PDA

View Full Version : Tupichko...ama vij :)



04-04-2007, 00:10
Imam mnou glupav problem,no vse pak iskam da go spodelia.Neiskam da se oplakvam,ne sam prejivqla niakva ujasna liubovna drama(i slava Bogu),prosto mi e pritesneno zashtoto mnou momcheta mi kazat.che me haresvat i t.n samoche i se vijdam s mnogo samuchustvie i gi e strah da se probvat i az ot tova neshto nai si patia mai.Naistina izglejdam taka,no tova e samo za horata koito ne me poznavat.Mnogo moi priateli i priatelki sa mi kazvali,che kato sa me vidqli za parvi pat sa si popislili,che sam strashno naduta i gledam horata ot visoko,a kato se opoznaem kazvat,che sam suvsem razlichna.No az neiskam da izglejdam taka a nz kvo da napraq po vupros...kak da se promenia

desperate
04-04-2007, 00:17
Ami ako ne si naduta prosto se razkrii pred horata ,budi po razgovorliva ne gi gledai nadmenno , usmihvai im se , budi lubezna !!!

koalka
04-04-2007, 05:50
Ами, промяната не става толкова бързо, но се опитай да не изглеждаш толкова надута.

divo_kotence
04-04-2007, 06:39
еми спри да ги гледаш от високо :-D бъди по общителна...дръж се с непознати така както се държиш и със приятелите си...докажи че не си такава каквато изглеждаш

Valar
04-04-2007, 07:44
Много мразя надути моми!
Свали си малко самочувствиет( съвсем малко)слез при нас хората.
И стани по общителна!

sherry
04-04-2007, 07:50
Промени си погледа...Заговаряй хората по - често, недей да се мръщиш постоянно.

CVETELLINA
04-04-2007, 08:00
Ми това,което можеш да направиш е да бъдеш малко по-общителна,естествено не да се заговаряш със най-големите олигофрени,ноо се опитай да водиш естествени разговори иии такам. :P Трябва малко време,но ако имаш желание ще го постигнеш 8-[

beautiful.soul
04-04-2007, 08:47
Ох, и на мен са ми го казвали.. била съм надута... аз им казвам, че тва че нямаме общи теми на разговор и си мълча и скромнича (не нарочно разбира се ) не означава непременно, че съм надута.. просто няма какво да кажа!

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 08:59
Да имаш самочувствие е добре, но не трябва да се прекалява защото виждаш какво става.. Недей да " ф1рчиш " толкова на високо..Да, то неможе от ведн1ж да се промениш, но се пак опитай да не излеждаш като преф1рцунена кукла с1с самочувствие от земята до луната.. [-X

sasha_90
04-04-2007, 09:03
Ne se promenqi,ti si si takava i takava trqbva da si ostane6 i da se haresva6!Koito ne te haresva da si e*e maikata!

Black_Cat
04-04-2007, 09:04
и за мен така мислят някои хора ама щом момчетата ги е страх начи верно си надута така че слез на земята "mnou momcheta mi kazat.che me haresvat " само от тея думи на човек му става ясно че ти наистина прекаляваш с самочуствието [-X

anichkaaa
04-04-2007, 15:25
Moqt savet e da bade6 po-rpivetliva s horata okolo teb-dori s tezi,koito ne poznava6.Naprimer v u4ili6te-usmihvai se pove4e kogato okolo teb minavat nepoznati u4enici,govori milo i t.n.

***_[ Kr@sinK@ ]_***
04-04-2007, 15:32
Междодругото и на мен често са ми казвали или намеквали,че съм надута и някфи такива... :| обаче самата истина е,че аз съм адски срамежлива и от една страна искам да изглеждам със по-високо самочувствие,за да не ми личи,ама иначе съм си весела и забавна :-D :-D :-D Ти обаче най-добре знаеш каква искаш да бъдеш.И помни: "Човек е това на което се прави,за това внимавай на какво се правиш!" :wink:

04-04-2007, 15:33
ami imen me smqtat za takava no dokato 4ovek ne te opoznai ne moje da kaje kva si 6o si ... prostu istinata e 4e ako ti samata ne se haresva6 trebva da se popravi6 zatui 4e deistvai... no ima i vuzmojnost prostu horata da ti zavijdat koqto hi4 ne e malka no se pak ti si znai6 po dobre ot meni ... :D

Presley
04-04-2007, 15:57
Ами това се случва на почти всеки...просто хората си вадят погрешно мнение,ако не са те опоэнали! Но все пак това до някаква степен найстина е проблем...!Мога да те посъветвам да се усмихваш повече и да си по-приветлива :smt016
Късмет :smt006

PeAcH
04-04-2007, 18:00
Da i az po edno vreme imah sa6tiq problem,mnogo hora me misliha za super naduta i to pove4eto mom4eta,no neznam za6to,tai kato az ne sam se darjala taka,no posle kogato me opoznaqt i razbirat 4e vsa6tnost sam si savsem normalna,taka 4e spoko,tova se slu4va pri mnogo hora,ne samo pri teb,edinstvenoto koeto e,draj se estestveno,pak koi kakvo misli za teb,da ne ti puka ;)

BAYO
04-04-2007, 18:26
Да имаш самочувствие е добре, но не трябва да се прекалява защото виждаш какво става.. Недей да " ф1рчиш " толкова на високо..Да, то неможе от ведн1ж да се промениш, но се пак опитай да не излеждаш като преф1рцунена кукла с1с самочувствие от земята до луната.. [-X

Не знам, ма пак ще го кажа - за пореден път съм съгласен. С една добавка. Ако мислиш, че като се правиш на ГОЛЯМА работа,че ще имаш големи дивиденти, ще се возиш в BMW, AUDI или Мерцедес ... стъпи си на краката и си промени държанието. ИНаче рискуваш да станеш някоя от многото кукли на конци.

PaMit0
04-05-2007, 09:48
виж не е нужно да се променя6,просто допусни ги до себе си и им покажи 4е не си надувката за която вси4ки те мислят,е така и на мен ми казжат 4е съм била надута пфахах и го казват то4но 6тото не ме познават така 4е споко приятелите ти те познават и знаят 4е не си надувка а те са мн по важни от колкото некфи дет не те познават