PDA

View Full Version : Zapo4vam da se pritesnqvam za sebe si :(



Lolla
04-04-2007, 19:11
ohhhh hora prosto ne moga da povqrvam kak edno mom4e me dokara do tva sustoqnie :( Imala sum gadjeta, nqmam problem s otno6eniqta s mom4etata, haresvam se.....No prosto sega sym v nqkav poro4en krug! Skusah s poslednoto si gadje predi 3 meseca (mai e dostatu4no vreme :!: ) no da sega nqma den , v koito da ne mislq za nego.....Qvno ne6to vuv vruzkata ni ne se polu4ava6e, vupreki 4e az pravih vs po silite si 8-[ Problemut e 4e az o6te go haresvam :roll: Vijdam go vs den , vv moita kompaniq e...otno6eniqta ni minaha pz nqkolko etapa, no v momenta dori e trudno da si govorim :roll: I daje se durji kofti( nekvi tupi zabelejki i komentari) Za tezi 3 meseca az ne sprqh da analizaram vsqka negova duma, deistvie, pogled....Kogato sme o kuponi ili ne6to takova i az piina malko pove4e zapo4va da me obzema ot4aqnieto, 4e ne moga da buda s nego i 4e e tolkova bezrazli4en kum men i se sduhvam (taka mi se razvalq i kupona i vs ](*,) ) Toi e tolkova blizo do men, a az ne moga da go imam :smt010 Osyznavam 4e i na horata okolo men im pisna da slu6at za nego, za6toto vijdat 4e ni6to ne moje da se napravi :| Sqka6 za men ne sustestvuvat dr mom4eta ve4e....iskam samo nego, no ne moga da go imam! NAistina ve4e 6te se poburkam :smt013 Pls POMOGNETE I DAITE NQKOI SUVET, za6toto ve4e zapo4vam das epritesnqvam za sebe si ! :cry: :cry:

iNl0Ve_wItX_liFe
04-04-2007, 19:17
ohhhh hora prosto ne moga da povqrvam kak edno mom4e me dokara do tva sustoqnie :( Imala sum gadjeta, nqmam problem s otno6eniqta s mom4etata, haresvam se.....No prosto sega sym v nqkav poro4en krug! Skusah s poslednoto si gadje predi 3 meseca (mai e dostatu4no vreme :!: ) no da sega nqma den , v koito da ne mislq za nego.....Qvno ne6to vuv vruzkata ni ne se polu4ava6e, vupreki 4e az pravih vs po silite si 8-[ Problemut e 4e az o6te go haresvam :roll: Vijdam go vs den , vv moita kompaniq e...otno6eniqta ni minaha pz nqkolko etapa, no v momenta dori e trudno da si govorim :roll: Za tezi 3 meseca az ne sprqh da analizaram vsqka negova duma, deistvie, pogled....Kogato sme o kuponi ili ne6to takova i az piina malko pove4e zapo4va da me obzema ot4aqnieto, 4e ne moga da buda s nego i 4e e tolkova bezrazli4a kum men i se sduhvam (taka mi se razvalq i kupona i vs ](*,) ) Toi e tolkova blizo do men, a az ne moga da go imam :smt010 Osyznavam 4e i na horata okolo men im pisna da slu6at za nego, za6toto vijdat 4e ni6to ne moje da se napravi :| Sqka6 za men ne sustestvuvat dr mom4eta ve4e....iskam samo nego, no ne moga da go imam! NAistina ve4e 6te se poburkam :smt013 Pls POMOGNETE I DAITE NQKOI SUVET, za6toto ve4e zapo4vam das epritesnqvam za sebe si ! :cry: :cry:
1Во се успокой и се радвай на това което имаш ;) Хич да не ти пука! Така де.... вече е минало

koalka
04-04-2007, 19:17
Харесваш го и за да спреш да се измъчваш най-добре поговори с него.Може той още да има някакви чувства към теб.Кажи му какво чувстваш.Ако не те харесва-спираш да говориш за него, забравяш го и продължаваш напред.

addictedtou
04-04-2007, 19:17
Vij sega..Pyrvo predi da si blyskash glavata..zashto ne izchakash udoben moment kogato ste sami i ne go zagovorish?Da mu kajesh kakvo chuvastvash i che iskash da opitate otnovo..nishto nqma da zaubish..opitai..i usoeh

PeAcH
04-04-2007, 19:19
Emi spored men bi trqbvalo da pogovori6 s nego,da mu kaje6 4e o6te iska6 da ste zaedno i kakvoto stane,stane,6te bade po dobre ot kolkoto da se izma4va6 neprekasnato.

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 19:20
Такива теми има и то доста..но..

Ам..недей просто да си правиш празни надежди, щом досега не сте заедно няма и да б1дете..просто забрави за него. А и недай-си боже той се ус1знае че има чувства, били то минимални.. недей да тр1гваш с него.. никога ама никога недей да повтаряш 1 гадже( в смис1л да к1сате,после пак заедно, п1к после пак к1сане, заедно и т.н ) хх.
Щом мислиш че го обичаш недей да го виждаш, намери си приятел от друго място да не е от твоята компания,избягвай срещите ви.. щото тка.. нешо... няма как да го забравиш, ще се сдухваш всеки п1т като го видиш и т.н...т1по..

