PDA

View Full Version : Русалка !



evil_lady_in_black
04-03-2007, 14:36
Някакъв рибар открил русалка


Странното същество бе купено за $1550


Океанът изхвърли труп на русалка на безлюден плаж във Флорида. За странната находка се разбра, след като анонимен продавач я предложи на търг в интернет аукциона еbay.
Той попаднал на съществото на един от плажовете в южните части на градчето Санкт Петербург във Флорида. Най-общо казано, находката представлява труп на морско чудовище, което много наподобява описанието на русалка. Човекът е жител на градчето и в този ден почивал на един от безлюдните плажове.

"Не обичам да се търкалям с бутилка бира в ръка и заобиколен от стотици курортисти", разказва в обясненията си за аукциона анонимният продавач. "Предпочитам уединението и затова отидох на плажа Десото. Първоначално помислих, че е голяма риба, оплетена във водораслите или пък труп на куче. Когато се приближих разбрах, че преди това не съм виждал нищо подобно", пише откривателят на русалката. Той веднага се върнал до колата, за да си вземе фотоапарата, а ръцете му треперели, докато правел снимката. Съществото имало груба кожа, като покрита с люспи, човешка глава и ръце, но вместо крака - рибешка опашка.

Според откривателя на трупа, русалките са свързващото звено между рибите и приматите, а причината за смъртта й вероятно е нашествието на "червения прилив". Това са токсични водорасли, обагрени в червено, които в определени сезони се появяват в океана. Мъжът предложил русалката на няколко музея във Флорида, но оттам му отказали, защото се бояли, че е фалшификация. Тогава я предложил в ebay с начална цена $2. Тя обаче бе продадена за $1550, плюс 200 долара за доставка.


ЦЪК (http://fishki.net/comment.php?id=12192)

sherry
04-03-2007, 14:40
:shock: :shock: :shock: Дали е истинска?

AliceSw
04-03-2007, 14:41
:shock: :shock: :shock: ОМФГ тва е егати гнусното, дано не е истина :shock: :shock: :shock:

ErinEverly
04-03-2007, 14:45
Ама вие как се хващатеееееееееееее :lol: Ебаси къв бизнес може да се направи от човешката наивност :lol:

I might be a little young
But honey I ain't naive :lol: :lol: :lol:

Swinkenhoffer
04-03-2007, 14:52
^ хах....
ако не е русалка, какво е? :shock: кукла?
аз си представях русалките по-красиви. :lol:

Mo6no3
04-03-2007, 15:00
На мен ми изглежда на много мило същество. :-)

ErinEverly
04-03-2007, 15:01
^ хах....
ако не е русалка, какво е? :shock: кукла?
аз си представях русалките по-красиви. :lol:

Еми кукла е :lol: Как си мислиш, че се правят всички фантастични филми? Фащат си една русалка и я снимат? :lol:
Както казах на TheNightRider - оставили са си ръцете!

quench
04-03-2007, 15:01
труповете,изхвърлени от водата не изглеждат така! (знам,защото на едно море едно момиче не искаше да скъсаме и нали се сещате...после трябваше да я заравям в пясъка...)

та тъй,това е латексова имитация на труп,забележете,че няма разлика в (де)пигментацията на различните тъкани...

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-03-2007, 15:41
tova e gadno! .. i sa pulni gluposti sig sum 100% :!: :!: :!:

evil_lady_in_black
04-03-2007, 15:47
труповете,изхвърлени от водата не изглеждат така! (знам,защото на едно море едно момиче не искаше да скъсаме и нали се сещате...после трябваше да я заравям в пясъка...)

та тъй,това е латексова имитация на труп,забележете,че няма разлика в (де)пигментацията на различните тъкани...
оу тука сериен убиец има :-D

nencuHka
04-03-2007, 17:07
Бляяяяяяяяяякс , ужасно е ... пък и според мен е кукла :shock: :shock:

Cheesy
04-03-2007, 19:38
Абе вие добре ли сте?!?Хаха и аз ще направя една такава кукла ще спечеля там..1000 долара ли беше :-D

Ice_Queen
04-03-2007, 19:40
Добра изработка...до някъде...главата не е сполучлива.

