PDA

View Full Version : Съвет



:(
04-04-2007, 11:57
Эдравеите!Съжалявам че ще съм поредният човек ,който ще ви эанимае с проблемите си ,но ми се иска да получа малко съвети от вас !
Има едно момче което не мога да эабравя вече 2 години...някога уж ``много`` ме обичаше ,ама ми стана ясно...!Явно всичко е било лъжа!Но след като эа 2 години почти не се бяхме чували и виждали,а само от време на време си пишехме в Скайп той вече беше минал преэ още 100 момичета..!Наскоро се видяхме эа малко ,но нищо не иэлеэе от срещата ни...после пак прекъснахме връэка ...!Но напоследък не иэдържам,мисля само эа него и колкото и тъпо да эвучи-найстина всяка нощ го сънувам!А след като ми каэа че си има приятелка...съсипана съм :cry: :cry: :cry: Искам да ме кажа какво иэпитвам ама все не събирам сили,а и слид като вечеэнам че си има приятелка.... :cry: :cry: :cry: Даите някакви съвети ! И много ви благодаря предварително!

divo_kotence
04-04-2007, 12:03
има два вариянта да му кажеш и да страдаш щото едва ли ще тръгне с теб или да се опиташ да го забравиш и да продължиш живота си без него..

Presley
04-04-2007, 12:21
Много гадно положение...!Но мисля че трябва да му приэнаеш чувствата си,эащото ще ти олекне ...!Но найстина се съмнявам эа неговия отговор,оше повече че си има приятелка... :-s

MoHuTo
04-04-2007, 12:39
Единия вариант е да му признаеш за чувствата ти и да видиш kakво ще стане, а другия вариант е да се помъчиш да го забравиш.Ти решаваш :wink:

katttto3
04-04-2007, 12:41
мила много е гадно така,но ти трябва да му признаеш чувствата си и след което да му покажеш какво е изпуснал,а не да се свиваш и срамуваш,защото в това няма нищо лошо.

honda^
04-04-2007, 12:47
Аз пък не виждам смисъл да му признава666 4увствата си :? . Той ве4е си има приятелка. Остави го да си живее живота, а ти не се вдлъбявай о666те пове4е, а като него продължи напред. Бъди силна!!!

MACKA prez no6ta
04-04-2007, 13:02
Mislq 4e ne biva da mu priznava6 za 4uvstavata ,za6toto ako mu priznae6 ni6to nqma da se promeni (samo 6te mu digne6 to4kite) pri polojenie 4e ne ti e pokazal s ni6to 4e izpitva ne6to kam teb nqma smisal .Zabravi go!

MuJleH4eTo
04-04-2007, 13:12
По-добре не му признавай никакви чувства, защото: 1) ще му вдигнеш акциите; 2) само ще се унижиш, показвайки се слаба пред него; 3) поради факта, че си има приятелка, надали ще отвърне положително на обясненията ти ...
Забрави го... Това е най-добрия вариянт! :)

sherry
04-04-2007, 13:39
Ако питаш мене, не се занимавай с тоя субект, той тоя докато не изреди всички женски същества в града, няма да миряса...А и не се е получило, карал те е да страдаш, защо сама отиваш между шамарите отново? :roll: Не се връщай към миналото, ясно е, че с него няма да се получи. Остави го да си ходи с поредната приятелка, а ти се пренасочи към някой, който си струва....

:(
04-04-2007, 15:08
Блогодаря ви ужасно много!Мерси на всички,които си направиха труда да ми дадат съвет! Всички сте прави на 100% ,но има един много голям проблем-не мога да си го иэбия от главата!Просто НЕ МОГА!Беэ никакви преувеличения :( Толкова много си го обичкам :cry: :cry: :cry:

PeAcH
04-04-2007, 15:17
V mnogo kofti polojenie si naistina,no za6to nai dobre ne mu kaje6 4e o6te izpitva6 ne6to kam nego,ina4e samo 6te se izma4va6,kakto do sega.

