PDA

View Full Version : защо все на мен?какво да правя?



мармотка
04-03-2007, 13:15
Просто искам да споделя,защото ще се побъркам.Имам връзка с едно момче близо две години,живеем заедно.Аз съм от Бургас,а той от София и дойдохме да живеем в София.Намерих си и добра работа,той също и всичко изглеждаше розово до преди 2 дена,когато ми каза,че не е щастлив с мен и иска да се разделим. :smt005 ужас,беше ми почти като гръм от ясно небе.Вече два дена не съм яла и спала,главата ме боли от рев и не знам какво да правя.Връщане назад няма според него и имам два изхода-да остана сама в София на квартира или да се върна в Бургас,където да живея при сестра ми,мъжа и и бебе.Добре поне,че не ме притиска да се изнасям,което е също и голямо мъчение-хем живеем заедно,хем не сме заедно.Абе кво да ви разправям,кошмар.
п.п.Почти съм сигурна,че няма друга жена.Какво да правя?

gPa3HuTeJl
04-03-2007, 14:40
Трябва един д1л1к, изтощителен и зад1лжителен разговор, в който той трябва да ти обясни защо си е променил мнението така изведн1ж и какво го е накарало да го направи..

gamercheto_
04-03-2007, 14:54
щом се е стигнало до там че живеете заедно не може просто ей така да е изтинал към теб..явно има причина която не иска да ти каже....предразположи го да поговорите дори и това да ви е последния разховор за вашата връзка!кажи му какво чувстваш и така....нямаш какво да губиш така че бъди директна....!Щом няма друго момиче значи причината е във вас....

divo_kotence
04-03-2007, 16:04
щом се е стигнало до там че живеете заедно не може просто ей така да е изтинал към теб..явно има причина която не иска да ти каже....предразположи го да поговорите дори и това да ви е последния разховор за вашата връзка!кажи му какво чувстваш и така....нямаш какво да губиш така че бъди директна....!Щом няма друго момиче значи причината е във вас....

и аз съм на тва мнение...освен да поговорите др начин няма...

BAYO
04-03-2007, 20:06
И аз съм на същото мнение като горните 2. Атака с думи и тва е! Не може ей така 2 год. и на вятъра. От горе на вс. живеете заедно, финансите не са ви проблем? Аве к'в му е проблема на тоя бе?!?!?!? :smt019

In`Tears
04-03-2007, 20:10
щом се е стигнало до там че живеете заедно не може просто ей така да е изтинал към теб..явно има причина която не иска да ти каже....предразположи го да поговорите дори и това да ви е последния разховор за вашата връзка!кажи му какво чувстваш и така....нямаш какво да губиш така че бъди директна....!Щом няма друго момиче значи причината е във вас....

и аз съм на тва мнение...освен да поговорите др начин няма...

и аз......

FZ
04-03-2007, 21:04
Поговори с него .. питай го какъв е проблема ...

honda^
04-03-2007, 21:09
Трябва един д1л1к, изтощителен и зад1лжителен разговор, в който той трябва да ти обясни защо си е променил мнението така изведн1ж и какво го е накарало да го направи..
Съгласна съм... Бъди силна мили4ка!!! Живота продължава!!1

CrazyWitch
04-03-2007, 21:21
Освен, че трябва да бъдеш силна.. може би ще е най-добре да се изместиш от квартирата в която си с него.
Предполагам, че това те мъчи още повече. Помисли си дали няма други алтернативи.. Не знам, не знам.. ужас просто =(
Само като си помисля.
Понеже водя връзка от разтояние.. се замислих далаи и наще планове няма да рухнат така неочаквано.
Бъди силна и се надявам той да размисли и като по чудо да разбере, че те обича, защото и моя беше сигурен на няколко пъти дори и доста съм била наранявана..., но не щеш ли.. разделя ме се. Хващам си пътя за моя град и вече ме заобичал ..

Но и знам друго. Надеждата е лош съветник, но аз май това ти давам..
Кофти звучи, но заеби надеждите.. гледай напред и не се предавай.

Shadow_Walker
04-03-2007, 21:24
Преди два дена е било първи април! (мнението ти е от 3ти...)
Сигурна ли си, че не се е майтапил?
Пък ако се е-най-добре се изнеси на квартира, но в Бургас.И бъди силна.

CrazyWitch
04-03-2007, 21:24
И аз съм на същото мнение като горните 2. Атака с думи и тва е! Не може ей така 2 год. и на вятъра. От горе на вс. живеете заедно, финансите не са ви проблем? Аве к'в му е проблема на тоя бе?!?!?!? :smt019

Колкото и чудно да звучи.. някой път така става. Събуждаш се ии .. какво..
Вече не обичаш половинката до себе си!
Баси гаврата =( !

Бтв.. И на мене ми се е случвало не един път да охладнявам към приятеля ми, но изведнъж ме попарва нещо и искам постоянно да съм с него :(

BAYO
04-03-2007, 21:46
Колкото и чудно да звучи.. някой път така става. Събуждаш се ии .. какво..
Вече не обичаш половинката до себе си!
Баси гаврата =( !

Бтв.. И на мене ми се е случвало не един път да охладнявам към приятеля ми, но изведнъж ме попарва нещо и искам постоянно да съм с него :(

Добре де Crazy`Witch , кви са симптомите, ква е причината, к'в е лека? Как така рязко ставаш и осъзнаваш, че не обичаш вече човка, който си обичал 2 год. примерно? Не знам, за мен тва е Мисия Невъзможна :-s

Chernata`Nagual
04-03-2007, 21:53
Аз си мисля,чв нещата ще се оправят,един разговор със спокоен тон,без сълзи и излишно напрежение(марак не възможно).Дай му да разбере,че ти за нищо на света не искаш да го загубиш и че не заради това,че примерно трябва да се преместиш,а защото го обичаш!!!
Успех мила

da ostana ili da se mahna
04-03-2007, 23:53
bih te sujalil no nqma za6toto nikoi ne iska da se 4uvstva bezsilen vupreki 4e mojebi ti v momenta taka se 4uvstva6...
Vij az sum mom4e i mojebi nqma da poslu6a6 moq suvet...No iskam da kaja edno predi da pravi6 kakvoto i da e bilo hvani za rukata i go nakarai da sedne sedni sre6tu nego i mu zadai vuprosa "kak zabravi nezabravimite 2 godini" sled tova mu pripomni va6i 2-3 nai zapomnq6ti se slu4ki ot koito i dvamata ste se vpe4atlili i pomnite znam 4e preigrano zvu4i no v liubovta nqma scenarii nikoi ne moje s zau4eni frazi4ki da vuzplameni iskra vsi4ko idva ot vas dvamata tova koeto ti kazah 6te go razmekne 6te go nakara da se zamisli dali taka iska da prikliu4i vsi4ko dori da si e nameril druga za koqto neznae6 zapomni 4e vsi4ko e mimoletno i e prosto vremenno i ako e nameril naistina druga mu prosti mojebi e opital zabraneniq plod prosto za da vidi dali 6te se po4uvstva po dobre neznam v momenta i az sum afektiran i za tva neznam dali suveta mi e pravilen no vse pak :cry:

koalka
04-04-2007, 05:54
Еми, вземи поговори с него и го питай защо така изведнъж се е променило всичко.Еми, по-добре остани тук на квартира в София, защото все пак те са цяло семейство и може да нямат място, а и да не им се натрапваш...

04-04-2007, 06:21
Просто искам да споделя,защото ще се побъркам.Имам връзка с едно момче близо две години,живеем заедно.Аз съм от Бургас,а той от София и дойдохме да живеем в София.Намерих си и добра работа,той също и всичко изглеждаше розово до преди 2 дена,когато ми каза,че не е щастлив с мен и иска да се разделим. :smt005 ужас,беше ми почти като гръм от ясно небе.Вече два дена не съм яла и спала,главата ме боли от рев и не знам какво да правя.Връщане назад няма според него и имам два изхода-да остана сама в София на квартира или да се върна в Бургас,където да живея при сестра ми,мъжа и и бебе.Добре поне,че не ме притиска да се изнасям,което е също и голямо мъчение-хем живеем заедно,хем не сме заедно.Абе кво да ви разправям,кошмар.
п.п.Почти съм сигурна,че няма друга жена.Какво да правя?

Hva6tai purviq vlak i dim da te nqma ot Sofiq, 4e mi pisna ot selqnki kato tebe deto kato doidat vednuj i ne si trugvat!!!!!! Mnogo pravilno ti e bil 6uta

мармотка
04-04-2007, 07:06
Благодаря ви за добрите съвети,аз също реших да остана тук на квартира.Разговора го проведохме,но се оказа че само любов не стига.Имаме много различия с които той не може да се примири.Това е най-тъжното. :(

04-04-2007, 07:26
А по повод,че е било първи април,за съжаление не е шега.Дори го попитах,но не би :( А така искам всичко това да се окаже една шега,лоша но шега.

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 09:54
Колкото и чудно да звучи.. някой път така става. Събуждаш се ии .. какво..
Вече не обичаш половинката до себе си!
Баси гаврата =( !

Бтв.. И на мене ми се е случвало не един път да охладнявам към приятеля ми, но изведнъж ме попарва нещо и искам постоянно да съм с него :(

Добре де Crazy`Witch , кви са симптомите, ква е причината, к'в е лека? Как така рязко ставаш и осъзнаваш, че не обичаш вече човка, който си обичал 2 год. примерно? Не знам, за мен тва е Мисия Невъзможна :-s

Необяснимо.. :-k

BAYO
04-04-2007, 19:04
Колкото и чудно да звучи.. някой път така става. Събуждаш се ии .. какво..
Вече не обичаш половинката до себе си!
Баси гаврата =( !

Бтв.. И на мене ми се е случвало не един път да охладнявам към приятеля ми, но изведнъж ме попарва нещо и искам постоянно да съм с него :(

Добре де Crazy`Witch , кви са симптомите, ква е причината, к'в е лека? Как така рязко ставаш и осъзнаваш, че не обичаш вече човка, който си обичал 2 год. примерно? Не знам, за мен тва е Мисия Невъзможна :-s

Необяснимо.. :-k

Ми и аз още не моа си го обясня, та за тва я чакам да разясни ква е тая случка :smt017