PDA

View Full Version : Проблем с момичетата



04-03-2007, 14:51
Здравейте аз съм на 17 момче до сега не съм имал гадже.Проблема е че имам малко говорни дефекти и съм срамежлив иначе не съм грозен напротив момичета ми викат че съм бил пич,но не притеснявам да говора заради говорните дефекти :cry:

gamercheto_
04-03-2007, 14:59
абе пич няма от какво да се притесняваш..всички сме хора и всички имаме своите дефекти..това че имаш такъф проблем не означава че си боклук или не си пълноценен човек...бъди себе си и не се притеснявай кой какво ще говори зад гърба ти..важното е като се обърнеш да спрът да говорят.....Ако някое момиче те харесва не я отблъсквай...просто се наслаждавай на живота и това което той ти предлага :P

mishonche
04-03-2007, 15:05
Аз също мисля като gamercheto_.Никой не е перфектен все пак всеки има своите недостатъци,така че не се притеснявай O:)

04-03-2007, 15:08
абе пич няма от какво да се притесняваш..всички сме хора и всички имаме своите дефекти..това че имаш такъф проблем не означава че си боклук или не си пълноценен човек...бъди себе си и не се притеснявай кой какво ще говори зад гърба ти..важното е като се обърнеш да спрът да говорят.....Ако някое момиче те харесва не я отблъсквай...просто се наслаждавай на живота и това което той ти предлага :P

Мерси,но все пак другия проблем е че съм срамежлив а и не съм много мускулест а момичета си падат по мускулести мъже :(

Valar
04-03-2007, 15:15
Познавам едно момиче с говорни дефекти!
Много е готина но това адски и пречи и се панира жестоко!
Превъзмогни страха всеки със своите дефекти няма идеални! :wink:

JoeBanana
04-03-2007, 15:19
всичко е в твои ръце :mrgreen:
каквото и да ти кажа, ти ако си повтаряш "нищо няма да стане".... ами нищо няма да стане :mrgreen:
така че - стегни се и действай
имам един колега, който заеква, но с приятелката му чукнаха 4 години :mrgreen:

desperate
04-03-2007, 15:19
Vaobshte da ne se pritesnqvash ot tova!!! Ne trqbva da te e sram ot tova 4oveshko e + tova ti kazvat 4e si pi4 :) ne se pritesnqvai !!!

04-03-2007, 15:22
абе пич няма от какво да се притесняваш..всички сме хора и всички имаме своите дефекти..това че имаш такъф проблем не означава че си боклук или не си пълноценен човек...бъди себе си и не се притеснявай кой какво ще говори зад гърба ти..важното е като се обърнеш да спрът да говорят.....Ако някое момиче те харесва не я отблъсквай...просто се наслаждавай на живота и това което той ти предлага :P

Мерси,но все пак другия проблем е че съм срамежлив а и не съм много мускулест а момичета си падат по мускулести мъже :(
Да така е, но я се огледай по улицата кви грозници си имат приятелки и колко са мършави ? Е, не че приятелките им не са боклуци, но все пак.

RoyTheReaper
04-03-2007, 15:39
1. Няма перфектни хора. Момичетата, с които евентуално ще имаш вземане-даване го знаят, защото и те не са перфектни.
2. Не всички момичета харесват мускулести мъже. Някои даже си падат по мършавите. Зависи.

divo_kotence
04-03-2007, 15:44
спри да мислиш за този дефект...да не ти пука...се едно не съществува...а относно това че си срамежлив...трудна ралта....просто си казвай "мечка страх,,мен не ме е страх" и праиш тфа което си си наумил :D

04-03-2007, 16:19
Мерси за съветите :wink:

04-03-2007, 16:19
Само ми дайте съвет като харесъм някое непознато момиче как да го заговора? ](*,)

bqsna_teenagerka
04-03-2007, 16:23
:P еее пи4 не се притеснявай...аз пък толкова си падам по такива!!! мале много са сладки...като говори и ми идва като зацепи на некоя думи4ка...да гоцелуна страстно 8) не се притеснявай...просто няма от какво! :smt083 :П айде пи4 стягай се и нападай мацките :lol:

bqsna_teenagerka
04-03-2007, 16:24
Само ми дайте съвет като харесъм някое непознато момиче как да го заговора? ](*,)казваш й "много си красива и секси" и онази ще изпадне в екстаз...ще си помисли 4е е толкова красивва и секси наистина 4е 4ак заекваш като говориш 8) "...

Shadow_Walker
04-03-2007, 16:42
Та...повечето момчета в тийнейджърска възраст (включително и аз) не са имали гаджета и във форума съм виждал безброй такива теми.Защо ли?Ами например защото повечето момичетата си падат по батковци (най-често от типа 20 годишен...)
или по разни отворковци, които после им разбиват сърцата (момичета не се обиждайте, защото си е така).
Моят съвет е да не се отчайваш - и нашето време ще дойде.
Пък и вече си на 17-батко си, скоро ще завалят момичета покрай теб :)
А за говорните дефекти-спокойно.Не трябва да се спираш да говориш заради тях.Просто бъди себе си и момичетата ще те харесат, независимо от говорните дефекти.

П.П.Трябва да има и песен 'It's Raining Women" :lol:

SouL^*DiViNe
04-03-2007, 16:42
ей...ама много си ме кефите всичките :wink: та по темата:няма от какво да се притесняваш,всички си имаме дефекти-да не ти пука.Успех \:D/

04-03-2007, 16:50
Мерси за съвети,само дайте още съвети как да заговарям момичета :lol:

bqsna_teenagerka
04-03-2007, 17:19
:-D хващаш я за задника и й казваш "мале толкоз си яка 4е 4ак заеквам като те гледам" \:D/ и всекви такива...а и говори пове4е за да може да се оправиш по бързо...и баща ми е заеквал 8) оба4е мацките пак са му валяли

BAYO
04-03-2007, 19:41
Секи си има дефекти. Точно по тоя дефект ще разбереш, коя мацка ще те харесва не за това как говориш, а за това, какъв човек си всъщност. Късмет ти пожелавам . :D

sasha_90
04-03-2007, 19:43
Здравейте аз съм на 17 момче до сега не съм имал гадже.Проблема е че имам малко говорни дефекти и съм срамежлив иначе не съм грозен напротив момичета ми викат че съм бил пич,но не притеснявам да говора заради говорните дефекти :cry:
ela pri men i 6te te nakaram da govori6 bez da se pritesnqva6 \:D/
6egata nastrana!Za6to se pritesnqva6 tolkoz,koito trqbva 6te te oceni.V moq klas ima 1-no mom4e koeto sa6to e kato teb i e krasiv,no tva ne zna4i 4e kato ima "problem" s govoreneto e otblaskva6t.Naprotiv ne trqbva da se pritesnqva6 za tva 4e nqkoi ne ti haresva tui ili onui.