PDA

View Full Version : КОЙ ОТ ДВАМАТА ДА ИЗБЕРА??????????



PeAcH
04-04-2007, 14:01
В момента съм много,много раздвоена и наистина незнам какво да правя.Влюбена съм в две момчета,знам че много от вас немогат да ме разберат и ще кажат,че е невъзможно да съм влюбена и в двамата,но е така!Единият го познавам от много отдавна и знам че наистина ме обича и за всичко мога да разчитам на него,имам му пълно доверие,а другият го познавам от няколко седмици,но съм напълно запленена от него,само за него мисля,много го харесвам и знам че и тои ме харесва,виждаме се всеки ден и ми е супер с него.
Мислех си няколко дни да излизам едновременно и с двамата,докато не разбера с кой ми е по добре и с кой искам да съм,но проблема е че и тримата имаме общи познати,които са ме виждали и с двамата и ме е страх някой от тях да не разбере.
Знам че трябва да избера само един,но наистина незнам кой ](*,) [/b]

ShannonLarkin
04-04-2007, 14:17
бооооооооооооооже...обичал двама...виж ся...тез любови ги знам...обичам те мило обичкам си бебчо и такива лиготий...и след 1 седмица се ненавиждате...тва не е любов...любовта е вечна...(според мен!)

ситуацията ти е малко гадна...моя съвет е да тръгнеш с момчето с което се познаваш от преди...на него имаш повече доверие, познаваш го добре(предполагам)...за другия сигурно не знаеш почти нищо...ти решаваш все пак

malone
04-04-2007, 14:49
Според мен е най добре да тръгнеш с момчето което познаваш отдавна,а и си сигурна че той споделя твойте чувства.Колкото до втрото момче може би е само някакво увлечение.Ти си прецинямваш но както каза потребителя преди мен не е възможно да си влюбена и в двамата. :wink:

***_[ Kr@sinK@ ]_***
04-04-2007, 15:12
Според мен е най добре да тръгнеш с момчето което познаваш отдавна,а и си сигурна че той споделя твойте чувства.Колкото до втрото момче може би е само някакво увлечение.Ти си прецинямваш но както каза потребителя преди мен не е възможно да си влюбена и в двамата. :wink:
И аз съм на това мнение... :wink:

Presley
04-04-2007, 15:30
Уф!Помисли треэво!Не може да обичаш двама..!Може да имаш сероаэни чувства към един от тях (може би към момчето ,което поэнаваш от повече време :roll: ) ,но другото 100% е овлечение...! Но все пак следвай сърцето си и дано да направиш правилния иэбор и да няма раэочаровани ,наранени и т.н!
Късмет ти желая =;

JoeBanana
04-04-2007, 15:39
ще избереш тоя от няколкото седмици, няма кво да се лъжем :mrgreen:
другия си го закотвила да чака и той ше си чака, няма да избяга :mrgreen: липсва тръпката от неизвестното, което те привлича в г-н няколко седмици :mrgreen:
ама ако те зареже, не отивай при другото момче (стария познат) :mrgreen: ще е нечестно и гадно спрямо него
не стига, че те е чакал, ми ше става и кош за душевни отпадъци :mrgreen:

vladi_addict
04-04-2007, 17:22
Това не е любов, а просто влечение. Ако можеш преспи с момчето-от-две-седмици няколко пъти и интереса ще спадне 100%

nencuHka
04-04-2007, 17:32
И имапш наглостта да казваш обичам ...пффффф :smt004

hilarydonau
04-04-2007, 17:49
ei mila razberi kakvo iska6 znam 4e sega si oburkana no.. i tova obi4am go upotrebqvai kogato naistina si sigurna v 4uvstvata si za6oto tova e mn silna duma tei de az se otklonih ot temata sry i tei na vuprosa ami izberi ne tozi kum koitu 4ustva6 samo vle4enie a tozi koito 6e ti bude veren i nakoito moje6 da se doveri6 tova ot meni re6avai ;-)

DJay
04-04-2007, 17:49
ще избереш тоя от няколкото седмици, няма кво да се лъжем :mrgreen:
другия си го закотвила да чака и той ше си чака, няма да избяга :mrgreen: липсва тръпката от неизвестното, което те привлича в г-н няколко седмици :mrgreen:
ама ако те зареже, не отивай при другото момче (стария познат) :mrgreen: ще е нечестно и гадно спрямо него
не стига, че те е чакал, ми ше става и кош за душевни отпадъци :mrgreen: Хах ;) пич кефи6 ма сагласен сам с теб ;)

koalka
04-04-2007, 17:51
Лъжеш се, че си влюбена.Когато обичаш някой, обичаш само него и другите не те интересуват.Еми, избери този, към който имаш по-силни чувства, с който се чувстваш по-добре, не знам.

BAYO
04-04-2007, 18:00
Ще моеш да си избереш от двамата, само когато ти се "опре нож в гърлото". Тва мисля. Тоя новия може да те харесва, но не те обича, така че бъди готова за разочарование.Отностно др. момче бих казал, че е готов да те дари с любов, такава, за каквато си си мечтала ;-)

PeAcH
04-04-2007, 19:39
Mersi mnogo na tezi koito sa napisali kakvo mislqt,naistina :) no polojenieto mi vse o6te si ostava sa6toto,znam 4e ednoto mom4e go poznavam ot odavna i vsi4ki mi kazvat da ostana s nego,no ne razbirat 4e izpitvam mnogo silni 4uvstva i kam drugiq.Nevazmojno e znam,nevazmojno e da sam vlubena v dvama,mojebi za ediniqt samo se zablujdavam,no nqmam predstava za koi :(

ShannonLarkin
04-04-2007, 19:49
за втория булка за втория! :-D по-добра връзка ше излезе с първото момче спУред менИ :wink:

lovelove
04-04-2007, 19:49
Moqt savet e da izlezne6 o6te nqkolko dni i s dvamata i nakraq ve4e da re6i6 koi 6te izbere6,za6toto vse pak ne moje da si igrae6 s tqh,kolkoto i da sa iskreni 4uvstvata ti ;)

baby_angel
04-04-2007, 19:53
milata situaciqta e mn obarkana az te savetvam da tragne6 s mom4eto koeto poznaza6 otdavana taka 6e si sigurna i v negovite i v tvoite 4uvstva kolkoto do ob6ite priqteli te nqmat pravo da ti se mesqt v li4niq jivot ako naistina sa priqteli 6e te razberat i nama da kajat ni6o

lovelove
04-04-2007, 19:53
A i mejdodrugoto edna priqtelka ima6e sa6tiq problem,no pri neq ne6tata bqha po razli4ni,6toto ednoto mom4e koeto si haresva6e i izneveri i tq zatova ostana s drugiq,no neznam koi ot dvamata haresva6e pove4e.
Znam 4e pri teb e razli4en slu4aq,no az samo da spodelq.
Mislih si ako na men mi se slu4i taka i az mai 6te izbera vtoriq,neznam za teb ;)

divo_kotence
04-04-2007, 19:55
и аз до преди 25 дена бях така :-D и накрая избрах момчето което познавам отдавна...по добре питомното от колкото дивото...

lovelove
04-04-2007, 19:57
Neznam ama taq tema mi vleze v glavata. Skypa mi e angel4e_0303 ako ima6 vazmojnost i ako isk6 razbirase mi pi6i,bih iskala da mi razkaje6 malko pove4e za tazi situaciq. Predvaritelno ti blagodarq ;) :)

kotenceto_17
04-04-2007, 20:11
Macka ne ti e lesno vijdam,no edinstveniq na4in e da pomisli6 mnogo hubavo s koi ot dvamata 6te se 4uvstva6 po dobre i koi si zaslujava za6toto ina4e ](*,) neznam

04-04-2007, 20:14
В момента съм много,много раздвоена и наистина незнам какво да правя.Влюбена съм в две момчета,знам че много от вас немогат да ме разберат и ще кажат,че е невъзможно да съм влюбена и в двамата,но е така!Единият го познавам от много отдавна и знам че наистина ме обича и за всичко мога да разчитам на него,имам му пълно доверие,а другият го познавам от няколко седмици,но съм напълно запленена от него,само за него мисля,много го харесвам и знам че и тои ме харесва,виждаме се всеки ден и ми е супер с него.
Мислех си няколко дни да излизам едновременно и с двамата,докато не разбера с кой ми е по добре и с кой искам да съм,но проблема е че и тримата имаме общи познати,които са ме виждали и с двамата и ме е страх някой от тях да не разбере.
Знам че трябва да избера само един,но наистина незнам кой ](*,) [/b]
Абе лайно малко да те бият докато не пуклясаш бе ! Малееее къв бой бихте яли от мене...

