PDA

View Full Version : Как да заговарям момичетата



04-04-2007, 07:35
Кажете ми как да заговарям момичетата? :?: ](*,) Проблема е че съм малко срамежлив :|

sasha_90
04-04-2007, 09:08
Ami otpusni se malko,nqma da e zle.Ot kakvo se sramuva6-nito si kradec,nito ubiec,nai mn da ne ti kaje ni6to momi4eto,no ot tva da ne ti puka.Trqbva da si malko po otvoren :lol:
KASMET![/i]

Black_Cat
04-04-2007, 09:09
off kvo ti dreme nqma da te izqde momi4eto kat my kaje6 ne6to

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 09:11
На повечето силния пол проблем1т им е това... не виждам какво срамно има да заговориш момиче... страх те е да не те отреже веднага ( без такова нещо неможе да мине един м1ж/момче )..

По Темата :
Ако имате общи познати, нека те да ви запознаят...
Ако пушите, и двамата , ходи и искай цигара или ог1нче и от там я заговори запознай се с нея... направи и няколко коплимента да види че имаш интерес к1м нея...

Има много и най-разнообразни варианти да се запознаеш с едно момиче...

Само ще ти кажа : импровизирай..

divo_kotence
04-04-2007, 10:34
тцтцтц толкова ли е трудно да заговориш момиче...се пак не ядем хора...не сме толкова страшни :-D просто отиваш при нея и й казваш здр,как си а/у...

hristowow
04-04-2007, 11:16
Когато не изпитваш страх е много лесно да кажеш на някои "е какво може да стане, можеш само да спечелиш" и други подобни. За да преодолееш страха трябва да имаш самоувереност. Можеш да я придобиеш като направиш нещо, от което досега си се страхувал (но не много). Просто един път трябва да се престрашиш, за да придобиеш самоувереност. А иначе като се запознаваш с нея за първи път например. Мисля, че този начин е най-неутрален:
-Здравей, може ли да се запознаем (с усмивка)?
-Как се казваш?
След това може да я попиташ за учителите, които и харесват и които мрази. Кои моменти от детството си иска да върне. Трябва да задавиш въпроси, които изискват повече обяснение, а не едносрични отговори.
И най-добре да я накараш да говори колкото се може повече, за всичките си преживявания, успехи, проблеми и т.н. След това тя ще се влюби в теб.
Прочети какво е установил Зигмунд Фройд, който може да се каже,че е бащата на психологията.

"Зигмунд Фройд установил, че пациентките му се влюбвали безнадеждно в него, докато споделяли всички свой мисли, които той изслушвал без критики. Фройд не бил красив мъж, но за да предпази пациентките си от влюбване, седял така, че да не го виждат. Въпреки това пациентките му се влюбвали в него безнадеждно, макар че всъщност говорели на себе си и дори не го виждали. "

04-04-2007, 12:34
:wink: Кажете момчета кой фрази използвате най-често или просто импровизирате.

honda^
04-04-2007, 12:40
Уффф... много 4есто 4ета теми, 4е се притеснявал някой. Хайде, отпусни се и кажи "Здрасти, как си" и толкова.... :wink:

Valar
04-04-2007, 13:46
Когато не изпитваш страх е много лесно да кажеш на някои "е какво може да стане, можеш само да спечелиш" и други подобни. За да преодолееш страха трябва да имаш самоувереност. Можеш да я придобиеш като направиш нещо, от което досега си се страхувал (но не много). Просто един път трябва да се престрашиш, за да придобиеш самоувереност. А иначе като се запознаваш с нея за първи път например. Мисля, че този начин е най-неутрален:
-Здравей, може ли да се запознаем (с усмивка)?
-Как се казваш?
След това може да я попиташ за учителите, които и харесват и които мрази. Кои моменти от детството си иска да върне. Трябва да задавиш въпроси, които изискват повече обяснение, а не едносрични отговори.
И най-добре да я накараш да говори колкото се може повече, за всичките си преживявания, успехи, проблеми и т.н. След това тя ще се влюби в теб.
Прочети какво е установил Зигмунд Фройд, който може да се каже,че е бащата на психологията.

