PDA

View Full Version : ад - КАКВО ДА НАПРАВЯ!!!



нели
04-04-2007, 19:20
ей ,моля ви за някаквъ в съвет....в петък приятелят ми има рожден ден,и тъй като си има си има абсолютно всичко материално,аз реших да го изненадам по различно и разчупено и да го зарадвам...реших да взема стая в едно много хубаво хотелче и да я обсипя с рози и свещи,и да си изкараме вълшебно...да ,но един приятел който има да ми връща пари,ме прецака много долно като каза,че утре заминава за някъде си се връща чак другата седмица....мн ми е тъпо сега без тези пари какво да направя като и пръста не мога да си помръдна...обещах на момчето ми нещо вълнуващо и в крайна сметка ще го излъжа.какво да правя ,какво да му кажа........МОЛЯ ВИ ПИШЕТЕ

PeAcH
04-04-2007, 19:25
Mi nai dobre 6te e prosto da mu obqsni6 kakvo e stanalo i ne vqrvam da ti se razsardi,pak kogato moje6 6te go iznenada6 ;)

нели
04-04-2007, 19:29
ми да но аз се чувствам гадно,че точно аз няма да мога точно на рождения му ден да го изненадам....но ще се опитам да му обясня...мислиш че ще стане и ако друг път го изнендам няма да има проблем ако не е точно на празника му

Lolla
04-04-2007, 19:59
Ne moje6 li da vzeme6 pari nazaem :-k Znam 4e zvu4i super banalno.....ama se pak edva li nqma6 nqkoi dobur friend, koito da go napravi za teb \:D/

BAYO
04-04-2007, 20:03
ми да но аз се чувствам гадно,че точно аз няма да мога точно на рождения му ден да го изненадам....но ще се опитам да му обясня...мислиш че ще стане и ако друг път го изнендам няма да има проблем ако не е точно на празника му

Естествено! Всеки подарък, независимо през кой ден от годината е, носи радост и щастие. Ако те обича, ще те разбере, ако започне да се цупи, нещо куца. Но след като е финансово неограничен, то не би трябвало да се смути. Тва мисля :idea:

FZ
04-04-2007, 20:07
вземи пари назаем от някой... :-k

divo_kotence
04-04-2007, 20:07
Ne moje6 li da vzeme6 pari nazaem :-k Znam 4e zvu4i super banalno.....ama se pak edva li nqma6 nqkoi dobur friend, koito da go napravi za teb \:D/

или поискай пари от вашите...но наистина най-добре помоли някой фр да ти помогне финансово[/b]

BAYO
04-04-2007, 20:55
Е що пък да не вземеш от вашите? Бтв... те знаят ли за вашата връзка? Ако знаят, няма да има проблем 100%. Струва си да опиташ, имаш време, не се панирай, защото паниката само ш'ти замъгли съзнанието. Успех и да пишеш ко е станало (if you want) :::

Iv4eTy
04-04-2007, 20:59
Опитай се да намериш пари, а ако неможеш му обясни сиг ще те разбере. Пък и няма да е лошо да го изненадаш някой друг път когато не очаква.
Не се панирай.

gamercheto_
04-05-2007, 13:06
както казаха и останалите вземи пари на заем от някой твой близък приятел..обесни му какво е станало и не мисля че ще ти откаже....а относно вълшебния подарък според теб само това ли би му харесало...Аз съм на мнение че факта че ще е с теб на рождения му ден ще го направи много щастлив

sherry
04-05-2007, 14:26
Както всички казаха - вземи пари назаем и без това очакваш тея дни да ти върнат тея, които ти дължат. Вземи на всяка цена от някого пари, да изненадаш момчето си и после ще ги върнеш.

04-05-2007, 14:30
Вземи и ти пари на заем.От родители,приятели,все някой ще ти ослужи :wink:

04-05-2007, 14:34
Покани го у вас.Сготви му нещо за случая примерно Спагети с червено вино(ако обича де),направи всичко свещите,романтиката и прекарайте една романтична вечер.Сигурен съм че ще се зарадва :smt006

Th3WildAng3l
04-05-2007, 14:42
Извън темата .. ти не знаеш какво е Ад .. повярвай ми.
По темата - както другите казаха - вземи пари назаем. Втори вариант - направи нещо за него което до сега не си правила - як стриптийз, нещо в секса разнообрази. Това със стаята в хотела можеш да го пренесеш у вас ако имаш възможност.. или у тях. алтернативни варианти има много, помисли - все ще има с какво да го изненадаш.

Guarana
04-05-2007, 16:03
искай от вашите пари на заем с фиксирана лихва (по-изгодно е), кажи им че искаш да отидеш на хотел за една нощ с твоя приятел по случай неговият рожден ден и ти да бъдеш неговата торта която да изконсумира. :idea:

BAYO
04-05-2007, 19:28
Guarana мисля, че след твоя съвет ще е по-изгодно да си запише час при зъболекаря по от рано :!:

По темата: идеята да идете у вас, или у тях не е лоша, само нзн кво ще кажат вашите, ами неговите? :-k