PDA

View Full Version : vreme be6e nqkoi naistina da me obicha...stranno e



loveeeeeeeeeeeee
04-04-2007, 14:17
ne znam dali vi se e slu4valo priqtelq vi da pla4e za vas,kogato ne ste zaedno.az sum na 17 gadjeto mi o6te ne gi e navur6il.principno ve4er mu stava super tujno 4e ne mojem da sme zaedno,oba4e v4era be6e vurha na vsi4ko..sq razbiram na men da mi stane gadno,koeto si e 4esto,mn 4esto mi stava kofti,ama v4era i nego lipsata go udari.za purvi put mu e i kakto vsqko normalno momi4e se trognah 6toto toi naistina me obi4a,ne vednuj mi go e pokazval,stana mi super qko 4e ima mom4e koeto naistina da mu puka za men.ve4e sme zaedno 3 meseca:)a s drugite mom4eta nikoga ne e bilo taka.nikoi do sega ne me e obi4al istinski,ee moje da me e obi4al,no pone az ne sum go po4uvstvala kakto si trqbva. na vas slu4valo ti vi se e specialno kum mom4etata...da pla4ete ponqkoi put i da vi stava super tupo za tva 4e en ste zaedno,a tolkova vi se iska,a kum momi4etata...va6ite priqteli pokazvat li nqkakvi podobni 4uvstva?

beautiful.soul
04-04-2007, 14:57
ми не, моя приятел за мое нещастие не показва чувствата си, рядко ми казва мили неща, за което не го виня.. просто си е такъв... а за рев от негова страна и дума да не става, поне аз не съм го виждала да плаче и не ми е казвал да се е случвал.. много е странен и просто си е такъв...
Но иначе да виждала съм момче да реве за мен... и ми е ставало кофти...
бившето ми гадже като го скъсах след това ми казаха, че е плакал за мене...

PeAcH
04-04-2007, 15:01
Zdrasti macka,razbiram te napalno,6toto i na men taka vednaj mi se slu4i,mom4e da pla4e za men.Bqhme se sabrali za nova godina i poneje toi mnogo,ama mnogo me obi4a,no prosto nemoje da badem zaedno(po razli4ni pri4ini)se be6e zatvoril v edna staq i pla4e6e,makar posle kato go popitah toi da otre4e,no kakto i da e.Kakto nie momi4etata sme 4uvstvitelni i pla4em za mom4eta,taka i te go pravqt,makar i mn po rqdko.
Edno mom4e za da pla4e za momi4e,to e samo i edinstveno za6toto q obi4a i naistina mu puka za neq.
Za mnogo hora tova moje da se vijda sme6no,no za men ne e taka.E razbirase ne govorq za tezi revluvci na koito kogato ne im iznasq,zapo4vat da revat,a za tezi mom4eta,koito go pravqt rqdko,no iskreno.

angel with broken wings
04-04-2007, 15:05
Мне на мен лично не ми се е случвало... :roll:
Хубаво е, че си разбрала какво значи да бъдеш обичан истински, наистина ли това е начинът да го усетиш? Трябва ли едно момче да се разплаче за теб, за да осъзнаеш напълно искреността на чувствата му? :-)

Presley
04-04-2007, 15:45
Сълэите не са начин эа докаэване на любов...!Но това е мое мнение!Както и да е ...щом по тоэи начин ти си се почувствала щастлива и обичана е прекрасно! :smt016

FZ
04-04-2007, 15:48
на мен ми се е случвало да ми е тъжно когато не сме заедно..и много се радвам че моя винаги си изразява чувствата..дори повече от мен

JoeBanana
04-04-2007, 15:48
като не се виждате и реве... оле майко :mrgreen:
някъв лабилен ми се вижда :mrgreen:
внимавай, че такива стават опасни като тръгне на скъсване :mrgreen:

04-04-2007, 15:59
Detska mu rabota....

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 16:01
Ми аз с1м ревал за мойта приятелка и то много... невиждам как1в е проблема.. :-s

JoeBanana
04-04-2007, 16:05
потенциален :mrgreen:

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 16:09
потенциален :mrgreen:

Дефинирай термин1р ... какво разбираш под " потенциален "

sf f
04-04-2007, 16:20
ami az principno ne sum sviknala nqkoi da pla4e za men,to ne e to4no pla4ene ami prosto ei taka mu se pulnqt o4ite sus sulzi i se sti4at i taka,ama mi napravi mn golqmo vpe4atlenie ina4e mn qsno 4e ne si izrazqva taka obi4ta,mn puti mi e kazval i go e pokazval 4e me obi4a i t.n...ama taq slu4ka mn me u4udi i taka,principno nie momi4etata mn obi4ame takiva ne6ta ...4usvtvame 4e jelani vse pove4e i pove4e :)