"Зигмунд Фройд установил, че пациентките му се влюбвали безнадеждно в него, докато споделяли всички свой мисли, които той изслушвал без критики. Фройд не бил красив мъж, но за да предпази пациентките си от влюбване, седял така, че да не го виждат. Въпреки това пациентките му се влюбвали в него безнадеждно, макар че всъщност говорели на себе си и дори не го виждали. "
Жестоко!!!

angel with broken wings
04-04-2007, 14:38
определено не е толкова лесно както малките дечица:"Здрасти! Искаш ли да си поигреам?"...
Хм..според мен е важно да не си придаваш и прекалено много самочувствие, защото ставаш досаден...
ей я малко кураж и на девойките :smt006

PeAcH
04-04-2007, 15:22
E to nqma ni6to sramno v tova da zagovori6 nqkoe momi4e,prosto otiva6 i mu kazva6:"hi,kakvo 6te kaje6 da se zapoznaem" i gotovo :)

04-04-2007, 16:52
Мерси за съветите =D> :wink:

DJay
04-04-2007, 17:08
Пич от личен опит ти го казвам:Като влязох в ново даскало и като си харесах момиче и мене ме беше мн срам да я зоговоря и затва по физкултура като се измори и седна на пейката и аз са напраих на изморен и отидох и седнах до нея и я заговорих ей така от ватре ми дойде :) Но може6 примерно като мине6 покрай нея да я пита6 за часа и да импровизира6 после да и каже6 "Между другото как се казва6" или парво ти да се представи6 ;) успех ти желая.

koalka
04-04-2007, 17:59
Ако си срамежлив няма кой да ти помогне, освен ти!

SavE`ME`FroM`MyselF
04-04-2007, 18:02
Хаха спокойно де и ние сме хора не хапем не ядем хора така че отпусни се и бъди себе си

BAYO
04-04-2007, 18:34
По Темата :
Ако имате общи познати, нека те да ви запознаят...
Ако пушите, и двамата , ходи и искай цигара или ог1нче и от там я заговори запознай се с нея... направи и няколко коплимента да види че имаш интерес к1м нея...

Има много и най-разнообразни варианти да се запознаеш с едно момиче...

Само ще ти кажа : импровизирай..


И аз съм го казвал тва в други теми. Ще се съглася с теб (отново), но ще допълня.

Определено тва са опцийте , като има и още много разбира се. Виж в Интернет, има списания, още тийн вестници и такиа други джаджи. Възползвай се. Успех

Guarana
04-04-2007, 19:57
доста сериозен и обширен въпрос... виж си ЛС-то

04-05-2007, 06:17
По Темата :
Ако имате общи познати, нека те да ви запознаят...
Ако пушите, и двамата , ходи и искай цигара или ог1нче и от там я заговори запознай се с нея... направи и няколко коплимента да види че имаш интерес к1м нея...

Има много и най-разнообразни варианти да се запознаеш с едно момиче...

Само ще ти кажа : импровизирай..


И аз съм го казвал тва в други теми. Ще се съглася с теб (отново), но ще допълня.

Определено тва са опцийте , като има и още много разбира се. Виж в Интернет, има списания, още тийн вестници и такиа други джаджи. Възползвай се. Успех

Мерси още един път :wink: ама аз не пуша,ама май трябва да почна :-D Един приятел така се запозна със сегашното си гдаже и вече 1 год са заедно :-D

04-05-2007, 13:46
Аз имам една логика - щом не се притесняваш да говориш с момчета,не трябва да се притесняваш да говориш и с момичета. Те не са с нищо повече от нас :wink:
Набий си го в главата тва и мисля,че няма да имаш проблеми...

Така е ама като се притеснявам,че ще ме отреже :oops:

04-05-2007, 14:34
Има хиляди подобни теми.Поразрови се и все ще намериш качествен съвет :wink:

04-05-2007, 14:43
Разпитай някой вземи и скайпа и там е по лесно а после ще кажеш аз сум момчето с което си чатиш :wink: