PDA

View Full Version : ne mi spodelq



nz ve4e
04-04-2007, 19:26
moq problem e 4e mom4eto s koeto sam ne mi spodelq :roll: kato mu e gadno ne6to i go pitam kvo mu e toi se ili nqma zn ili smenq temata,ob6to vzeto ne obi4a mn da govori za problemite si :( tova go pravi za6toto mi inqma doverie (samnqvam se) ne iska da me zanimava s gluposti ili prosto ima 4ovek na koito kazva no ne i na men.....of na ama mi e mn tejko taka.obi4a me i az nego no e tva e problema....pls pomagaite

JoeBanana
04-04-2007, 19:29
и аз не говоря за проблемите си :mrgreen:
нито търся помощ, не обичам и да ме разпитват
те са само мои и с тях се занимавам само аз :mrgreen:

PeAcH
04-04-2007, 19:30
Pogovori s nego i mu obqsni 4e za teb e vajno toi da spodelq problemite si,kakto i ti na nego,ta nali vse pak za tova ste zaedno,za da si spodelqte.

hilarydonau
04-04-2007, 19:31
vij spoku nz ot kolku vreme ste zaedno no moje bi ti trebva da pokaje6 s ne6u 4e toi moje da tispodelq suvsem otkritu i ti nekoga nema da go predade6 i vinagi 6e mu pomogne6 v truna situaciq no ima i edno dr ne6u 4e moje bi gu e istrah ako skusate da ne kaje6 si4ku spodeleno za da mu srine6 repotaciqta zatui 4e pomisli v koi e problema :smt017 az sum sigurna 4e 6e gu re6i6.. KUSMET :wink:

of nz ve4e
04-04-2007, 19:38
emi toi znae 4e nqma da go predam,pri tvane satava vapros za takiva serizoni ne6ta.mislq 4e mi ima doverie no prosto me pritesnqva tova 4e ne vinagi kazva kvo mu e i t.n,,,,,,,,,,,,mn mi e tejko taka a me e strah da mu kaja ili da go pitam 6toto vinagi ot tva moito pusto 4ustvo za samosahrANENIE I LUBOPITSTVO SE SASIPVAT NE6TATA........OF NZ VE4E

baby_angel
04-04-2007, 19:56
savetvam te da pogovorite 2-ta ti mu obqsni 4e za teb e vajno toi da ti spodelq kaji mu 4e tova te kara da se samnqva6 v negovite 4uvstva

iNl0Ve_wItX_liFe
04-04-2007, 19:58
Може просто да не иска да споделя! По- добре него притискай! ;) Ако иска сам ще ти каже ;)

BAYO
04-04-2007, 20:02
Имам, или по-точно имах подобен проблем с моето момиче. Но аз я разбирах, защото беше преживявала доста тежки житейски неща. Ще се оправи с времето. Ще ти се възхити, ако го оставиш, не го мъчиш, ако не го питаш през 5 мин. кво му е, защо не говори. Гушни се тихичко до него, гали го... прави се че не си тука (умствено) и той тебе ще запита накрая. Бъди сигурна. Ако те обича естествено. Тва е стандартно разиграваща се случка :wink: :P :P

koalka
04-05-2007, 07:25
Защо реши, че ти няма доверие?Просто може би не иска да те занимава с тях, но това не значи, че ти няма доверие.

divo_kotence
04-05-2007, 07:33
може просто да не обича да споделя проблемите си...не се притеснявай,не че ти няма доверие просто си е такъф...не го притискай,когато реши че дойде и ще ти сподели своите проблеми[/b]

IdiOtKa
04-05-2007, 08:02
пфф всеки си има характер ..някой са свикнали да разказват абсолютно всичко на всички ...а други не ... лично аз много мраза някой да се занимава с мойте проблеми ...аз затва ине занимавам хората с тях те са си само мой аз ше си ги решавам ...

sherry
04-05-2007, 08:15
Оф, остави се, моя беше същия отначало.
:roll: Имаше случаи, когато не сме си говорили по време на цялата ни среща, имаше някакви проблеми, които го притесняваха, но като го питах, не казваше. Даже се ядосваше, че настоявам...Има такива хора. Или му се струва, че ще те натовари, ако ти сподели, или още не сте се опознали достатъчно, че да споделя много лични неща.
Твоята роля тук е много важна. Гледай да го подкрепяш винаги, понякога моя мълчеше и аз мълчах...Когато се чувстваше готов, сам изричаше какво го е притеснило. Трябва самичък да почувства отвътре, че иска да ти сподели. А ти не трябва да го ядосваш, когато се намира в труден период. Трябва винаги да му влизаш в положението и да го подкрепяш, сигурна съм, че след време сам ще се отпусне и ако го предразположиш, ще ти споделя много. Така ще се сближите супер много!

MeRiToR
04-05-2007, 09:18
Еми има си такива хора просто не споделят затворени са в себе си и не занимават околните с проблемите си макар и да искаш да ги сподели и ти да му помогнеш мн трудно ще стане но дано стане успех