PDA

View Full Version : Sus sigurnost sum pirviq na koito se slu4va tova...



bezsili
04-03-2007, 21:50
zna4i neznam ot kade da po4na prosto dulgo e za tova i 6te e dsota dulug razkaza mi makar i kato go sukratq...
Zna4i ima edno momi4e s koeto ot 3 meseca se vijdame tq kazva 4e i e mnogo priqtno i na mene su6to mi e praitno na 1 mesec neznam za6to tolkova iz4akah no vse taq i kazah 4e silno q haresvam tq mi kaza 4e ne e gotova no mnogo iska da produljime da se vijdame...vijdahme se nie ala bala i poslednite 3-4 sedmici zapo4nahme da si spodelqme mnoogo silni hubavi i tujni za nas momenti govorihme si za vruzkite koito sme imali abe za vsi4ko dori koi koga i kak e pravil sex mamka mu za vsi4ko i poneje moq jivot e dosta pustrocveten i spodelih ne6ta koito samo edin 4ovek znae za tqh i tva nai dobriq mi priqtel(ve4e i tq gi znae) vse taq i tq mi e spodelqla za nai golemite si prostotii koito e pravila i kakvi sa te az ne ima oburnah vnimanie i produljih vse pove4e da hlutvam po neq vednuj q izpra6tah i tq mi kaza 4e vse pove4e zapo4vam da q kefq koeto mi dade sili sled edna sedmica demek dnes da i kaja 4e q haresvam o6te pove4e ot purviq put...taka kazah i go tq me pogledna i mi kaza edna neina taina(nqma da kazvam kakva) koqto az prieh mnogo spokoino i tq mi kaza 4e az sum purvoto mom4e koeto sled kato mi go kaje ne se otdrupva ot neq i produljava da iska da se vijda s neq sled tva mi kaza 4e predi 3 sedmici e prekratila edna vruzka i i e gadno za6toto se e vijdala s mene a e bila s drugo mom4e prosto az sum q karal da zabravq za nego su6to taka mi kaza 4e ne mi go e kazvala za da ne iska da me zagubi iska da sum blizo do neq vinagi nekvi e takiva raboti i 4e iz4akva da budem zasega samo priqteli za da ne me 4uvstva kato zamestitel na onova mom4e a prez cqloto vreme se natiskahme i celuvahme tolkova nejno i krasivo...nakraq pred tqh mi kaza 4e za ni6to na sveta ne iska da me zagubi i 4e sum mom4eto koeto se poqvi predi 3 meseca koeto nahlu v jivota i iskala da ostane v nego kaza mi 4e ne e mogla da go po4uvstva tova predi 2 meseca za6toto prosto sega pred neq stoi mojebi idealnoto mom4e za neq koeto i e po cenno citiram dori i ot nai dobrata i priqtelka dori i se nasulziha o4ite za6toto mi kaza 4e se 4uvstva gadno 4e e psotupila s men po tozi na4in i po vsi4ko li4i 4e sled taq sre6ta 6te iz4ezna kakto i misleh da napravq noo me pregurna i mi kaza no ako ostane6 6te buda prekrasno....i tva vsi4ko mi se slu4va v edin den e kajete mi dali spored vas ne sum oteg4en ne kajete mi neznam kvo da pravq sega se pribirma i nqma na koi da spodelq i tuka taka da si spodelq mukata ako iskate ne davaite komentari az prosto da si kaja i 6te vi pomolq da ne q obijdate prosto ne6tata ne sotqt taka kakto izglejdat 4uvstvam se malko predaden no vse taq neznam dali tq e momi4eto za mene no prosto za pruv put s momi4e moga da si kaja vsi4ko da q izsul6vam i s neturpenie da i pomogna za pruv put mi se slu4va dokato predi bqh ei taka za ednoto ....nali ama sega neznam ko mi stana .....ne sum nqkoi liglio seriozno arabiq mom4e sum na 18 godini a tq na 20 ot burgas sum :cry:

BAYO
04-03-2007, 22:17
Доста кофти тръпка би следвало да е било след като си научил. Държала те е като плюшена играчка, в която е могло да се гушне, когато се сети за нещастната си връзка. Е така не се прави. А и аз съм бил така. И на мен са го правили тоя номер. Жалкото е, че като накрая и признах какво чувствам към нея, защото 3 месеца секи ден с нея, а дори не съм подозирал, че тя още тъжи по нейния пич. Е стана квот стана, ходихме малко, но тя се успокои, взе се в ръце и пак тръгна с бившото и гадже, а за мен остана само спомена от най-прекрасното гушкане с моето любимо плюшено мече.... :smt011

Моя съвет е да не хлътваш много, защото накрая може и да си разочарован, даже наранен. Остави нещата в естествения им вид, ако тя пожелае, ще се съберете, а до тогава......дълго е за обяснение. Просто не хлътвай "до уши". Тва е моя съвет!

Sashou
04-03-2007, 22:53
Ами... какво да ти кажа човеко... Взимай я без да ти мигне окото, защото момичетата чийто качества са като на твоето момиче са повярвай ми по-малко от колкото си мислиш. Аз от 3 години търся момиче с подобни качества и повярвай ми все още не съм намерил, но няма и да се откажа. Успех брат!

da ostana ili da se mahna
04-03-2007, 23:39
Ами... какво да ти кажа човеко... Взимай я без да ти мигне окото, защото момичетата чийто качества са като на твоето момиче са повярвай ми по-малко от колкото си мислиш. Аз от 3 години търся момиче с подобни качества и повярвай ми все още не съм намерил, но няма и да се откажа. Успех брат!
Kakvi sa teq ka4estva priateliu kaji mi seriozno az do sega ne sum imal seriozna vruzka si4ko e bilo za edna ve4er ili nai mnogo sedmica i to samo igra i za tova neznam kakvo da tursq v edno momi4e no v neq kato 4e li namerih ne6to koeto e po razli4no ot drugite momi4eta s koito sum bil !?!?
Ina4e mnogo ti blagodarq za podkrepata i na tebe BAYO

divo_kotence
04-04-2007, 07:04
според мен ще е добре да пробваш с нея...но поста на BAYO ме накара да се замисля...защото има и такъв вариянт..разбрери наистина какво чувстваш и дали искаш да бъдеш с нея...

furtado
04-04-2007, 09:33
spored men momi4eto naistina iska da e s teb,nese zamislqi.sgre6ila 4e ne ti e kazala za gadjeto si,ili pyk ne ,de da znam.ama 6tom ti e kazala 4e iska da e steb zna4i iska.az mislq 4e trqbva da i povqrva6,spored men ne te e izlygala, a i mi zvu4i kato naistina svqstno momi4e

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 09:35
Доста кофти тръпка би следвало да е било след като си научил. Държала те е като плюшена играчка, в която е могло да се гушне, когато се сети за нещастната си връзка. Е така не се прави. А и аз съм бил така. И на мен са го правили тоя номер. Жалкото е, че като накрая и признах какво чувствам към нея, защото 3 месеца секи ден с нея, а дори не съм подозирал, че тя още тъжи по нейния пич. Е стана квот стана, ходихме малко, но тя се успокои, взе се в ръце и пак тръгна с бившото и гадже, а за мен остана само спомена от най-прекрасното гушкане с моето любимо плюшено мече.... :smt011

Моя съвет е да не хлътваш много, защото накрая може и да си разочарован, даже наранен. Остави нещата в естествения им вид, ако тя пожелае, ще се съберете, а до тогава......дълго е за обяснение. Просто не хлътвай "до уши". Тва е моя съвет!

Добре де, немога да разбера защо винаги си като мене.. :wink:
Естествено отново с1гласен с колегата..

04-04-2007, 10:27
Sega misleh da i zvunna ama nqma...ako tq iska ne6to 6e mi zvunne da vidi kak az do onq den 4akah da mi zvunne naprazno i sam zimah telefona da i se obajdam prosto za da i 4uq glasa....

04-04-2007, 11:08
Много ми звучи като използване от страна на момичето, може и да греша, но просто докато четях само това си мислех...

04-04-2007, 11:34
Да не е хермафродит ? :lol:

sasha_90
04-04-2007, 11:41
аз не бих се възползвала така от момче,особенно ако не ми е виновно за нищо!

