PDA

View Full Version : как да се сприятеля с момичетата от класа си???



04-04-2007, 04:48
Аз съм почти на 16г.(9 клас).Проблемът ми е,че нямам приятели в класа,само 'добри познати'.Аз съм общителна и имам няколко истински приятели от миналото училище,няколко от спортния клуб където тренирам,няколко от съседния клас,няколко от други градове,и то всичките са страхотни приятели.Но от моя клас като че ли никой не иска да дружи с мен.Все едно са се събрали единствените 12 момичета които няма да ми дадат шанс.Има ли някакъв начин да се сприятеля с поне 2-3 момичета(тук съм пълна скръб - винаги с момчетата става по-лесно)?

П.С.Не съм 'зубърка',не съм и вдойкаджийка,красива съм(без да прозвучи нескромно!) и винаги съм добре настроена към другите.

lovingblue
04-04-2007, 06:03
imam su6tiq problem kato teb-imam stra6no mnogo priqteli ot kude li ne,no s momi4etata v klasa ne moga da se spriqtelq,za tova moga da ti kaja samo da produljava6 da opitva6 da se spriqteli6 s tqh!

VIP_kukli4k@
04-04-2007, 07:45
miii hora to ne e nihno celiq vi klas da sa vi priqteli...mi durjete se estestvenoo i ne se izhvurlqite ili ne se pravete na interesni i to 6te stane ot samo sebe si!aidi uspeh4e

ЦвЕтИт0
04-04-2007, 09:27
Здравей.Аз съм 8ми клас и преди повече от месец ми се наложи да си сменя училището.За моя голяма радост всички ме приеха много добре и момчетата и момичетата.Аз лично открих сред новите ми съученици доста свестни хора най-вече общувайки по скайпа.Разбрах интересите им проблемите им опознах до голяма степен тяхната личност и характер.Според мен щи си помогнеш много ако се опиташ да поговориш с момичетата най-вече за това което на тях им е интересно.Така те ще видят в теб 1 симпатично и широкоскроено момиче.Човек на когото могат да се доверят.Опитай се да бъдеш максимално искрена с тях да се държиш скромно без постоянно да се само изтъкваш.Понякога демонстрирай и по-голямо самочувствие когато има защо.Останалите ще те харесват ако си точно момиче с мнение по различни теми.Айде сигурна съм че ти ще усетиш нещата.Просто показвай малко повече интерес към околните и съм сигурна че скоро ще се сприятелиш с момичета от класа.Успех мацка. :wink: :smt008

04-04-2007, 10:20
Здравей.Аз съм 8ми клас и преди повече от месец ми се наложи да си сменя училището.За моя голяма радост всички ме приеха много добре и момчетата и момичетата.Аз лично открих сред новите ми съученици доста свестни хора най-вече общувайки по скайпа.Разбрах интересите им проблемите им опознах до голяма степен тяхната личност и характер.Според мен щи си помогнеш много ако се опиташ да поговориш с момичетата най-вече за това което на тях им е интересно.Така те ще видят в теб 1 симпатично и широкоскроено момиче.Човек на когото могат да се доверят.Опитай се да бъдеш максимално искрена с тях да се държиш скромно без постоянно да се само изтъкваш.Понякога демонстрирай и по-голямо самочувствие когато има защо.Останалите ще те харесват ако си точно момиче с мнение по различни теми.Айде сигурна съм че ти ще усетиш нещата.Просто показвай малко повече интерес към околните и съм сигурна че скоро ще се сприятелиш с момичета от класа.Успех мацка. :wink: :smt008

Мерси много за съвета.Само дето те се интересуват от супер-тъпи теми и направо ще умра от скука с тях.Или пък говорят за хор аи филми,които смао те си знаят.Честно казано,изобщо не са ми интересни,но не е редно да нямам приятели от клас и като се замисля аз наистина не полагам особени усилия да ги спечеля...уф защо още 3 години с тях!!!!!! ](*,)

ЦвЕтИт0
04-04-2007, 11:10
З години наистина са си доста.Обаче не бива да подхождаш с такъв негативизъм към нещата.Сама признаваш че не демонстрираш особено голям интерес към останалите момичета в класа.От там идва и целия ти проблем.Но в край на сметка замисли си какво искаш.Ти просто се стремиш да се сприятелиш с хора които очевидно но ти допадат само и само да имаш приятели и от класа.Според мен не си заслужава.Приеми факта че си твърде различна от тях.Стреми се да поддържаш добри взаимоотношения със своите съученици.Не забравяй и истинските си приятели и от преди в стремежа си да спечелиш симпатията на хората които ти самата не харесваш. :wink:

metalkata
04-04-2007, 12:07
и аз съм като теб.Нямам много приятели от класа.Само 3 моми4ета от 19 моми4ета и 7 мом4ета.Но другите моми4ета просто не ме приемат,защото съм разли4на.след като не ти е интерестно с тях по-добре си бъди приятелка с досегашните ти приятели.аз имам много,но не от класа ми,а от други места.може би така си и ти.

Presley
04-04-2007, 21:52
Ей мацка кофти !Ами постарай се...явно не си им покаэала че си общителна!Не се предавай,включвай се в раэговорите им,искай услуги и така нататък!Дано намерите общ еэик!Пиши кво става :smt016

`Death`Whore`
04-05-2007, 10:37
Най-много мразя хора, които искат всички да ги харесват и да са им приятели.