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
04-03-2007, 19:45
ehee teq snimki gi ima o6te ot minalata godina po su6toto vreme...a ina4e gotinka imitaciq...jalko 4e naistina nqma rusalki :S

Violenza
04-03-2007, 20:14
Хахах... :lol:
Ако беше доказано, че е истинска, и че има такива животни, далеч нямаше да се продаде за $1550. :wink:

teenkopele
04-03-2007, 20:42
Това същество ми прилича на Джар-Джар Бингс от "Междузвездни войни". :lol:
Съдейки по снимките това е кукла, но не мога да разбера защо я е продал за толкова малко? Едва ли направата й е била толкова евтина.
Прекалено интересно и необичайно е, за да е истина.

GossipGirl89
04-03-2007, 20:56
^ хах....
ако не е русалка, какво е? :shock: кукла?
аз си представях русалките по-красиви. :lol:

хахахах ми туу :-D

ABSOLUTme
04-03-2007, 21:14
Удавникът е със бяла кожа със син оттенък(не ме питайте откъде знам).Като гледам това 'същество' да го наречем има уста и нос,т.е. диша чрез бели дробове,а не с хриле(като рибите) :arrow: трябва да се мяркат на повърхността,а никoй такава грозотия не е виждал...абе нз,в квото искате вярвайте,ама моето мнение е,че някои има бая извратена фантазия за това как е изглеждала русалката Ариел в действителност :lol:

michka20083
04-04-2007, 07:58
убихте всичко детско в мен :smt022 :smt022 :smt022

teenkopele
04-04-2007, 08:17
убихте всичко детско в мен :smt022 :smt022 :smt022

Чак сега? :lol:

<black soul>
04-04-2007, 08:27
Удавникът е със бяла кожа със син оттенък(не ме питайте откъде знам).Като гледам това 'същество' да го наречем има уста и нос,т.е. диша чрез бели дробове,а не с хриле(като рибите) :arrow: трябва да се мяркат на повърхността,а никoй такава грозотия не е виждал...абе нз,в квото искате вярвайте,ама моето мнение е,че някои има бая извратена фантазия за това как е изглеждала русалката Ариел в действителност :lol:

всъщност добре я е направил! все пак тя трябва да изглежда мъртва! няма да бъде с бяла кожа, червени бузки и дълга блестяща коса! добре е направена, даже в началото си помислих да не е истинска :-D
... но това е невъзможно, защото както каза ABSOLUT`me , трябва да се мяркат по повърхнастта, а досега никой не е виждал подобно нещо! пък и защо само на този плаж я има, защо само на безлюдния? да не би русалките имат ъкъл и са решили да се крият от хората! хах... глупости! и с тези зъби не може нищо да се хване! :-D ако е имало такива същества, то досега да са измрели, защото не са устроени за живот във водата!

IKisseDAGirL
04-04-2007, 13:55
Ох като знам каква красива романтична представа си имам за русалките, добре, че не е истинска :-) Ама то си личи де... супер неестествено положение на тялото.. и там, където е снимана от близо опашката, се виждат шевове или нещо подобно :roll:
Ура, че това е фалшификат :D :wink: :P

quench
04-04-2007, 15:34
Русалки има,но хората не ги виждат.
Русалките живеят много,много дълбоко в огромните световни океани,където живеят само редки видове риби.И имат хриле и не е задължително да излизат на повърхността.
Много е трудно човек да види русалка,но дори и да я види...Не сте ли чували за хора,изгубени в моретата- русалките ги убиват,за да не разкажат те на останалите хора и човеците да не застрашат съществуването им.
Русалките са невероятно красиви и когато умрат се превръщат в морска пяна...И никой не може да види труп на русалка.Няма начин някой да докаже за съществуването им- това е част от природата им- скрити са надеждно от всички други същества на сушата. :-)
Тази русалка е фалшива :smt019
И никой няма да ме накара да си разваля представата за русалките :lol:

психаделично :)

имаше една русалка в "Особености на руския национален риболов"

http://i13.photobucket.com/albums/a267/PrincessAriel00/thumb_anicursorariel.gif

Swinkenhoffer
04-04-2007, 15:48
Русалки има,но хората не ги виждат.
Русалките живеят много,много дълбоко в огромните световни океани,където живеят само редки видове риби.И имат хриле и не е задължително да излизат на повърхността.
Много е трудно човек да види русалка,но дори и да я види...Не сте ли чували за хора,изгубени в моретата- русалките ги убиват,за да не разкажат те на останалите хора и човеците да не застрашат съществуването им.
Русалките са невероятно красиви и когато умрат се превръщат в морска пяна...И никой не може да види труп на русалка.Няма начин някой да докаже за съществуването им- това е част от природата им- скрити са надеждно от всички други същества на сушата. :-)
Тази русалка е фалшива :smt019
И никой няма да ме накара да си разваля представата за русалките :lol:
http://kolobok.us/smiles/artists/laie/Laie_60Bm.gif
и аз искам да вярвам... и си вярвам, де :]

Shadow_Walker
04-04-2007, 16:02
^ хах....
ако не е русалка, какво е? :shock: кукла?
аз си представях русалките по-красиви. :lol:И аз така.
Но може би това е от гипс :shock: поне така ми се струва...

koalka
04-04-2007, 19:25
Пълна глупост според мен.

michka20083
04-04-2007, 19:31
Русалки има,но хората не ги виждат.
Русалките живеят много,много дълбоко в огромните световни океани,където живеят само редки видове риби.И имат хриле и не е задължително да излизат на повърхността.
Много е трудно човек да види русалка,но дори и да я види...Не сте ли чували за хора,изгубени в моретата- русалките ги убиват,за да не разкажат те на останалите хора и човеците да не застрашат съществуването им.
Русалките са невероятно красиви и когато умрат се превръщат в морска пяна...И никой не може да види труп на русалка.Няма начин някой да докаже за съществуването им- това е част от природата им- скрити са надеждно от всички други същества на сушата. :-)
Тази русалка е фалшива :smt019
И никой няма да ме накара да си разваля представата за русалките :lol:
леле и аз съм чела книжката 8674 пъти ..
имам съпътници :smt005
ай да си праим лудница :smt017

sherry
04-05-2007, 08:04
Ех, Уискас, колко хубаво би било, наистина ако е така :P
И аз си мисля, че съществуват много повече същества, отколкото си представяме. Ама ние хората, все си мислим, че сме в центъра на всичко и освен нас, друго няма...Или пък някои не вярват, че има извънземни...Толкова планети, а само нас да ни има....Как ли пък не :lol:

quench
04-05-2007, 08:33
Аз не вярвам в извънземни,които биха се знаимавали със Земята.

Иначе е абсолютна истина,че съществува живот по другите планети,като започнем с Европа,където има над 50% вероятност да открием биологични форми,близки до земните по биохимиен състав и физиология.

Друг е въпросът,че докато открием начин да преодолеем няколкото светлинни години до най-близката звезда,може да сме се избили или да сме преживели цивилизационна криза и да забравим за пътуванията в космоса.

sherry
04-05-2007, 08:42
Защо да не се занимават със Земята?

quench
04-05-2007, 09:52
Има и друго обяснение - може по техните стандарти да не сме живи същества,например...

Ккакто казва агент Мълдър: I believe!

http://www.techhelpers.net/e4u/aliens/ufo.gif

http://smilieland.com/graphics3/001.gif

teenkopele
04-05-2007, 16:58
Не отричайте цял един свят,само защото не сте го видели.... ;-)
:lol:

То да беше само един...