделът е с копчета. Страшно ми убива и се отказах. Продавачката се засмя и ми се подигра с репликата "Такива джинси с копчета не са за мъже с големи топки". Беше много усмихната, но адски ми стана неприятно от тези подигравки. Излязох и си купих нормални джинси Риплей с цип и не ми обиват.
Темата не е за джинсите, а за топките по-точно имали ли са други момчета подобен проблем и как отвръщате на такива подигравки от страна на жените?

04-03-2007, 13:16
a shto ne i kaza che s takiva topki mojesh da q okupesh cqlata?

temito
04-03-2007, 13:19
a shto ne i kaza che s takiva topki mojesh da q okupesh cqlata?


hihihihi,prav/a e \:D/
a i ne obrashtai tolkova vnimanie,horata sa jestoki,kogato vidqt,che te naranqvat po nqkav nachin shte prodalljat da se podigravat.....golemi/malki topki,golemi/malki cici,dupeta,pishki i t.n-vseki chovek e razlichen,kolkoto po-skoro go razberesh,tolkova shte ti stane po-lesen jivota :wink:

ABSOLUTme
04-03-2007, 13:30
...как отвръщате на такива подигравки от страна на жените?
Ами момиче съм,т.е. мога да ударя друга жена. :lol:
Ако някоя селтачка в магазин ми каже нещо за гърдите(малки,големи,увисн ли,стегнати,притиснати и т.н.)директно бих и зашила един.В крайна сметка не е там за да си дава компетентното мнение относно физиката ми,а да ме обслужи.

lo_flo
04-03-2007, 13:37
Хей, сладур,защо им се връзваш на некви прости селтачки :) Изобщо да не ти пука :) Нали знаеш, тези,които обиждат най-много, имат и най-много комплекси.Отде да знаеш,тази госпожица може да не се мие :) Горе главата

Schnitzer
04-03-2007, 13:43
...как отвръщате на такива подигравки от страна на жените?
Ами момиче съм,т.е. мога да ударя друга жена. :lol:
Ако някоя селтачка в магазин ми каже нещо за гърдите(малки,големи,увисн ли,стегнати,притиснати и т.н.)директно бих и зашила един.В крайна сметка не е там за да си дава компетентното мнение относно физиката ми,а да ме обслужи.Е ако каже че имаш големи гърди не се ли счита за комплимент? :-D

DrSmurph
04-03-2007, 13:44
Абе пич, топките са много важен атрибут на мъжа. Това не е обида, просто овцата е попадала на ебачи с лешничета, които не могат да свършат никаква работа. Не им се връзвай. Радвай се на атрибутуте си!

ABSOLUTme
04-03-2007, 13:45
...как отвръщате на такива подигравки от страна на жените?
Ами момиче съм,т.е. мога да ударя друга жена. :lol:
Ако някоя селтачка в магазин ми каже нещо за гърдите(малки,големи,увисн ли,стегнати,притиснати и т.н.)директно бих и зашила един.В крайна сметка не е там за да си дава компетентното мнение относно физиката ми,а да ме обслужи.Е ако каже че имаш големи гърди не се ли счита за комплимент? :-D
не и плащат,за да ми възхвалява циците.

dete_na_prostora
04-03-2007, 13:49
...как отвръщате на такива подигравки от страна на жените?
Ами момиче съм,т.е. мога да ударя друга жена. :lol:
Ако някоя селтачка в магазин ми каже нещо за гърдите(малки,големи,увисн ли,стегнати,притиснати и т.н.)директно бих и зашила един.В крайна сметка не е там за да си дава компетентното мнение относно физиката ми,а да ме обслужи.Е ако каже че имаш големи гърди не се ли счита за комплимент? :-D
не и плащат,за да ми възхвалява циците.

може пък да та сваля, кфо ся и продавачките са хоръ :lol:

SavE`ME`FroM`MyselF
04-03-2007, 14:00
В крайна сметка не е там за да си дава компетентното мнение относно физиката ми,а да ме обслужи.[/b]
Съгласна съм
Не обръщай внимание

bqsna_teenagerka
04-03-2007, 14:58
:smt005 трябваше да й кажеш "големи ама докато те шибам ще те докарам едновременно до клиторален и вагинален оргазъм"-ако разбра какво се опитах да ти кажа 8) :lol: :-D

04-03-2007, 15:50
:smt005 трябваше да й кажеш "големи ама докато те шибам ще те докарам едновременно до клиторален и вагинален оргазъм"-ако разбра какво се опитах да ти кажа 8) :lol: :-D

Ти много разбираш от секс. ;)

bqsna_teenagerka
04-03-2007, 16:55
аами то толкова такива теми из4етох тука 4е разбрах пове4ето неща!!! :P за което се радвам....по добре от по малка да си знам вси4ко защото като стана на 14,15 което е след 1,2 г ще по4на да се питам "на 14 съм да правя ли секс :smt005 " няма да съм толковва тъпа...и ще съм навътрес материала :smt016

Spraymaster
04-03-2007, 20:15
Az ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da i predloja da mi gi izsmu4i...

Naghual
04-04-2007, 10:33
Спокойно, тя големината на топките ти е правопропорционална на самочувствието ;)

04-09-2007, 22:46
може да има6 заушка..