Angel Whit Devil Soul
04-05-2007, 12:46
Spriqteli se sys edin i ot tam ot samosebesi shte se spriqtelish sys dr ot klasa :wink:

theEXPLOITED
04-05-2007, 15:46
8) to nasila ne stava ako si dopadate dopadate si ama kato ste mnoo razli4ni nqma da ste i priqtelki-nali me razbira6 interesi,hobita i takiva raboti....

04-05-2007, 20:12
Ами като не си допадате - не си допадате и това е. Няма нужда да се опитваш да ги променяш и ти не се променяй заради тях. А и моят проблем е по-голям. Аз в 8 клас попаднах в един клас, в който не ме приемаха. Но сега, в 12 клас осъзнах че през всичките тези години не съм бил себе си, а някой друг. И станах пак себе си, и видях, че имам много общо с някои хора от класа, обаче заради петте години караници нищо не може да се получи между нас.

04-05-2007, 20:14
8) to nasila ne stava ako si dopadate dopadate si ama kato ste mnoo razli4ni nqma da ste i priqtelki-nali me razbira6 interesi,hobita i takiva raboti....
Аз затова ли като си върнах стария начин на мислене и вече не се разбирам с приятелите, с които съм се сдружил през периода, през който съм бил с други интереси?

yourDoll
04-05-2007, 20:29
при мене са само момичета ..предположи как сме :lol:

hard
04-18-2007, 20:36
Mnogo sme s tozi problem,ne na vsqkade namira6 istinski priqteli kolkoto i da ne ti se vqrva. :smt009 ...problemat ne e v teb v nikaf slu4ai...Moje i da se razo4arova6 no 6tom do sega ne sa ti obarnali vnimanie zna4i go pravqt saznatelno i s cel... ne padai tolko nisko da se vla4i6 sled tqx i da im se natrapva6..ostavi gi 6tom ne iskat da sa ti fr :smt016 :smt016.. Pred istinskite priqteli nee neobxodimo da se dokazva6 :wink: a pak tiq da go duxat :smt019 :smt019 :smt019

04-19-2007, 06:28
Mnogo sme s tozi problem,ne na vsqkade namira6 istinski priqteli kolkoto i da ne ti se vqrva. :smt009 ...problemat ne e v teb v nikaf slu4ai...Moje i da se razo4arova6 no 6tom do sega ne sa ti obarnali vnimanie zna4i go pravqt saznatelno i s cel... ne padai tolko nisko da se vla4i6 sled tqx i da im se natrapva6..ostavi gi 6tom ne iskat da sa ti fr :smt016 :smt016.. Pred istinskite priqteli nee neobxodimo da se dokazva6 :wink: a pak tiq da go duxat :smt019 :smt019 :smt019

Права си.Просто ми е много трудно - отивам на училище и няма на кой да кажа здрасти,на кой да споделям и т.н. и прекарвам всички междучасия седейки на чина и правейки 'нищо'.Ако реша да отида някъде,няма с кого и отивам сама.В нормално добри отношения сме с другите,но нищо повече.

<black soul>
04-20-2007, 13:06
Здравей.Аз съм 8ми клас и преди повече от месец ми се наложи да си сменя училището.За моя голяма радост всички ме приеха много добре и момчетата и момичетата.Аз лично открих сред новите ми съученици доста свестни хора най-вече общувайки по скайпа.Разбрах интересите им проблемите им опознах до голяма степен тяхната личност и характер.Според мен щи си помогнеш много ако се опиташ да поговориш с момичетата най-вече за това което на тях им е интересно.Така те ще видят в теб 1 симпатично и широкоскроено момиче.Човек на когото могат да се доверят.Опитай се да бъдеш максимално искрена с тях да се държиш скромно без постоянно да се само изтъкваш.Понякога демонстрирай и по-голямо самочувствие когато има защо.Останалите ще те харесват ако си точно момиче с мнение по различни теми.Айде сигурна съм че ти ще усетиш нещата.Просто показвай малко повече интерес към околните и съм сигурна че скоро ще се сприятелиш с момичета от класа.Успех мацка. :wink: :smt008

Мерси много за съвета.Само дето те се интересуват от супер-тъпи теми и направо ще умра от скука с тях.Или пък говорят за хор аи филми,които смао те си знаят.Честно казано,изобщо не са ми интересни,но не е редно да нямам приятели от клас и като се замисля аз наистина не полагам особени усилия да ги спечеля...уф защо още 3 години с тях!!!!!! ](*,)

след като смяташ че момичетата не са по твоя характер, и както каза в едно свое по-горно мнение, че с момчетата се разбираш по-добре защо просто не дружиш с момчетата. ;-) предполагам че те дори и в началото да не те приемят понеже си единственото момиче в тяхната мъжка компания с времето ще те опознаят и ще се сприятелите! :) нищо не ти пречи да си приятелка с момчета. :wink: даже аз много ужважавам подобни момичета... :wink: само че поради женската завист повечето момичета ще те удумват и ще ти завиждат затова че си толкова близка с момчетата но... да не ти пука. важното е да си намериш истински приятели! айде успехче... :wink: :smt008