SouL^*DiViNe
04-04-2007, 17:08
Трябва да го заебеш тоя,няма да ставаш 101-та от "списъкът" му....яяяя walk away.. [-(

koalka
04-04-2007, 17:56
Какво можеш да направиш според теб, освен да се опиташ да го забравиш?Не се обръщай назад, както той е направил.Сега си живее живота и явно той иска да е без теб.

Bloodlust
04-04-2007, 18:24
Остави го да си ходи с поредната приятелка, а ти се пренасочи към някой, който си струва....
:!:

BAYO
04-04-2007, 18:33
Еми или му казваш и страдаш още повече, защото мисля, че ш'те направи за 2 ст., или си мълчиш и си страдаш по-малко. Ми ти тряя да го познаваш тва момче, кво е станало, защо сте се разделили?Какви са били отношенията ви? Разкажи повече...

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 19:05
Еми или му казваш и страдаш още повече, защото мисля, че ш'те направи за 2 ст., или си мълчиш и си страдаш по-малко. Ми ти тряя да го познаваш тва момче, кво е станало, защо сте се разделили?Какви са били отношенията ви? Разкажи повече...

Не пак а отново с1гласен с БАЙО.. разкажи ни повече за вашата вр1зка, какво е станало и т.н.. :-s

addictedtou
04-04-2007, 19:12
Vij..az bqh taka s edno momche..no trqbva da se otkajesh ot nego..znam mila mn e trudno e no s vremeto shte uspeesh..ne probvai da pravish s klin klin izbiva,shoto she narananish nqkoi koito nqma vina..Zabravi go..Shtom ne e stanala predi nqma da stane i sega..nali znaesh vednyj schupili se enshto i da go lepish ne stava!Usoeh

BAYO
04-04-2007, 20:24
Еми или му казваш и страдаш още повече, защото мисля, че ш'те направи за 2 ст., или си мълчиш и си страдаш по-малко. Ми ти тряя да го познаваш тва момче, кво е станало, защо сте се разделили?Какви са били отношенията ви? Разкажи повече...

Не пак а отново с1гласен с БАЙО.. разкажи ни повече за вашата вр1зка, какво е станало и т.н.. :-s

Ми така де. До ся писах в др. подобна тема, че авторите не се доизказват и искат от нас да гадаем и да говорим напразно. Кви съвети могат да са тва? Пояснявайте бе хора. :smt017

:(
04-04-2007, 21:30
Оффф мерси пак на сички эа вниманието!Таа прави сте ще ви раэкажа още малко!Връэката ни беше около 3 месеца..!Всичко беше много истинско,много се обичкахме..!Той беше страшно мил!Да поясня-той е страшно умно и светнато момче...!Но иэведнъж почнахме само с смс-и...и накрая НИЩО ,спряхме да се чуваме иэобщо,камоли да се видим..!И след година и нещо почнахме да си пишем в Ск... :cry:

vivian
04-04-2007, 21:42
i moqt savet e da ne se zanimava6 s toq.ot pro4etenoto razbiram 4e e nqkav playboy.ako mu priznae6 samo 6te mu vdigne6 samo4uvstvieto.+ tva mom4etata ne obi4at jeni koito sa im 100% sigurni.te iskat nedostapnite.pokaje6 li mu 4e go iska6 i 4e go obi4a6 bezumno,toi nqma da bade s teb,6et se pravi na interesensamo,a ti 6et strada6.
ne si zaslujava da si porednata v negoviq spisak.3meseca moje da e bilo istinsko za teb,no koi znae kak e bilo za nego sled kato ste zavar6ili sas smsi.
vremeto lekuva.trivialno,no fakt,koito go e izpital 6te kaje,4e deistva.tr ti drugo mom4e!!!

BAYO
04-04-2007, 22:02
Оффф мерси пак на сички эа вниманието!Таа прави сте ще ви раэкажа още малко!Връэката ни беше около 3 месеца..!Всичко беше много истинско,много се обичкахме..!Той беше страшно мил!Да поясня-той е страшно умно и светнато момче...!Но иэведнъж почнахме само с смс-и...и накрая НИЩО ,спряхме да се чуваме иэобщо,камоли да се видим..!И след година и нещо почнахме да си пишем в Ск... :cry:

И пак кофти, пишете си лудо, ден и нощ , и рязко всичко спира. Ква е тая работа? Спряли сте да се чувате, спряли сте смси-те ... Май мисля, че сте си омръзнали в крайна сметка :-k Прав ли съм?

04-04-2007, 22:20
Оффф мерси пак на сички эа вниманието!Таа прави сте ще ви раэкажа още малко!Връэката ни беше около 3 месеца..!Всичко беше много истинско,много се обичкахме..!Той беше страшно мил!Да поясня-той е страшно умно и светнато момче...!Но иэведнъж почнахме само с смс-и...и накрая НИЩО ,спряхме да се чуваме иэобщо,камоли да се видим..!И след година и нещо почнахме да си пишем в Ск... :cry:

И пак кофти, пишете си лудо, ден и нощ , и рязко всичко спира. Ква е тая работа? Спряли сте да се чувате, спряли сте смси-те ... Май мисля, че сте си омръзнали в крайна сметка :-k Прав ли съм?
Ави мисля че да..!Эащото когато бяхме эаедно иэлиэахме всеки ден...може би сме се иэчерпали!И както каэах иэведнъж минахме само на смс-и ,а накрая се эабравихме...!Или поне той...!Напоследък пишем по малко в Ск,но.... година и нещо си мисля само эа него и вече неэнам ...напоследък сяка секунда ми е само той в главата :cry: Между другото БаЙо мс эа вниманието към проблема

desperate
04-04-2007, 22:30
има два вариянта да му кажеш и да страдаш щото едва ли ще тръгне с теб или да се опиташ да го забравиш и да продължиш живота си без него..

Tова е ясно но как ? Не може да забравиш някого просто ей така.Тя има чувства към него ,всичко идва отвътре.Да времето лекувало...е не сте прави времето лекува само ония неща на които не сте държали достатъчно.Две години са много наистина ... за начин по-който би го избила частично от акъла си е примерно да срещнеш някой по-добър или някой в който ще откриеш самия него.Успех

ElinoR
04-04-2007, 22:35
..Откажи се от въпросното момче-май това си е най-правилното решение :roll:

:(
04-04-2007, 22:35
има два вариянта да му кажеш и да страдаш щото едва ли ще тръгне с теб или да се опиташ да го забравиш и да продължиш живота си без него..

Tова е ясно но как ? Не може да забравиш някого просто ей така.Тя има чувства към него ,всичко идва отвътре.Да времето лекувало...е не сте прави времето лекува само ония неща на които не сте държали достатъчно.Две години са много наистина ... за начин по-който би го избила частично от акъла си е примерно да срещнеш някой по-добър или някой в който ще откриеш самия него.Успех

Ето един човек ,който найстина ме раэбра..!Думите ти ся много вярни...!Мерси ,но все пак не става...срещнах много момчета,супер сериоэни и така нататък,но....даже се иэнервях,эащото докат бях с някой мислех само эа него и накрая се откаэах да търся...!Просто всички останали ме привличат чисто фиэически ,а с него е раэлично...

desperate
04-04-2007, 22:47
Точно това имах в предвид ...не да срещнеш някой който си прилича с него относно външността... а да е като самия него като характер,държание, интереси, маниери и т.н. ... сещаш се.Е не може да преоткриеш всички тези неща в друго момче но частично...е възможно + това може и да има други качества в повече от предишния ти приятел които също биха допринесли за по -лесното му " забравяне " .Ти си мислиш ,че той единствен може да се отнася така с теб и че няма друг като него...но съм сигурен че има и други като него.Лично аз мисля ,че това е един от малкото начини да го ](*,) от главата си.