:smt017

SuNnNnNnY
04-04-2007, 19:20
Mili4ka spokoino! nqma povod za golqmo pritesnenie...rabotata e tam,4e ti vse o6te go obi4a6 i ima6 golemi 4uvstva kum nego! za6to prosto ne pogovori6 s nego? zaedno ste v edna kompaniq i pone ne e problem da ob6tuva6 s nego. A za tova,4e toi se durji prenebrejitelno...za6to ne pomisli6,4e moje bi i toi o6te e vluben v teb? Spored men nai-dobre e da pogovorite (i ti da si v trezvo sus6toqnie:) 6eguvam se:) Uspeh i posle pi6i kakvo e stanalo=)

04-04-2007, 20:10
Sqka6 za men ne sustestvuvat dr mom4eta ve4e....iskam samo nego, no ne moga da go imam! :cry:
НАчи първоо ще ти кажа чее не си нито 1-вата нито последната с такъв проблемм , и аз съм го изживяла същото (е почти но..само дето момчето не беше в моита компания), ии мога д ати кажа чее за мене имаше два начина да го преодолея тва нещо- единияя беше времето, а другия просто да си намеря нов човек, на който да дам тези чувства!!!
Цитирах точно тази част от разказа ти, защото..начи мацка, когато и аз го изживявах тва, го казах абс същото нещо- и след време си дадох сметка защо- в момента ти не го искаш, защото.."го обичаш" или имаш някакви чувства към него, а просто защото той вече не е твой! Случвало ли ти се е да загубиш скъпа за теб вещ-усещането е същото-изпитваш ревност че вече няма да е твоя и няма да я имаш, просто всичко е на базата на яда и липсата, но ..няама смси1л-продължи напред а не се измъчвай, колкото и да е трудно!!!

MeTheMost
04-04-2007, 20:14
Hvani si drug, 6te e zamestitel no vse pak ne6to koeto 6te prenaso4i vnimanieto ti ;)

FZ
04-04-2007, 20:15
Дръж се с него сякаш вече не ти пука за него или си хвани др гадже..може да вземе да ревнува...и ако е така значи те обича все още...

sherry
04-04-2007, 20:19
Защо скъсахте? Той иска ли те още? От тези две неща зависи много!

Ако всичко е свършило между вас, ако не те обича, няма смисъл да си правиш фалшиви илюзии, всичко е останало в миналото, можеш да опиташ да го забравиш, като изпуснеш някои купони и събирания на компанията ви...Дай си време да го забравиш!

mishonche
04-04-2007, 20:20
Била съм в същата ситуация и знам колко е трудно да се забрави някой, който наистина харесваш(обичаш..?!),но всичко ще мине когато харесаш друг.Излизай с други момчета за разнообразие може пък да се получи нещо.Знам че сега ти е трудно и сигурно ще си кажеш "бе и да излизам няма да го забравя",но повярвай от личен опит ти казвам направи го може пък да ти потръгне този път наистина.Успех миличка O:)

Lolla
04-04-2007, 20:54
Защо скъсахте? Той иска ли те още? От тези две неща зависи много!

Ако всичко е свършило между вас, ако не те обича, няма смисъл да си правиш фалшиви илюзии, всичко е останало в миналото, можеш да опиташ да го забравиш, като изпуснеш някои купони и събирания на компанията ви...Дай си време да го забравиш!toi e tozi, koito e ot skoro s moita kompaniq i problemut e 4e e az ni6to ne moga da im kaja (te sa mu friends ot 10 god).....A za6to skusahme....za6toto :arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=86171&highlight=&sid=fa0639ed8cf6c3895c49dd34a2795732

BAYO
04-04-2007, 21:00
Защо скъсахте? Той иска ли те още? От тези две неща зависи много!

Ако всичко е свършило между вас, ако не те обича, няма смисъл да си правиш фалшиви илюзии, всичко е останало в миналото, можеш да опиташ да го забравиш, като изпуснеш някои купони и събирания на компанията ви...Дай си време да го забравиш!

Толкова много въпроси, а толкова малко отговори... Съгласен съм с теб Шери ;-)

sherry
04-05-2007, 10:20
Прочетох другата тема, която си пуснала. Няма за какво да се бориш, няма какво да очакваш повече от него. Остави го да води своя живот, а ти продължи напред. Аз имам чувството, че ти самата не си позволяваш да го забравиш. Явно таиш някакви надежди. Не прави тая грешка. Нищо няма да стане, ти самата казваш, че дори да тръгнете, няма да се получи. Остави миналото настрана. Недей да ходиш толкова често на купони, където и той идва...Намери си нови приятели, които поне за известно време да те откъснат от него.[/u]