PDA

View Full Version : az i toi .. laja :(



__________
04-04-2007, 10:32
Zdraveite na vsi4ki .. Mn sam tajna i ve4e nz kakvo da pravq.Zatova 6te si razkaja istoriqta na vas pak vie ako imate da kajete ne6to .. kajete.
Predi 1 god se zapoznah na 1 rd s 1 mom4e.Toi me haresa a i az nego .. no ne mu kazah ne6to za6toto mi se stori prekaleno gotin za da mi obarne vnimanie i zatova ne6tata si ostanaha NIKAK.. po4nahme da 4atim mn .. denem..no6tem...Toi postoqnno mi kazva6e 4e sam krasiva i nqkakvi ei takiva ..az zapo4nah malko po malko da mu vqrvam i taka ne6tata se naredi ot samosebe si.Septemvri mesec tragnahme i toi mi kazva6e 4e az sam nai hubavoto ne6to v jivota mu, 4e e mn 6tastliv .. i vse ot hubavi vse hubavi ne6ta.Naistina se darje6e mn dobre s men-daje mi napisa 2 stihotvoreniq.i taka stanaha 6 meseca otkakto hodim iiii na 6 i 9 mart re6ihme da pravim liubov i na 2mata ni be6e za 1vi pat -a zsam na 17 toi na 18 ..ne6tata ne minaha mn dobre,za6toto imahme 2 opita i ni6to ne se polu4i ..mina se sedmiva ..dve i na 19 toi me zarqza .. na men mi doide kato gram ot qsno nebe..pitah za pri4inata i toi mi kaza 4e predi 1-2 sedmici 4uvstvata mu sa se izparili ..az zapo4nah da se 4udq sled kato e nqmal 4uvstva kam men ( 19 mart - 14 dena = 5 mart) za6to e poiskal da pravim liubov ... pitah go dali ima dr momi4e toi otri4a6e vsi4ko...Izkarah 1 mn trudna sedmica - 2 dena po4ti ne spqh..ne mi se qde..samo pla4a.. bqh bleda kato platno ,gubeh ravnovesie i nakraq otidoh na doktor (poneje imah opaseniq da ne sam bremenna) pri koeto toi kato me vidq kak treperq i za kakvo stava na vapros me popita imam li nqkakvi problemi iii az vednaga pak pla4 ..izpisaha mi uspokoitelni. 1 priqtelka go be6e vidqla s dr momi4e sled nqkolko dena kogata skasahme no q be6e strah da mi kaje nOo v kraina smetka razbrah .. ne razbrah koq e .. sled o6te 1 sed gi vidqli na kafe .. i :(((( Predi 2 dena razbrah 4e hodi s tova momi4e (kazva se silvina) .. :(:(:(Qvno me be6e izlagal 4e nqma dr momi4e...prez no6ta spah misleh si i izvednaj se setih 4e v tel mu ima6e pic na 2 momi4eta i na negovite priqteli(mom4eta) 1 momi4e bqh az a dr TQ ... Togava az go popitah koq e i toi kaza ` 1 fr ot daskalo,ako iska6 da q iztriq taq pic ` ... i taka sega se zamislqmm .. koi zn otkoga q e haresval .. ili i az nzzzz>ne vqrvah 4e imenno toi moje da me izlaje i to taka !!! sega si pi6em iz skype tova oova .. No o6te ne sam mu kazala 4e zn za priqtelkata mu..Da mi kaja li `` razbrah 4e si ima6 fr `` ``za6to me izlaga taka ? `` `` ne go o4akvah to4no ot teb`` Nzzz stra6no sam obarkana .. ujasss :(Toi po princip e mn po razli4en ot dr mom4eta .. nikoi n emoje da predvidi kakvo 6te kaje ili napravi mn e stranen ... i si misleh 4e ne e kato dr 4e nqma da me narani taka!Leleleee samo kato se setq kolko si me4tahme .. kolko mn ne6ta ... :cry:

_______
04-04-2007, 10:36
pak sam az .. Nz dali tova tova m/u nas e laja .. be6e mn hubavo..vsi4ki ni se radvaha kolko hubava dvoika sme i nikoi ne o4akva6e takova ne6to ...vie kak mislite laja li e bilo vsi4ko ?

hristowow
04-04-2007, 10:52
Според мен ако те е обичал толкова много преди, нямало е да поиска да спи с теб, въпреки че казва че чувствата му са се изпарили. Според мен той е просто един много хитър и умел използвач като брат ми. Може и да греша, но едва ли.

