PDA

View Full Version : Степер->Отслабване?!



assassingirl
04-04-2007, 17:42
Здравейте всички! :) Имам един въпрос относно степера: Имате ли такъв в къщи и с каква цел го ползвате? Може ли да се отслабне с тренировки на степер и има ли някаква опасност краката ми да станат като на културист :smt017 ?Благодаря предварително :D

lii40
04-07-2007, 20:52
имам си степер в къщи и всяка сутрин(ако мога) слушам някоя песен и прекарвам около 5-7 минути. супер е, но мисля, че не се отслабва само с това. повечко движение и по-малко сладки гадории помагат, но НЕ карат тялото да отслабне. познавам хора, които непрекъснато спортуват, а са си пухкави и закръглени.а аз, която поглъщам огромни колкичества храна съм мн слаба... просто ген! и все пак ако искаш да (пробваш) да отслабнеш не яж мн мазнотии и се движи повечко. а за степера...ми около час на ден(ентусиязирано), но на порцийки! УСПЕХ!! :smt006 :-)

DALGIA
04-08-2007, 10:49
Здравейте всички! :) Имам един въпрос относно степера: Имате ли такъв в къщи и с каква цел го ползвате? Може ли да се отслабне с тренировки на степер и има ли някаква опасност краката ми да станат като на културист :smt017 ?Благодаря предварително :D
Ограничи храненията,прави кардио дейност по 2-3 пъти,не ми се вярвя да отслабнеш от тос степер,краката няма да ти станат като на културист 10000000000% :lol: :lol: :lol: .

katttto3
04-08-2007, 11:35
ot stepera ne se otslabva,no se stqga dupeto i krakata.....