PeAcH
04-04-2007, 20:15
Mi da 6te se radvam da ti razkaja podrobno cqlata istoriq,koqto vsa6tnost nikak ne e kartka,no ne6to ne moga da te namerq po skypa,qvno ne6to si obarkala :)

lovelove
04-04-2007, 20:19
Am da obarkala sam sorry ;) na4i tva mi e angelcheto_0303.
EEE mn mn mersi,samo da ne ti se struvam malko nahalni4ka :) no prosto mi e lubopitno .

04-05-2007, 09:08
Nezna kvo da te posavetvam,monogo gadno polojenie :(

04-05-2007, 09:56
Edna moq mnogo dobra priqtelka sa6to ima6e takav problem i v kraina smetka ne ostana nito s ediniq,tolkova gi haresva6e i dvamata,4e re6i da se otdrapne ot tqh za da ne gi narani,nie vsi4ki i kazvahme 4e tova e super tapo,no tq si znae,taka 4e i ti postapi taka kakto si re6i6.

gPa3HuTeJl
04-05-2007, 10:09
Абе лайно малко да те бият докато не пуклясаш бе ! Малееее къв бой бихте яли от мене...

Такива като тебе, само седят пред компютрите и пишат. Затова недей да си показваш ниската култура и зам1лчи..

По Темата :
Няма нужда да избираш, то е ясно, човек1т до теб те обича.. какво повече искаш ? да ти сваля звезди ? Достат1чно е че знаеш че те обича. За друг вариан просто няма смис1л да мислиш.. с оня другия..

CrazyWitch
04-05-2007, 10:21
Според мен е най добре да тръгнеш с момчето което познаваш отдавна,а и си сигурна че той споделя твойте чувства.Колкото до втрото момче може би е само някакво увлечение.Ти си прецинямваш но както каза потребителя преди мен не е възможно да си влюбена и в двамата. :wink:

И аз мисля така. Сигурно с втория е някакво силно улвлечение, но там е работата, че си мисля също, че ако тръгнеш с първия и го имаш .. втория ще ти липсва... (леле неудобно ми става да ги назовавам на числа).



бооооооооооооооже...обичал двама...виж ся...тез любови ги знам...обичам те мило обичкам си бебчо и такива лиготий...и след 1 седмица се ненавиждате...тва не е любов...любовта е вечна...(според мен!)

Не "обичала", а "влюбена"! Има разлика!

ShannonLarkin
04-05-2007, 11:10
е ква е разликата ако не е тайна?

ShannonLarkin
04-05-2007, 12:35
е ква е разликата ако не е тайна?

голяма ;)

по темата- сега ти е времето да си живееш- изберо втория дето знаеш отскоро...



емммм не знам...не съм много по любовите и не разбирам кой знае колко ама...щом казвате тъй да бъде :smt016

04-05-2007, 19:53
mila i az sam saglasna s drugite...ostani si s tozi ,koito se poznava6 otdavna.

BAYO
04-05-2007, 20:00
Няма нужда да избираш, то е ясно, човек1т до теб те обича.. какво повече искаш ? да ти сваля звезди ? Достат1чно е че знаеш че те обича. За друг вариан просто няма смис1л да мислиш.. с оня другия..[/i][/b]

Nqmam kakvo da dobavq. Аз съм на същото мнение с една добавка (навик ми стана) По-добре да си с този, с който се чувстваш по-сигурна.

PeAcH
04-05-2007, 22:08
Ne iskam nikoi da e na moeto mqsto,povqrvaite mi,super kofti e,trqbva da izbere6 samo ediniq,no vsa6toto vreme da narani6 drugiq,mnogo e gadno.
Tri dni po red izlizam i s dvamata,kato bqh re6ila nali ve4e okon4atelno da izbera ediniq,oba4e kogato izlqza s ednoto mom4e zapo4vam da si mislq "da toi e s nego 6te sam",a posle kogato se vidq s drugiq "ami dali ne e po dobre s nego" i znam 4e taka do nikade nqma da stigna i 4e postapvam ujasno sprqmo tqh,za6toto te naistina darjat na men.
4estno da vi kaja,mai 6te si ostana s vtoriq,smisal mom4eto koeto poznavam ot nqkolko sedmici,prosto s nego se 4uvstvam prekrasno i dori s nego mi be6e za parvi pat,no zman 4e atski mnogo 6te naranq drugiq,koito mn mn me obi4a i vse nemoga da mu kaja :( :smt010

DJay
04-06-2007, 04:35
Ами ти си решаваш.Според мен ако наистина това момче което познаваш от по-отдавна те обича ще разбере избора ти (макар и да му е мн гадно) и ще те остави да бъдеш щастлива.

04-06-2007, 06:51
Лъжеш се, че си влюбена.Когато обичаш някой, обичаш само него и другите не те интересуват.Еми, избери този, към който имаш по-силни чувства, с който се чувстваш по-добре, не знам.
Глупости, а майка си като я обичаш значи не можеш да обичаш друга жена, така ли?

koalka
04-06-2007, 07:22
Лъжеш се, че си влюбена.Когато обичаш някой, обичаш само него и другите не те интересуват.Еми, избери този, към който имаш по-силни чувства, с който се чувстваш по-добре, не знам.
Глупости, а майка си като я обичаш значи не можеш да обичаш друга жена, така ли?Двата вида любов са съвсем различни, бъркаш се.Обичам майка си, но не мога да обичам друг, освен приятеля ми.Коренно различни са. :wink:

04-06-2007, 07:32
Това, че ти си моногамна не значи, че всички хора са, нали? Или поне обичаш гаджето си тук и сега, обаче не можеш да гарантираш, че няма да го разлюбиш, нали? Щом има временна любом, значи има и полигамия, поне при някои хора.

04-06-2007, 07:44
ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da izbera tozi skoito se poznava6 ot mn vreme za6toto ti go poznava6 ima6 my doverie....a otnosno do va6ite priqteli za6to ne pogovori6 s tqh i ne im kaje6 kakva to4no e sityaciqta-te moje da te posavetvat.......a v kraen sly4ai za6to ne izbere6 i dvamata????probvai i ni kaji kakvo e stanalo posle

PeAcH
04-06-2007, 08:01
Mersi za saveta,no nqma kak da izbera i dvamata,parvoto koeto e jiveem v edin kvartal,imame kakto kazah mn ob6ti priqteli,makar te dvamata da ne se poznavat i vtoroto,koeto e az ne iskam da gi laja,ne sam ot tezi momi4eta koito mogat da hodqt s po nqkolko mom4eta navednaj.
Sega sam i s dvamata,da ,i e mn trudno da napravq taka,4e nikoi da ne razbere.

Avril`Lavigne
04-06-2007, 09:05
Vseki 4ovek se sblaskva s tozi problem no i to nego si ima re6enie.Vseki si zadava vaprosva koi da izbera?Az davam edin savet izborai tozi koito e blizyk do syrceto ti i ne se otkazvai ot tozi kogoto obi4a6 :smt007 vqrvai na syrceto si....

DJay
04-06-2007, 09:10
Vseki 4ovek se sblaskva s tozi problem no i to nego si ima re6enie.Vseki si zadava vaprosva koi da izbera?Az davam edin savet izborai tozi koito e blizyk do syrceto ti i ne se otkazvai ot tozi kogoto obi4a6 :smt007 vqrvai na syrceto si....Напълно съм съгласен.СЛЕДВАЙ СЪРЦЕТО СИ!

LiTtLe^DeViL
04-06-2007, 15:01
ami i az sam bila v takava situaciq ...ama prosto haresvah dvama ..4ak obicham...hah...ta moq savet e da si ostanesh parviq,zashtoto az napravih greshkata da ostana s tozi koito ne poznavam dobre i prosto me privlicha....i sbarkah mnogoooo ..no vse pak ti si reshavash :)

04-09-2007, 11:06
i az sami bila v podobna situaciq,no i dvamata gi poznavah ot skoro i prosto izbrah tozi,koito mi be6e na sarceto,i ne zgre6ih!!!!!!!!!!

FiRe_LaDy
04-09-2007, 11:23
Spored men bydi s tozi,kogoto poznavash ot poveche vreme i mu imash po golqmo doverie.

bqsna_teenagerka
04-09-2007, 14:28
не сам 4ела какво си писала оба4е ще отговоря само на върпоса ти (т.е.заглавието) "избери този който оби4аш пове4е и който те заслужава оби4а истински уважава и цени"

efito_f
04-09-2007, 14:35
Obicha se samo edin, ne moje da obichash dvama!A az ako bqh na tvoeto mqsto shtqh da izbera tozi koito poznavam odavna, zashtoto ot nego znaesh kakvo moje da ochakvash i mojesh da mu imash doverie, kakto i toi na teb.No tova si e tvoi izbor, mn hubavo si pomisli koi naistina obichash.

nasty_f
04-09-2007, 16:00
Странно как може да си влюбена в двама... #-o Избери този,който те привлича повече.Аз бих избрала този,с който се познаваш от много отдавна и много те обича.