JoeBanana
04-04-2007, 16:33
ако за едното невиждане плачеш, какво ли ще правиш при нещо сериозно ?
аз виждам проблем в зародиш :mrgreen:

sf f
04-04-2007, 16:39
emi ne znam ,az ne go vijdam sq na seki se slu4va takova ne6to,ne go vijdam 6toto i dvamata mnogo se obi4ame,,,ee nikoi ne e kazal 4e 6te se jenim de ,ama 100 % vruzkata 6te ni e dulga i kogato doide vreme za razdqla nqma da e 6toto primerno sme se skarali i 6te ni e tejko,a sig ve4e nqma da imame tolkova silni 4uvstva edin kum dr

koalka
04-04-2007, 18:06
Ми аз с1м ревал за мойта приятелка и то много... невиждам как1в е проблема.. :-sИ аз не мога да разбера.Не били мъже?!!!Много по-мъжествено е да си признаеш.Точно тези "мъже", които се хвалят, че никога не са били плакали са го правили, но ги е страх да не ги помислят за такива.И ако плачеш не може да се разбере дали си женчо или не, а дали посрещаш мъжки нещата, които ти се случват.`Щото обикновено тези "мъже", които никога не реват и се хвалят с това се сдухват за най-малкото нещо. :wink:

JoeBanana
04-04-2007, 18:10
Ми аз с1м ревал за мойта приятелка и то много... невиждам как1в е проблема.. :-sИ ако плачеш не може да се разбере дали си женчо или не, а дали посрещаш мъжки нещата, които ти се случват.
плач=мъжко посрещане на трудностите ? :mrgreen:
куул :mrgreen:

BAYO
04-04-2007, 18:44
ако за едното невиждане плачеш, какво ли ще правиш при нещо сериозно ?
аз виждам проблем в зародиш :mrgreen:

А ти кво прайш кат те одрежат? Хилиш се така, както на снимката ли? Блааазе ти!

По темата: Плакал съм за бившо гадже, легендарно е да си признаеш, трудно е да си го признаеш, още повече като не можеш се сдържиш и тя да те гледа. Нас питали ли сте не някога, кво е чувството, когато я гледате с насълзени очи. Някои пък не били плакали. Ай иди им повярвай. Тва е като " Мижи мъжо да те лажа." Просто са леко комплексирани от тва, да не изгубят мъжествеността си. Споко, няма я изгубите, даже напротив, ще ви обичат още повече, защото сте искрени, а не лицемерни :smt006

JoeBanana
04-04-2007, 18:48
ако за едното невиждане плачеш, какво ли ще правиш при нещо сериозно ?
аз виждам проблем в зародиш :mrgreen:

А ти кво прайш кат те одрежат? Хилиш се така, както на снимката ли? Блааазе ти!

не говорим за реакции при раздяла, а за пресилени такива, поради невъзможност за среща еди колко си време :mrgreen:
чети внимателно :mrgreen:
дам и аз се възхищавам на себе си как успявам да приема всичко без да избухвам в ридания :mrgreen:

Sladur4enceto
04-04-2007, 19:26
az i priqtelq mi v4era napravihme 3 meseca i prez tova vreme kogato ne sme zaedno sqka6 4ast ot tqloto ni e ranena ili prosto lipsva. kogato silno obi4a6 i use6ta6 adskata lipsa na 4oveka koito si si izbral e normalno e da et izbie na salzi, na men 4esto mi se slu4va predi da zaspa ili kogato se osamotqvam sled kato sam se ribrala ot prekrasniq den s moito milo ... tova sa i 6tastlivi salzi :wink: :smt010 :smt049 :smt050 :smt007

Lolla
04-04-2007, 20:14
Mi....az sum vijdala mom4eta da pla4at za men...nqkolko puti....1 viq be6e kogato bqh malko po- malko i skusah s edno mom4e,s koeto bqh prejivqlla naistibna strahotbna vruzka ( bqhme se otdali napulno duhovno edin na drug.....2 rie e kogato nai- dobriqt mi priqtel mi prizna 4e me obi4a.....i 3 tiq e nai - surserazdiratelen......Edno mom4e, s koeto bqh hodila super malko vreme i az go skusah malko gadno.....Predi nqkolko dni sedqh i pla4eh na ramoto mu za staroto si gadje, a toi mi be6e hvanal rukata i o4ite mu se pulneha susu sulzi kato me slu6a6e :smt010 Po- mil i dobrosyrde4en 4ovek ot nego ne poznavam :?

BAYO
04-04-2007, 20:58
ако за едното невиждане плачеш, какво ли ще правиш при нещо сериозно ?
аз виждам проблем в зародиш :mrgreen:

А ти кво прайш кат те одрежат? Хилиш се така, както на снимката ли? Блааазе ти!

не говорим за реакции при раздяла, а за пресилени такива, поради невъзможност за среща еди колко си време :mrgreen:
чети внимателно :mrgreen:
дам и аз се възхищавам на себе си как успявам да приема всичко без да избухвам в ридания :mrgreen:

Еми за мене двете за взаимно свързани, за туй така казах, не че не съм прочел. Пък ти щом си ве възхищаваш на себе си, че се справяш толкова смело, е па евала, кфо др. да ти кажа. Само да допълня ... понякога е по-добре "Трай бабо за хубост" :>> Ако се сещаш...

04-04-2007, 22:06
Ох, да плачеш пред момиче е доста тъпо нещо, особено ако е за нея! Така само тя си помпа самочувствието и нищо друго, и не, не го отричаите малки пикли, така е 8)

04-04-2007, 22:32
Ох, да плачеш пред момиче е доста тъпо нещо, особено ако е за нея! Така само тя си помпа самочувствието и нищо друго, и не, не го отричаите малки пикли, така е 8)

Момче да плаче пред момиче е също толкова тъпо, колкото и момиче да плаче пред момче...

sf f
04-05-2007, 04:46
az ne moga da razbera kvo mu e tupoto,ama kakto i da e.tva e v kruga na ne6tata,toi naistina mn me obi4a i qvno mu e bilo tejko toq den ,kvo tolkova ima ne moga da razbera,moje da e bil raztroen i za dr ne6ta i vsi4ko da se e nasubralo.

JoeBanana
04-05-2007, 04:50
за едни е тъпо и смешно, за други явно не е тъпо и смешно :mrgreen:
разбираемо, различни хора сме :mrgreen:

sexy_momi4e
04-05-2007, 08:51
ami na men bi mi bilo stranno gadjeto mi da pla4e pred men,dosega ne go e pravil i...moje bi za tova :roll:

hforce
04-05-2007, 09:02
kato dete mojeh da pla4a, no ve4e ne moga :( ne sum plakal za momi4e nqma i da go naprava vupreki 4e super mnogo si obi4kam sega6nata mi priqtelka i sigurno i tq se 4ustva kato tebe

divo_kotence
04-05-2007, 09:15
в това че момче плаче за момиче няма нищо лошо или срамно....но пък да почне постоянно и да плаче когато не сте заедно е малко...как да кажа...банално...прекалено е за такива неща да се плаче...

sexy_momi4e
04-05-2007, 15:37
ne znam dali vi se e slu4valo priqtelq vi da pla4e za vas,kogato ne ste zaedno.az sum na 17 gadjeto mi o6te ne gi e navur6il.principno ve4er mu stava super tujno 4e ne mojem da sme zaedno,oba4e v4era be6e vurha na vsi4ko..sq razbiram na men da mi stane gadno,koeto si e 4esto,mn 4esto mi stava kofti,ama v4era i nego lipsata go udari.za purvi put mu e i kakto vsqko normalno momi4e se trognah 6toto toi naistina me obi4a,ne vednuj mi go e pokazval,stana mi super qko 4e ima mom4e koeto naistina da mu puka za men.ve4e sme zaedno 3 meseca:)a s drugite mom4eta nikoga ne e bilo taka.nikoi do sega ne me e obi4al istinski,ee moje da me e obi4al,no pone az ne sum go po4uvstvala kakto si trqbva. na vas slu4valo ti vi se e specialno kum mom4etata...da pla4ete ponqkoi put i da vi stava super tupo za tva 4e en ste zaedno,a tolkova vi se iska,a kum momi4etata...va6ite priqteli pokazvat li nqkakvi podobni 4uvstva?
ama toi pred teb li e plakal :roll:

sf f
04-05-2007, 19:02
abe ne e plakal pred men,nie ne bqhme zaedno su6tata ve4er i ne se bqhme vijdali ot sedmica i za tva moje bi mu e stanalo tupo,do sega nikoga mom4e ne e plakalo pred men,e samo veduj ama togava bqh na 14,decka rabota

sexy_momi4e
04-06-2007, 06:11
abe ne e plakal pred men,nie ne bqhme zaedno su6tata ve4er i ne se bqhme vijdali ot sedmica i za tva moje bi mu e stanalo tupo,do sega nikoga mom4e ne e plakalo pred men,e samo veduj ama togava bqh na 14,decka rabotaami kak si razbrala 4e e plakal?

sf f
04-06-2007, 17:17
emi toi mi go kaza prosto,a toi nikoga ne luje ili ako izluje vednaga go razbiram,ve4e se poznavame ot 3 godini i nikoga ne me e lugal za ni6to