PDA

View Full Version : molqvi pomognete



pritesnena
04-03-2007, 17:57
zdraveite na vsi4ki,nadqvam se da mi pomognete,na vas raz4itam,ta zna4i problema mi e sledniqt:dneska pravih seks s priqtelqtmi (ne go bqhme pravili ot 4 meseca daje i pove4e,)sled kato svur6ihme s akta sramnite mi ustni bqha stanali adski golemi i me bole6e super mnogo,dori edvam sqdah na stol:(nemoga da se uriniram,za6toto me boli mnogo i mi e mnogo za4erveno.molqvi pomoglete 6te 4akam :(

momi4enceto__
04-03-2007, 18:11
moje bi ne si bila dostata4no vlajna i si se protrila i na men mi se e slu4valo.sloji nqkolko bu4ici led v edno plik4e uvii gi v karpa i podraj okolo polovin 4as na sramnite ustni da spadne otoka...dano sam ti pomognala
ako pak si sigurna 4e si bila dostata4no vlajna i ne si polzvala prezervativ moje da e nqkakva infekciq,no ako ste polzvali predpazni sredstva zna4i prosto si se protrila:) uspeh i ne se 6a6kai tolkova

batkodoki
04-03-2007, 22:03
zdraveite na vsi4ki,nadqvam se da mi pomognete,na vas raz4itam,ta zna4i problema mi e sledniqt:dneska pravih seks s priqtelqtmi (ne go bqhme pravili ot 4 meseca daje i pove4e,)sled kato svur6ihme s akta sramnite mi ustni bqha stanali adski golemi i me bole6e super mnogo,dori edvam sqdah na stol:(nemoga da se uriniram,za6toto me boli mnogo i mi e mnogo za4erveno.molqvi pomoglete 6te 4akam :(

ВЪЗРАСТ?

това е много интересен казус. рядко обаче може да се покаже на студентите "на живо".

-какви предпазни средства сте ползвали?

-каква интимна козметика сте ползвали - вие и момчето непосредствено преди акта?

описаното състояние най-често се появява при локална алергична реакция на нещо. това нещо може да е лубриканта на марка кондом, или латекса на самия кондом, или каквото и да е от безбройните боклуци именувани "интимна козметика".
споделете с партньора си и разпитайте дали той е имал необичакни усещания и каква козметика е ползвал.
ще се радвам ако споделите до какъв извод сте стигнали