PDA

View Full Version : на кого да вярвам



_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
04-04-2007, 19:07
преди няколко дена един "приятел" ми каза че гаджето ми ми е говорил някакви гадни неща зад гърба и че щтял да ме скъса след като ме "прасне" още един два пъти...реших да се подсигуря и питах едно момче,което е мноо близък frend на гаджето ми...уж де,и той го потвърди...вчера говорих с една приятелка и тя каза че ми говори зад гърба само хубави работи и че ако го скъсам ще съжалявам много и по добре да не вярвам на другите тъй като само завиждали.гаджето ми е на село,а и не виждам смисъл да го питам дали е вярно,щот няма как да разбера ако ме излъже.и нз вече на кого да повярвам...ако остана с него и наистина стане така както ми казват онези две момчета ще ми стане МНОГО гадно,а ако го скъсам и се окаже че са ме излъгали...пак същото и нз какво да правя и на кого да вярвам...моля ви помогнете ми!

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 19:12
Не вярвай на приказките на всеки срещнат... може би просто исках да ви разделят...

koalka
04-04-2007, 19:14
За сега бъди неутрална.Когато се върне от селото му, говори с него.Възможно е приятелите му и твоя приятел просто да ви завиждат и за това да говорят така.Кажи на гаджето ти какво са говорили, отидете двамата и ги питайте защо говорят така, да видим дали пред него ще го кажат.Ако приятелката ти ти е наистина приятелка по-добре да повярваш на нея.

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
04-04-2007, 19:31
хмм да но...когато ми го казаха това,обещах каквото и да правя да не ги замесвам...сми ако му кажа нещо...не съм го разбрала от тях :?

PeAcH
04-04-2007, 19:34
Parvo ne vqrvai na tova koeto ti govorqt bez da si go vidqla ili 4ula i vtoro,za6to ne pogovori6 s nego i prosto ne go popita6,ni6to lo6o nqma.

BAYO
04-04-2007, 19:54
Ти че си питала, тва е хубаво. Да си сигурна, тва не е сигурно. И недей му казва. Следи му действията, наблюдавай го.Виж как се държи, кво иска и т.н.Най ме е яд за тва, че негови МНООООГО добри (уж) приятели, че са ти казали такива неща. Тцтцтц.... Болно ми е като го чета. Пълни изроди. Абе в секи град, в сяко селце, в секи блок, в сяка къща ли има такива, дет се "приятели" се наричат. Баси , тва е гадно ... дано не ме застигнат и мене, чее....убивам наред :twisted:

Lolla
04-04-2007, 19:55
Ne vqrvai slqpo na vs, koeto ti govorqt , no imai edno na um :-k Rano ili kusno sama 6e stigne6 do istinata (dano da ne e kusno) :-s

divo_kotence
04-04-2007, 19:59
хмм от къде знаеш че не искат да ви разделят...може единия от двамата да те харесва а/у и да иска да тръгне с теб и за тфа да говори такива ралти...аз по принцип трудно се доверявам и чесно да си кажа така е най-добре...

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
04-04-2007, 20:04
хмм от къде знаеш че не искат да ви разделят...може единия от двамата да те харесва а/у и да иска да тръгне с теб и за тфа да говори такива ралти...аз по принцип трудно се доверявам и чесно да си кажа така е най-добре...
хмм еми значи само за инфо-наистина едния ме харесва,но целия квартал го знае като местната клюкарка и че лъже само за себе си...нз малко странно ми се струва защото преди да си замине гаджето ми беше казал че ме обича,постоянно ме защитаваше пред другите,ако се спречкаме нещо,но към края нещата малко се преебаха,така че може да е вярно,ох нз вече ще се побъркам и нз как ще го изчакам още 3дни докато се върне и въобще нз какво ще правя

beautiful.soul
04-04-2007, 20:30
КАква ирония.. колко позната история... аз бях в същото положение...
Но си казах.. какво пък.. и така да е поне ще си знам, че грешката си е моя и не съм се доверила на някакви интриганти.. и до сега съм си с приятеля и си водиме редовен сексуален живот... хехе
просто гледай са си щастлива и да ти е добре, не слушай думите на другите... всяка болна глава може да измисли какво ли не

BAYO
04-04-2007, 20:41
Изчакаааааай. Не бързай. Има 3 дни както ти казваш. Релакс... изчакай, че може и да съжаляваш!

Iv4eTy
04-04-2007, 21:26
В тоя живот разбрах,че нетрябва да вярвам на всеки...пък и щом единият те харесва...прави си изводите. Просто го изчакай и поговорете и не е нужно да замесваш никой. Просто поговорете за чувствата си.

warp
04-04-2007, 21:57
Не познавам вас, но познавайки мъжката психика бих заложил на:

Иска да те бодне :/

gamercheto_
04-05-2007, 12:47
изчакай няма смисъл от пребързани решения и действия....не можеш да си сигурна кой ти казва истината и кой не...ако останеш с него нищо не губиш...може да те зареже ама поне ще се опрайте още няколко пъти(това не е от мн голямо значение но все пак) а и после няма да те измъчват въпроси от рода на "ами ако това което ми казаха е лъжа и нямаше да ме скъса" или пък да продължаваш да се тормозиш дали след 2-3-4 или 10 дни няма да ти бие шута....Имай му малко доверие...все пак ти е гадже не че тфа е основателна прочина но все пак....хората говорят каквото си искат ..ако вярвап на всички нямаше да излезеш цял живот от затвора :P

sherry
04-05-2007, 13:42
Едва ли е вярно, а даже да е, може да го е казал в момент, в който сте се карали и ти е бил ядосан. Колко време ходите? Абе, недей да прибързваш с решението си, тоя, който те харесва, със сигурност иска да ви раздели...

Изчакай твоето момче да се върне и поговори с него за проблема.

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
04-05-2007, 20:57
емм по принцип ходим само от месец инае го познавам от няколко години.гадното е че адски мноо се привързах към него.всичките ми приятелки казват да изчакам и да видя какво ще стане,ама гадното е че едни казват че сиг не е така,а други че сиг е така.а той със сигурност няма дами каже ако е казал такова нещо така че няма как да разбера от него истината :? :smt010 вече нз какво да правя

bqsna_teenagerka
04-05-2007, 21:02
Ти че си питала, тва е хубаво. Да си сигурна, тва не е сигурно. И недей му казва. Следи му действията, наблюдавай го.Виж как се държи, кво иска и т.н.Най ме е яд за тва, че негови МНООООГО добри (уж) приятели, че са ти казали такива неща. Тцтцтц.... Болно ми е като го чета. Пълни изроди. Абе в секи град, в сяко селце, в секи блок, в сяка къща ли има такива, дет се "приятели" се наричат. Баси , тва е гадно ... дано не ме застигнат и мене, чее....убивам наред :twisted: =D>