PDA

View Full Version : Проблем с окосмяването



Поредният гост
04-04-2007, 19:21
Първо не съм сигурен дали тук е мястото на темата,както и да е,нека премина към проблема:
На 15 съм и имам проблем с окосмяването.Доста над нормалното за тази възраст,а и не само за нея е!На лицео не е нищо особено,само отстрани на бакенбардите остават следи след бръсненето,но тове не е от значение,проблема ми е надолу-имам окосмяване по цялото тяло(гърди,корем,гръб и часта от мишниците надолу).С бръснене трябва всеки ден да брсна тялото,но отнема доста време и не е толкова ефективно.Колебая се какво да правя...епилатор,кола маска,ккозметик,да се посъветвам с доктор?Не мога да се съглася да не правя нищо!Вярно е,че не са големи като на възрастен мъж,но все пак е отвратително да са навсякъде!!!
Ако можете да ме посъветвате или пък да ме насочите към друг форум :?

sweet_bubka
04-04-2007, 19:40
ami vzemi si sprei za obezkosmqvane.Na veet e dobyr mai i 6te te izkara pove4e ot samobrysna4kata struva okolo 10-12 lv ili ako iska6 otidi na lekar,no mislq 4e e normalno vse pak si mom4e :)

ЦвЕтИт0
04-04-2007, 19:42
Здравей и аз съм на 15 и аз имам проблем с укомяването само дето съм момиче което си е още по-кофти.Със самообръсначката наистина е възможно най-безболезнения начин да премахнеш излишните косми но за сметка на това и най-неефикасния.Аз мойте косъмчета ги махам чрез епилатор на Филипс много съм доволна има действието на пинсетка.За разлика от стария ми модел който само късаше космите без да ги премахва от корена.Кола маската също е доста добро решение стига да можеш да издържиш на болката.Сам си решаваш какъв метод да използваш.Важното е да се чувстваш комфортно в собствената си кожа.Успех.

Adwokat
04-04-2007, 21:46
ами пич и аз съм така.. но съм на 19... но за това ходя на кола маска препоръчвам ти и ти да отидеш , защото знам кво е чуството..