04-04-2007, 11:12
Мда, подкрепям човека над мен, просто умело те е използвал

sasha_90
04-04-2007, 11:24
играл си е с теб,не може така бързо да се изпари любовта му

eli87
04-04-2007, 11:34
ами по принцип с годините ще осъзнаеш колко гнусни същества могат да са момчетата....но пак в крайна сметка видял е че си влубена и се е възползвал.Само едно не мога да проумея...не си толкова малка,че да си толкова наивна...да не кажа проста.....имам чувството че разказа история на 10 годишни глапета,а не на пълнолетни хора.Почни да гледаш по-трезво на нещата и порасни. [-X

hristowow
04-04-2007, 11:38
Момчетата в никакъв случай не са по-гадни от момичетата. Всички сме хора и половете нямат никакво значение. Освен това въобще не е лесно да разбереш, кога някой те лъже и те манипулира особено когато си влюбен, така че момичето въобще не е просто.

MoHuTo
04-04-2007, 11:55
Едва ли те е обичал, просто си е играл с тебе и си била поредната му бройка.Жалко че такива като него много често се срещат при момчетата! :smt013

PeAcH
04-04-2007, 13:18
Spored men macka,tova mom4e prosto te e izpolzvalo,moje da e imal nqkvi 4uvstva kam teb,no qvno ne sa bili nikak silni i iskreni.
Moqt savet e da go zabravi6 i da si nameri6 nqkoi koito naistina te obi4a i koito si zaslujava,a otnostno postapkata mu,tova e mn dolno ot negova strana i az ako bqh na tvoeto mqsto,vednaga bih go popitala za6to e napravil taka i 4e znam vsi4ko za nego i drugoto momi4e.

FZ
04-04-2007, 15:42
Според мен те е обичал много, но като е срещнал другата и...възможно е чувствата му да са се изпарили :-s

_______
04-04-2007, 17:56
Mm dnes govorih s nego i toi mi prizna 4e q haresva ot 1 godina.... demek mai izliza 4e dokato e hodil s men q e haresval .. ili i az nzzz :(((

BAYO
04-04-2007, 18:22
Може да ми се сърдиш, но ще кажа тва, което мисля! Мисля си, че той е искал да спи с тебе, да правите любов, за да има няк'в тренинг за другата. Категорично съм убеден, че по времето когато те е омайвал в IRC или Skype, е правел същото и с другата, ако не и по отдавна. Искал е да се напрай на пич пред нея, че може да го прай, да не се излага и тем подобни. Интересно ми е опитите като са се провалили кво ще прай той? Когато тя му се навие да го направят, и като се изложи пак, какво ли ще стане с тях?Дали ще се разделят? Извинявай за острото мнение, ма ме е яд заради теб, защото той е нек'в девствен (още) пикльо, които не знае какво иска още!

mishonche
04-04-2007, 20:40
Ох,миличка :( Тва е супер гадно :? Мое мнение е че щом я харесва от 1 година начи...си е играл с теб...Не бих искала да ти го казвам за да не се сдухваш,но по-добре да знаеш истината.Той дори не заслужава да го погледнеш вече...Тва е моeто мнение.Сега ти е гадно...разбираемо и напълно нормално.Но всяко зло за добро нали знаеш.Рано или късно всичко се връща.

---
04-04-2007, 21:19
mm pak sam az .. ami toi i na men mi prikazva ot 1 god 4e me haresva ... nzzz :(

hristowow
04-04-2007, 22:30
Той май и с двете ви си играе и въобще не търси сериозна връзка. Той не обича нито теб, нито нея.

PaMit0
04-05-2007, 10:30
еми сигурно ще ти прозву4и гадно но това което казват пове4ето в отговорите си е 4е се е възползвал от теб и според мен е вярно.Играл си е с теб за да спи с теб и когато не се е полу4ило те е оставил а може би да е бил с теб за да си губи времето ако другото моми4е е била заета през това време и да е 4акал да скъсат за да тръгне с нея... Много гадно положение но не се от4айвай за6тото има много по долни хора,това няма да е първия и последния който прави такива номера :cry:

sherry
04-05-2007, 10:35
Очевидно е...Няма чувства към теб, няма за какво да се ядосваш за него.
Яд ме хваща, че е искал да правите секс, а тогава вече не е имал чувства към теб ](*,) Добре, че не сте успели да го направите, че сега щеше да се чувстваш още по - зле. Това момче е постъпило много грозно с теб, не знам какво се измъчваш още и какво се занимаваш с него. За какво му пишеш в скайп?

Я си карай живота напред и не се занимавай....

Guarana
04-05-2007, 16:15
зарязвай го тоя пумияр дето си играе така с теб :evil: за това твърда че момчетата не знаят какво искат :x всъщност знаят но това определено не е сериозна любов, а много връзки :? изглежда си свестно момиче, намери си свестен човек, тоз не е за теб. :roll:

BAYO
04-05-2007, 19:30
Той май и с двете ви си играе и въобще не търси сериозна връзка. Той не обича нито теб, нито нея.

Може би е така! Просто човека е решил да се позабавлява и си е избрал вас двете. За съжаление...