PDA

View Full Version : mnogo mi e gadno! ;(



4ervenu6ka
04-03-2007, 13:36
ta zna4i s moq priqtel bqhme 5 meseca.I si4ko si vurve6e idealno.No v poslednata sedmica toi mi pokaza sqka6 4e ne mu puka za men, 4e mu e bezrazli4no, 4e mu e se edno dali sum s nego ili ne.Prosto nz kvo se skusa v nego.I az re6ih da pogovorq s nego ve4erta za6toto tova mu durjanie mnogo me be6e naranilo.Predi tova imahme malko drugi problemi i az go bqh pomolila da spre da me prenebregva ili pone da se opita da bude po mil da pokazva 4e me obi4a(za6toto az znam 4e e taka).Toi obe6ta da se postarae, no sega kato govorihme i dvamata bqhme v ujasno sustoqnie za6toto toi prosto preceni 4e ako prekratim vruzkata ni 6te bude po dobre.Az ne iskah i sega ne iskam.Znam 4e i dvamata sme prolqli mnogo sulzi edin za drug.Znam 4e mnogo se obi4ame.No ne moga da razbera za6to kogato se opitah da opravq ne6tata toi kaza 4e 6te si pomisli?Nima za 1 den 4uvstvata mu kum men sa se promenili?Molq vi kajete mi kakvo da pravq naistina mnogo go obi4am! :(

Blagodarq predvaritelno!

gamercheto_
04-03-2007, 14:19
явно момчето се е притеснило или се е оплашило от нещо...а ти не можеш да си сигурно че тои все още те обича и някакви такива...никой не може да ти помогне просто говори с него и си направете една равносметка за тези 5 месеца и сами преценете дали има смисъл да продължите и да заздравите връзката ви или да я прекратите...успех

gPa3HuTeJl
04-03-2007, 14:19
Аз мисля че просто не те е обичал, какво тв1рдиш ти..
А и по-безразличието му к1м теб с1дя че просто или друго или просто малката искрица любов която е имала в него е загаснала.. :smt009

***_[ Kr@sinK@ ]_***
04-03-2007, 16:12
При мен е точно обратното.От месец ходя с едно момче.Преди да тръгнем аз знаех че имам много силни чувства към него и когато връзката ни започна бях много щастлива.Наскоро осъзнах,че ще бъде по-добре двамата да се разделим.Просто чувствата ми вече ги няма-все едно са се изпарили... :cry: Наистина ще бъде по-добре вие да поговорите и сами да намерите решение(зашото аз още не знам как да постъпя...)Пожелавам ти успех и дано съм ти помогнала поне малко да разбереш защо така се получава мвжду вас... :wink:

врвер
04-03-2007, 19:28
Ех.. Д*ба тази любов ... и мене ме съсипва подобен случай... с мойта приятелка... последния 1 месец само се измъчваме двамата... и двамата неискаме да се разделим... но вече си се дразним страшно много а и аз усещам ... че въпреки че твърди тя не ме обича по същия начин... ако въобще ме обича вече : ((( и най гадното е че и аз не я чувствам по същия начин но всичко ок... само дето... когато я няма ме боли много ми липсва... и нон стоп се сещам за прекрасните моменти а и по лошото е че обвъзването стана доста силно защото живяхме заедно доста дълго време.. ии в момента не е истина как се чувствам направо... толквоа съм депресиран че дори за самоубийство немога да си мисля ... всми струва ми се дори това безмислено... всичко е безмислено .... деба защо трябва........................... ДА СТАВА ТАКА ЗАШО

vvs_go
04-03-2007, 19:30
mai si prekaleno sigurna 4e te obi4a a? ami ako ne e taka i samo se zablujdava6

BAYO
04-03-2007, 19:30
Нещо ме съмнява тоя твоя приятел. Първо твърди, че ще се постарае да показва какво чувства, пък после иска да се разделите. Не е ли странно. Може би си е харесал някоя друга или се е уплашил от сериозността на връзката ви (не е изключено) и за тва да бяга така. Опитай се да го убедиш, че тва което прави не е правилно.

sasha_90
04-03-2007, 19:36
Oll milata....i az bqh taka.Za 5 meseca ni be6e uj dobre,no v poslednite dni predi da se razdelim be6e studen...Opitah se da si go varna,kato mu kazah 4e iskam da pogovorim,otgovori 4e "ima dertove" i dr pat 6te govorim...Sled tova i s dr go vidqh...Abe lo6i spomeni,koito na teb ne ti gi pojelavam.Ve4e se savzeh,no ne zabravih!V tvoq slu4ai-malko se samnqvam da izpitva ne6to kam teb.Zabravigo taka 6te si po-dobre,a s te4enie na vremeto 6te sre6ne6 po-podhodq6t ot "sega6niq".

MoHuTo
04-03-2007, 19:46
Защо си толкова сигурна, че те обича? Доказал ли ти е по някакъв начин?? А и ако е така защо ще се държи така?? СПоред мен просто си му омръзнала и се чуди как да прекрати връзката ви, може и да греша, но все пак така мисля :::

mishonche
04-03-2007, 20:07
Според мен най-добре е да поговориш с него и той да ти каже дали те обича или не...

4ervenu6ka
04-04-2007, 13:08
pove4e ot ubedema sum 4e me obi4a ne e din put mi go e pokazval ili kazval.Znam 4e mu lispvam.Toi e nai otkrovenniq 4ovek na sveta zatova ako ima6e ne6to koeto go protesnqva 6te6e da mi kaje o6te otna4aloto.S negonikoga ne sme imali taini.Prosto toi mnogo ohladnq :(

sherry
04-04-2007, 13:17
Да не би да има някакви лични проблеми, че да не му е до теб сега? :roll: Да не би да се карате прекалено много, че му е умряло желанието да сте заедно?
Каквото и да правите, не прибързвайте да късате, може да не се чуете и виждате ден - два, но недейте да късате, изкачайте да се изяснят нещата между вас, мислете трезво.[/i]

koalka
04-04-2007, 18:16
Може би сега е момента да поговориш с него.Разбери го, тогава му е било зле, не е бил в състояние да говори наистина истината и да ти каже какво чувства.Поговорете спокойно и може би ще стане ясно какво чувства към теб.

Lolla
04-04-2007, 18:46
poznato...... :cry: Samo deto mesecite bqha 3....Vsi4ko si be6e super , no v edim moment osyznah 4e toi ne si pokazva dostatu4no 4uvstvata (togava se zablujdavah 4e ima takiva) :arrow: ne6to me spira6e da si pikzvam moite, za6toto podsyznatelno use6tah 4e toi nqma da mi otvurne.....I stava6e vse po - ujasno. :-# I nakraq zapo4naha razgovorite I taka toi s prosti dumi mi kaza "az ne izpitvam kum teb toa , koeto izpitvah predi" :shock: A az osyznah 4e sum se privurzla ve4e tvurde silno :roll: I naistina se opitai da pogledne6 realno na ne6tata i da razbere6 dali naistina te obi4a. ima6 nqkolko varianta...1. da razpali6 4uvstvata mu (strassta) 2. da razbere6 dali povedenieto mu ne se dulji na drugi faktori 3. da tursi6 nqkoi , koito 6te otvurne na 4uvstvata ti, i da se primiri6 No ne se zahva6tai tvurde silno za no 1 :!:

Bacard1
04-04-2007, 18:53
ta zna4i s moq priqtel bqhme 5 meseca.I si4ko si vurve6e idealno.No v poslednata sedmica toi mi pokaza sqka6 4e ne mu puka za men, 4e mu e bezrazli4no, 4e mu e se edno dali sum s nego ili ne.Prosto nz kvo se skusa v nego.I az re6ih da pogovorq s nego ve4erta za6toto tova mu durjanie mnogo me be6e naranilo.Predi tova imahme malko drugi problemi i az go bqh pomolila da spre da me prenebregva ili pone da se opita da bude po mil da pokazva 4e me obi4a(za6toto az znam 4e e taka).Toi obe6ta da se postarae, no sega kato govorihme i dvamata bqhme v ujasno sustoqnie za6toto toi prosto preceni 4e ako prekratim vruzkata ni 6te bude po dobre.Az ne iskah i sega ne iskam.Znam 4e i dvamata sme prolqli mnogo sulzi edin za drug.Znam 4e mnogo se obi4ame.No ne moga da razbera za6to kogato se opitah da opravq ne6tata toi kaza 4e 6te si pomisli?Nima za 1 den 4uvstvata mu kum men sa se promenili?Molq vi kajete mi kakvo da pravq naistina mnogo go obi4am! :(

Blagodarq predvaritelno!

ми чесно да ти кажа това момче не те е обичало..или доста преди това е умряла лубовта...!!!аз така мисля..неможе..просот така..да му истнат чуствата към теб...или си се издунила мн яко...или доста преди това..сичко си е утишло....или от негова страна го е нямало(немога да кажа като не ви познавам)!!!

04-04-2007, 18:57
ta zna4i s moq priqtel bqhme 5 meseca.I si4ko si vurve6e idealno.No v poslednata sedmica toi mi pokaza sqka6 4e ne mu puka za men, 4e mu e bezrazli4no, 4e mu e se edno dali sum s nego ili ne.Prosto nz kvo se skusa v nego.I az re6ih da pogovorq s nego ve4erta za6toto tova mu durjanie mnogo me be6e naranilo.Predi tova imahme malko drugi problemi i az go bqh pomolila da spre da me prenebregva ili pone da se opita da bude po mil da pokazva 4e me obi4a(za6toto az znam 4e e taka).Toi obe6ta da se postarae, no sega kato govorihme i dvamata bqhme v ujasno sustoqnie za6toto toi prosto preceni 4e ako prekratim vruzkata ni 6te bude po dobre.Az ne iskah i sega ne iskam.Znam 4e i dvamata sme prolqli mnogo sulzi edin za drug.Znam 4e mnogo se obi4ame.No ne moga da razbera za6to kogato se opitah da opravq ne6tata toi kaza 4e 6te si pomisli?Nima za 1 den 4uvstvata mu kum men sa se promenili?Molq vi kajete mi kakvo da pravq naistina mnogo go obi4am! :(

Blagodarq predvaritelno!

ми чесно да ти кажа това момче не те е обичало..или доста преди това е умряла лубовта...!!!аз така мисля..неможе..просот така..да му истнат чуствата към теб...или си се издунила мн яко...или доста преди това..сичко си е утишло....или от негова страна го е нямало(немога да кажа като не ви познавам)!!!
ем напълно съм съглсна....... :roll:

BAYO
04-04-2007, 19:21
Е почвам да се дразня. Почваме всички да си гадаеме и да си пишем наизуст, като назубрено стихотворение. Ма оправдавам ви. Авторите на теми като ги пускат, пишат 2 реда, или 200, в които редове се казват хиляди други неща, но не и тва, което би подсказало, какво да ви посъветваме, за да се нагласят нещата. Ма така или иначе, вие си знаете (за авторите)

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 19:29
Няма смис1л да им се нервиш.. са аз и ти може да си пишем че сме с1гласни един за друг то тва е ясну.. на едно мнение сме при почти всички теми,но са те прекаляват.. всяко второ мнение им е " с1гласен/на с1м.."
Т'ва са хора с детски ак1л.. нямат какво да кажат, нямат мнение, четата другите мнения и си вадат свое... т1п0о0о.. :::

BAYO
04-04-2007, 19:37
Може да си прав, може и да нямат мнение, но ако имат свое, то много бързо го променят спрямо другите... тва е лошото.разочароващо.