PDA

View Full Version : програма плссс ?



bodil4e_f
04-03-2007, 13:15
значи изтеглих си ProShow Producer ,защото нямам windows movie maker (което е много странно,но НАИСТРИНА ГО НЯМАМ) ,за да си првя клипчета..обаче накрая ми ги записва във формат,който никой друг не може да отвори... като го записвам от раширенията няма избор за формат-само такъв какъвто го сейфа програмата,а така тва клипче никой не може да го отвори като го пратя....
кажете ми кака да го направя във формат за клипче (например 3gp) ??


И още едно въпросче-като го запивам клипчето на почти средата излиза голяма жълта лента,че е е направено с ProShow Producer ,от която не се вижда полповината клипче...как да я махна??

мерси

dete_na_prostora
04-03-2007, 13:56
значи изтеглих си ProShow Producer ,защото нямам windows movie maker (което е много странно,но НАИСТРИНА ГО НЯМАМ) ,за да си првя клипчета..обаче накрая ми ги записва във формат,който никой друг не може да отвори... като го записвам от раширенията няма избор за формат-само такъв какъвто го сейфа програмата,а така тва клипче никой не може да го отвори като го пратя....
кажете ми кака да го направя във формат за клипче (например 3gp) ??


И още едно въпросче-като го запивам клипчето на почти средата излиза голяма жълта лента,че е е направено с ProShow Producer ,от която не се вижда полповината клипче...как да я махна??

мерси

Ммммммм а какъф е формата в който то сейфва програмата, да си намериш някъф 3gp to нешто си convertor ? :-D ::: :::

Forslor
04-03-2007, 16:59
Преди да кажеш отново ,че нямаш Movie Maker натисни START после RUN напиши MOVIEMK и дай ОК .
Ето в тази тема е разискван този "проблем".

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=87026

За конвертиране в/от .3gp. Xilisoft 3GP Video Converter

А относно жълтата лента , трябва да регистрираш програмата за да се махне .

PhoenixXx
04-03-2007, 20:33
значи изтеглих си ProShow Producer ,защото нямам windows movie maker (което е много странно,но НАИСТРИНА ГО НЯМАМ) ,за да си првя клипчета..обаче накрая ми ги записва във формат,който никой друг не може да отвори... като го записвам от раширенията няма избор за формат-само такъв какъвто го сейфа програмата,а така тва клипче никой не може да го отвори като го пратя....
кажете ми кака да го направя във формат за клипче (например 3gp) ??


И още едно въпросче-като го запивам клипчето на почти средата излиза голяма жълта лента,че е е направено с ProShow Producer ,от която не се вижда полповината клипче...как да я махна??

мерси
най-вероятно го save във формата който чете само тази програма , потърси в менюто "export" и оттам си избираш формат

Excu
04-04-2007, 06:08
Вие или сте много прости или не знаете какво е google
А тая лента ти излиза защото трябва да вложиш пари във това и ли да сложош пираДскЪ клуч

06-16-2007, 15:54
Наистина кажете как да се маха тая жълта лента и аз незнам.

dimm4ito
04-11-2010, 12:49
от къде да взема пирадски ключ?

MaGuSs
04-11-2010, 13:38
от къде да взема пирадски ключ?

От чичо ни :)
google