PDA

View Full Version : дали ме харесва или само си е играл



Mi6lence_16^
04-04-2007, 09:28
Аз съм момиче на 16.Тренирам карате в един клуб.Наскоро ходихме на екскурзия за два дни с хората от клуба и се запознахме с нови,които тренират в други зали.Единият от тях е К.,който е на 29 и много готин.Той ми обръщаше много внимание и даже ме покани в стаята си.Аз отидох и там седяхме на леглото му и си масажирахме раменете и приказвахме.После той ме галеше по косата.На другия ден отидохме да се разхождаме на една поляна близо до хотела и той ме прегърна и за малко да се целунем,но аз се отдръпнах.После той на няколко пъти едва не се изкуши да ме целуне (даже си го призна).Но накрая К. ми каза че си има гадже.Тогава приключихме тези 'отношения',а скоро след това тръгнахме към вкъщи и едва ли ще го видя до следващата екскурзия.Дали ме харесва или само си е играл?

Black_Cat
04-04-2007, 09:35
emiii ti si na 16 a toi na 29... i sama moje6 da si naprai6 izvod dali te haresva ili prosto se e zabavlqval ako te haresva6e 6te6 da predprieme ne6to primerno da ti vzeme telefona ili da iska da se vidite i dryg put i t.n.

furtado
04-04-2007, 09:37
mi na men mi se struva stranno myj na 29 da si padne po malko momi4e,a ti v sravnenie s negovite godini si naistina malka.za onzi momnet veroqtno si mu dopadnala,6tom e iskal da te celune,ama spored men e bilo momentno.ne si pravi izli6ni iluzii za nego.edva li 6te te potyrsi i 6te zareje priqtelkata si za malko momi4e.se pak tva sa 13 godini razlika.imam priqtelka na 19 koqto se sre6ta s 33 godi6en(za men tva e pylna glupost) i moga da ti kaja 4e toi q vyrti na prysta si i prosto se podigrava s neq.napravi si izvodite...

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 09:39
Момиче не се излагай... и да те харесва и да не те харесва ти на 16, той - 29... това са много години разлика.. #-o
Айде да не го кажа пресилено но той мог1л баща да ти е.. :smt012

лЕлелЕ аз значи на тоя принцип треа да с1м всяка кака като ме загледа по улицата и треа да пиша теми дали ме харесва и дали ше я видя отново...
[-X

divo_kotence
04-04-2007, 10:12
тоо да не е някъф педофил :shock: и 100% си е играел с теб...сигурно като е видял че няма да му пуснеш и е решил да ти каже че си има гадже :-D абе с една дума забрави го...

a~n~i~t~y
04-04-2007, 10:36
toi te haresval i DORI te pokanil v staqta si...... OMFG samo ot tfa izre4enie si li4i 4e ideq si nqmash s mom4etata oshte pove4e s tiq batkovci

PeAcH
04-04-2007, 13:26
Mi daaaa i az smqtam 4e si e igral s teb,za6toto vse pak toi e na 29 a ti si na 16,normalno e mom4etata na negovata vazrast,prosto da si igraqt s momi4etata kato teb!!!!!!!

angel with broken wings
04-04-2007, 14:46
Категорично съм убедена, че си е играл...
Нямало е кой да си вкара в леглото тогава и така...
После набързо, за да не му тръгнеш по петите ти е казал и за гаджето...
Много жалко, че си взела игричката му на сериозно, а и сега все още се съмняваш, когато всичко е по-ясно от бял ден... :-)

malone
04-04-2007, 14:57
По-скоро те е прегръщал ей така за флирта и тръпката.Дори да те харесал си има приятелка,а и възрастово погледното е невъзможно. [-X

koalka
04-04-2007, 18:13
Само си е играл, естествено.То е лесно да се сетиш.Ако те харесваше, щеше да те потърси.

littlestar
04-04-2007, 18:45
хахаххахах без коментар той на 29 ти на 16 сама можеш да си направиш извод дали си е играл с теб или не :?:

ANGEL4E
04-04-2007, 18:54
az sam na 15 no vednaga moga da ti kaja 4e si e igral s teb sajelqvam no...ne se zalagvai...zabravi za nego... :roll:

BAYO
04-04-2007, 19:01
Върни му го , като кажеш на гаджето му :smt005 . Аз си знам просто от опит. Само няколко нежни думи, малко гушкане, малко галене по косата, леко шептене в ухото и вече сте :smt007 . Не падайте толкова лесно в капана на мъжа бе, имайте малко находчивост. Той е бил на 29, кво очакваш, че ще те прегърне, ще те целуне и после ще сте заедно. Не се обиждай, обаче тва да го мислиш е свръх детинско.

Guarana
04-04-2007, 20:21
и двамата сте пълни отрепки :idea:

04-06-2007, 19:35
Върни му го , като кажеш на гаджето му :smt005 . Аз си знам просто от опит. Само няколко нежни думи, малко гушкане, малко галене по косата, леко шептене в ухото и вече сте :smt007 . Не падайте толкова лесно в капана на мъжа бе, имайте малко находчивост. Той е бил на 29, кво очакваш, че ще те прегърне, ще те целуне и после ще сте заедно. Не се обиждай, обаче тва да го мислиш е свръх детинско.
Така е, обаче, тва едва ли не значи да не тръгваме с никой , зящото всички са мили(дали наистина харесват момичето или имат някакви други манипулативни цели)!

Kianna
04-06-2007, 19:37
Изграл си е.Човека даже и приятелка си има.

BAYO
04-06-2007, 20:22
Върни му го , като кажеш на гаджето му :smt005 . Аз си знам просто от опит. Само няколко нежни думи, малко гушкане, малко галене по косата, леко шептене в ухото и вече сте :smt007 . Не падайте толкова лесно в капана на мъжа бе, имайте малко находчивост. Той е бил на 29, кво очакваш, че ще те прегърне, ще те целуне и после ще сте заедно. Не се обиждай, обаче тва да го мислиш е свръх детинско.
Така е, обаче, тва едва ли не значи да не тръгваме с никой , зящото всички са мили(дали наистина харесват момичето или имат някакви други манипулативни цели)!

Не, не значи, че не може да тръгвате с никой, защото е мил. Но просто момчето е твърде голямо и опитно. Знае как да омагьоса едно момиче. А и от горе на всичко си има приятелка... С кви цели да го прави тогава тва?

04-06-2007, 20:33
Ясно,говорел си за конкретния случай ;-)

efito_f
04-06-2007, 20:40
Shtom imate tolkova golqma razlika sys sigurnost ne te haresva, prosto e reshil da poflirtuva s tebe, za da se izkefi.Moje bi si mu haresala kato vynshnost,no samo tova. :) Ne se zalygvai che te haresva, malko se izlagash.