04-04-2007, 12:36
Да не е хермафродит ? :lol:
A primerno moje6 li da mi kaje6 ot kade si da ti razcepim zubkite a ?!?!
mama ti deeba gur4ava izpurdela

04-04-2007, 12:38
аз не бих се възползвала така от момче,особенно ако не ми е виновно за нищо!
Mi ne tq mi kaza 4e iskala da se promeni no ne znaela kak 6te go priema vsi4ko tova...

PeAcH
04-04-2007, 13:10
Zdravei...moqt savet e da ostanete zaedno,za6toto sled kato ti e kazala vsi4ko tova,tq naistina darji na teb i iska da badete zaedno.
Samata az imah podoben slu4ai s mom4e i znam kolko silno bqh privarzana kam nego i kolko iskah da sam s nego,no prosto pri men ne se polu4i i se 4ustvah ujastno.......taka 4e ti ne se 4udi,a deistvai!!!!

fre666ka
04-04-2007, 13:21
WOW !!! ami to da ti kaja mn takiva momi4eta ne ostanaha 4estni i prqmi !!!v takova vreme jiveem 4e horata s koito moje6 da govori6 za vsi4ko sa mn malko; hora koito 6te te razberat,6te sa iskreni 6te si priznaqt gre6kite :) taka 4e dr1j go zdravo tva momi4e i ne go izpuskai 6toto ostanahme mn malko takiva momi4eta/jeni.......
JIVOT1T E BORBA TAKA 4E BORI SE I SE DOKAJI!!!!!!!



tva e ot men :)

MuJleH4eTo
04-04-2007, 13:56
Според мЕн трябва да се вземете :) Мисля,че ако е несериозна в това, което ти казва, просто можеше да ти спести бившата си връзка... Одобрявам, че е имала смелостта да го каже... Действай , бате! Стискам палци :)

04-04-2007, 14:22
Blagodarq vi hora mnoogo ama mnogo trqbava6e mi edna takava pozitivna podkrepa blagodarq vi pak te moite priqteli mi govorqt samo prostotii 6e go zapomnq toq forum i specialno poslednite 3-4 mneniq mersi pak :wink:

Lolla
04-04-2007, 20:47
Malko oburkano se polu4ava...ama ne misli6 li 4e i tq samata ne znae kakvo iska ? :roll: I men mi se e slu4valo....da hodq s nqkoe mom4e, s koeto da ne vurvi, da si amerq drugo pz tva vreme, i dvamata da gi luja, za da ne ostana "na suho" :oops: Znam 4e e tupo, ama nali tuk e mqsto za spodelqne.....Ima edno mom4e, koeto me haresva6e i super dobre si govorihm, spodelqhme i ala bala, a az hodih s dr mom4e....i neiskah toi da razbira, za da "ne go izgubq", no edin den toi n vidq slu4aino i za malko da zagubim priqtelstvoto mu.....To4no togava osyznah 4e trqbva da bude6 samo s edin(sega tva mom4e, koeto "razigravah" mi e adski good friend, za koeto u blagodarq)Ne moje da si igrae6 s 4uvstvata na horata...A povqrvai mili4kiq pogled i celuv4ici ne sa tolkova trudni za postigane! Kaji i da stane naqsno sus sebe si, da izbere teb ili nego ili nikoi [-X

tocata
04-04-2007, 21:21
Ей пич аз от историята помислих че ти е казала че е болна от СПИН може да не е така но ако е така трябва да бъдеш коректен нз пич не ги разбирам тея работи но УСПЕХ :))))))))))))

PaMit0
04-05-2007, 11:11
abe vzimai q puk kakvoto 6te da stava,samo ne hlutvai do u6i 6toto nakraq 6te strada6 mnogo,prosto si pravi kefa :wink:

vladi_addict
04-05-2007, 12:19
Еми човек, според мен; тя не е за теб. Почти знам какво изпитваш (случи ми се наскоро същата случка).
Повярвай ми, тъпо е да бъдеш нечие кошче за отпадъци, колкото и да ти харесва и да се целувате и да е незабравим момента, преодолей го.
Говори с нея на тази тема, МНОГО ще ти олекне. Разберете се кой-какво иска от другия, така ще е най-добре. :wink: