PDA

View Full Version : Only The LOVE!!!



The LOVE
04-04-2007, 19:56
Здарвейте! Мнението ми, е че този форум е The Best, макар че доста
''перверзници'' пишат глупости!
Реших да напиша нещо, касаещо мен, може да не е интересно и се извинявам, но поне не е плод на някаква ограничена фантазия!
Любовта е най-непринуденото и Истинско чувство, тя се описва единствено с душевната радост, с тръпката да разбереш, че някой друг
държи на теб!
Искам само да ме посъветвате дали това, което съм направил е било
най-доброто за момента или въобще не е трябвало да го правя!

Влюбен съм в една Принцеса от моят клас (аз не съм от тези, за които любовта е символ единствено за запълване на времето или приемане на противоположния пол, като на вид развлечение), която проявява видна апатия към мен, да не използвам по-остра дума, ще ми стане гадно. Разбира се тази ''ненавист'' си има източник- нейните приятелки,
тъй като те са коренно различни от нея и и влияят зле! Аз дълго време бях в една душевна мъгла, какво да направя, дали ще има смисъл да разкрия, иначе големите си чувства към нея или просто да оставя те с времето да избледнеят (още не са)!

Миналата седмица, от неочакван прилив на самоовереност и може би до някъде импулсивно, пристиснат от ''Любовта'', аз реших, че освен да спрат тези душевни терзания, и романтичните мисли за нас да станат реалност,друга опция няма, затова аз направих ''Моята'' стъпка! Не съм мислил, какво да кажа или нещо особено еродирано, взех единствено една плюшена играчка, не защото се е превърнала като шлагер в подараците, а защото е символ на детското и изконното- ( представляваше едно небе, светло, пъстро, и на него с големи оранжеви букви, на фона на необичайно изгрелите звезди, беше написано-(''All is For You My Love'')!

Отидох в училище, като неприкрито се надявах тя да е там! И беше!
Седнала на обичайното място, и със същия обичаен поглед ме забеляза!
Аз отидох при нея, разира се сърцето ми ''леко'' щеше да излезе от мен, но то обичаше за прив път едно момиче, погледнах я и я помолих да излезем пред кл. стая, не исках веднага чувставата ми да станат всеобщо удостояние! Казах й: '' Знам. че м/у теб и мен, дори и приятелството е невъобразима мечта, искам единствено да знаеш, че за мен ти си този образ, събиращ в себе си, интелигентност и красота, доброта, затова приеми този мои подарък, като символ, не на обременяваща любов, а като знак на уважение към самата Теб!'' Не се опитах да я целуна! Тя ме погледна разчувствана и каза-'' Не очаквах това от теб'', аз гледах и чаках, но това бяха единствените нейни думи!
Аз като дете се разплаках, прибрах се вкъщи, не разтроен, а успокоен от това, че намерих сили да призная!

Искрени ви благодаря, за това че сте отделили време да прочете тази моя ''изповет'', ако мога така да я нарека, иска само да ви сподела една мисъл-''Да, изпитвам любов, но къде е отсрещия бряг- В мен''!
Преодолей себе си!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Bodom_child
04-04-2007, 20:37
Пич ЕВАЛА ти правя за тази постъпка, която малко момчета биха се осмелили да направят! Незнам дали е най-правилната, но съм сигурен, че ако тази мацка има малко акъл в главата, ще се получи нещо много красиво. Пожелавам ти успех и очакваме продължението на твоята история, независимо какъв изход ще има. :)

BAYO
04-04-2007, 20:50
Евала за смелостта ти. Малко хора биха го направили, по точно тоя начин. Жалко, че отсреща реакцията е била негативна. Странно защо дори? Ма не се отказвай, ти си и симпатичен, не се натрапвай, просто си бъди себе си, както си бил и преди...

tocata
04-04-2007, 21:02
Пич ти ме разчувства аз съм на 15 и само мога да си мечтая за такава смела постъпка браво :) всички ти желаем успех и пиши при развитие независимо положително (надявам се) или отрицателно.ако е отр. просто тфа момиче няма акъл :) айде и умната :)

The LOVE
04-05-2007, 12:48
Благодаря ви, за бързите отзиви! Вие сте истинкси приятели и съм щастлив, че има такива отзивчиви хора, които все пак са загърбили за секунда своите интереси, и са помогнали на някой! Благодаря!

Да, продължение имаше, и беше очаквано, тъй като всеки ден се виждаме в училище, от моя старна винаги беше с огромно желание и копнеж, за нея силно се съмнявам! И на мен, като всяко отчаяно момче ми се искаше, както по филмите, отсрещаната страна да размисли, но разбрах, че в реалния живот е невероятно трудно да накараш някой, който до преди броени дни те е мислил за ''смотаняк'', да разбере, че дори ти, с твоето, образно казано ''малко'' сърце, наистина го обичаш! Защо днешните мои връстници, се впечетляват от материалното, защо истинската любов е загърбена, оставена на заден план, предхождаща от тъпите свалки, които така или иначе завършват след 2,3 дни! Но да не се вгъбявам в моите ненужни размишления! Тя, моята принцеса, колкото и да ме ненавиждаше (дано сега е малко по-малко), реши, дори с видимо големи усилия да ми сподели някои изречения, извадени не от самата нея, а от желанието да прекрати вече създалите се полу-приятелски взаимотношения! Беше този петък на 30 март, тъй като се усещаше предваканционното вълнение, голяма част от моите ''съученици'' решиха да пропуснат този ден, но Тя беше там!

Аз, затворен в себе си, може би и ''леко'' притеснен, освен че си въобразявах. че постоянно ме гледа, а и чаках с нетърпение, поне да ми каже, дали така желаното от моя старна приятелство, вече може да се тулкува като реалност, или все още е единствено мое и съкровено желание! След 4-я час, тя плахо дойде при мен (вече бях забелязал, че се е ''устреминала'' към мен), Тя каза: ''Марто (казвам се Мартин), може ли да си поговорим за момент'', ''Разбира се!'' , казах аз, че какво да кажа! Излязохме пред стаята, тя даже не гледаше в очите ми, докато говореше нейните неискрени думи, Тя промълви "Благодаря ти, наистина, искам да знаеш, че в мое лице ще имаш един ''добър'' приятел, знаеш също така, че м/у нас една връзка е невъзможна!''!
Тя тъкмо започна да изговаря следваща своя измислица и аз неплахо казах: ''Знам! Знам какво ще кажеш! Затова, Моля те, недей поне изговаряй края на моята надежда!''! Кимнах с глава, в знак, че разговорът се е изчерпъл! Тя влезе в стаята! Аз бях подготвен за това, но някак пак не можах да го приема толкова леко и бързо!

Знаете ли, човек смята, че повечето неща са даденост, но НЕ!
Тази даденост, в много случаи се явява символ на неосъзнатото и незабелязано, в нашето ежедневие! Питам се, дали повечето от двойките са се събрали по взаимни чувства или просто разчитат времето да ги създаде?

ИСКРЕНО съм Ви признателен!

DJay
04-05-2007, 13:17
До сега не сам подозирал че може да има такъв човк като теб!Ако те познавах лично щях да ти стисна раката!Браво на теб =D> , наистина си един смел човек.Но не се отчайваи, щом след сичко това тя те постъпила така с теб просто не те заслужава.Не се хаби за нея, някой ден ще намериш момиче което наистина ще те заслужава.

BAYO
04-05-2007, 19:48
До сега не сам подозирал че може да има такъв човк като теб!Ако те познавах лично щях да ти стисна раката!Браво на теб =D> , наистина си един смел човек.Но не се отчайваи, щом след сичко това тя те постъпила така с теб просто не те заслужава.Не се хаби за нея, някой ден ще намериш момиче което наистина ще те заслужава.

Евала за пореден път. Както каза DJ-я, ако те познавах на живо щях да те ръкувам 5 мин. в знак на уважение. Жалко, но не чак до там, че си се похабил за тва момиче! Не зная какво иска тя, но определено не ми се ще да я коментирам, за да не я обиждам. За теб ще кажа само 1 нещо : Не спирай да упорстваш за напред. Търси други контакти, прави все така, и съм сигурен, че един ден, тя ще се появи, със ей такива очи :smt007 , ще те обича и ще се радва на деня, в който сте се запознали. Браво! :smt023

Allthatshewant
04-05-2007, 20:06
очарована съм =D> =D> =D> еххх защо повечето момчета не бяха така :-k :smt012

CrazyWitch
04-05-2007, 20:18
Твоята история ме трогна.
Хората са казали, че най-тежка е несподелената любов :( ...

Недей губи надежда, че нещата ще се наредят, защото и аз съм си мислила като теб, че всичко е някакви свалки и точен човек който да ме обича така както и аз него няма да намеря (поне не скоро), но не се оказа така :) Вече 1 година и 5 месеца съм с моето слънце.
И двамата сме големи мизерници.. Връзката ни не се крепи на материализъм. Пожелавам ти да ти се случи и на тебе това щастие.

Наистина надушвам едно много интелигентно момче.
Момичето не разбира, че освен това я обичаш и много, но нали знаеш, че на сила хубост не става.. Тя губи щом е толкова зависима от мнението на хората.
Айде.. късмет в любовта, а и в другите неща в живота :wink:

ThePowerOfLove
04-06-2007, 13:44
Възхищавам ти се!От действията ти разбрах,че ти си едно много свястно и разбрано момче.Уважаваш момичетата и затова ще си намериш щастие в любовта...Гадно се е получило с момичето от класа ти,но в случая тя може само да съжалява,защото е изтървала момче като теб....и то без основателна причина.Но ти не се отказвай!Скоро ще откриеш истинската любов,защото ти я заслужаваш! :)

LiTtLe^DeViL
04-06-2007, 14:54
Bravo =D> =D> =D> naistina ti si mnogo smel i zaslujavash uvajenie ....a tova momiche mislq che tq samo gubi....pojelavam ti mnogo kasmet v liubovta ako ne s tova momiche to togava s nqkoq druga,koqto te zaslujava :)

SouL^*DiViNe
04-06-2007, 18:26
ейй..чак ми се прииска да съм на мястото на "твоята принцеса" :wink:
свалям ти шапка пич и дано има повече момчета като теб :smt007

nencuHka
04-06-2007, 18:39
Ех....де всички да бяха като теб... :-s
Браво наистина,страхотна постъпка.Но не мисля,че с подаръци ще я накараш да е с теб.По-добре да й покажеш,че я обичаш по друг начин ... O:)

malka_nejna
04-06-2007, 20:23
Super si se spravil prosto nqma nakade po-sladko da bude!!! No loshoto e che veche takiva hora kato teb sa rqdkost i kogato na nqkoe momiche mu napravqt takav jest , to se samnqva dali ne e nqkakvo preigravane....kofti... :smt011

{IcEto0o}
04-06-2007, 21:37
e ne ti napravo me razbi ako ima6e pove4ko takiva mom4eta i tq se vliqe ot 4ujdoto mnenie POVQRVAI MI ne te zaslujava

04-06-2007, 22:02
Браво! Герой! Ако не получиш и Нобелова награда за мир за положените усилия, в опит да впечатлиш принцесата, жената на живота си, единствената и съкровената любов! :-D
Какво очакваш? Че тя ще дохвърчи в обятията ти, в отговор на чистата ти платонична и нематериалистична любов?
В отговор на всичко изписано: В ГРЕШКА СИ!
Знаете ли че над 60% от общуването се състои не в приказките, ами в непрякото общуване -- жестове, мимики, усмивки? :)
Всичко, което си казал е безмислено... Опит самоуверената ти персона да задоволи хормоните. ;)
enjoy the silence!

angelche
04-06-2007, 22:02
евала!наистина геройска постъпка,наистинал си и дал да разбре какво значи любов =D> наистина едно голямо БРАВО за смелостта,не се хаби за нея тя не те заслужава,но и пони не те заблуждава,че въпреки постътката ти може да се случи нещо между вас и отново Браво,че въпреки чуствата си си предценил обективно нещатата и си я спрял знаейки думите и мога да ти кажа гледай само напред и направи същото за някоя която ще го заслужи и те заслужава

JuSt_A_vErMiN
04-06-2007, 22:32
WoW аз съм "леко" шокирана,че все още се срещат такива момчета като теб Мартине :) ще се повторя като останалите,ако наистина имаше още такива момчета хич нямаше да е зле :wink: аууу завиждам и на твоята принцеса :)

DJay
04-07-2007, 18:30
e ne ti napravo me razbi ako ima6e pove4ko takiva mom4eta i tq se vliqe ot 4ujdoto mnenie POVQRVAI MI ne te zaslujava Ми ко да друго да ви кажа...ИНТРИГАНТКА е била тая твойта принцеса (без да се обиждаш).А ти заслужаваш най-доброто. :)

shivacheva
04-07-2007, 18:51
Оле,майна,ти тряа да си хипер готин и точен пич...но тя едва ли щи си промени мнинието така че запази самообладание и сили за "истинската" ти принцеса,тъй като тази ОЧЕВАДНО!!! не те заслужава...Късмет ти пожелавам занапред,в качествената,споделена любов! :wink: :) 8-[

Girl Next Door
04-07-2007, 20:38
И аз се присъединявам към общото мнение.Невероятно! Ти трябва да си някакъв феномен, защото аз друго такова момче не съм срещала.
:wink:
Тъй като аз си падам романтичка ти пожелавам всичко да се развие като в един от онези американски филми, където момичето осъзнава грешката си (която в нейният случай е била фатална, според мен) и... е, знаеш края.
А пък ако не стане - има много риба в морето.

PoisoNGirL
04-07-2007, 20:49
Da se prisuedinq kum obshtoto mnenie i az.Nadqvam se da ima poveche takiva momcheta,zashtoto veche sa naistina rqdkost.No nikoi ne se zamisli,che momicheto e nqmalo drug izbor.Sled kato nqma chuvstva kum nego ima li smisul da go zalugva.Tova e nai-miloto,koeto e mojela da mu kaje v otklik na negovata postupka.Marto,moite pozdravleniq,che si subral smelost da si priznaesh vsichko!Dano da namerish momiche,koeto da te oceni kakyvto si!

The LOVE
04-15-2007, 09:51
Наистина Ви благодаря за топлите отзиви, а също така че удобрявате моята постъпка! Просто исках да се убедя, дали не е просто действие, продиктувано единствено от чувства или от това, че вътрешно знаех каква ще бъде нейната реакция и от тази подтиснатост, която задушаваше моята душа! Да, знаех почти 100%, какъв ще бъде отсрещният отзив, разбирате ли, някой път чувстава са толкова силни, че дори пренебрегват разума и всички вътрешни и външни бариери!
Аз не се гордея с това, което направих, защото човек рискува, тогава, когато знае, че има надежда, аз, аз се заблуждавах, лъгах се, непрестанно си втълпявах тази малка надежда, но реалността я унищожи! Просто с времето вътрешно се осмивам на това, което така безразсъдно направих, защото тя колкото и да не ме понася, все пак се е почувствала неловко, аз не исках това, но как бих го избегнал?!
Аз не съм нито герой, не съм смелчага, аз съм момче, което действа от сърце! Но не е правилно, разбирате ли, има една граница, след която човек е безсилен да въздейства върху себе си! От друга страна, защо пък трябва да се ограничаваме да чувстаме, та нали тези наши, така извисени и неподрправени чувства ни карат да достигнем и докоснем нашата непозната същност! Не мога да бъда критичен със себе си, но като самооценка- доволен съм, иначе тези душевни терзания щяха да продулжават и с времето да нарастват! Несподелената любов не боли, тя малко по-малко убива! Всяко момиче ми изглежда непривлекателно, само Тя ме привлича с някаква сила, магнит, към койо съм безсилен да се противопоставя!
От вашите отговори разбрах, че още има хора, които Обичат! Днешните връзки са така пошли и опростени, че са достигнали границата на обезпредметяването, повечето, страдащи от липсата на семейна грижа и зажаднели за капка любов, която ще утоли тяхната нужда, се примиряват и с лекота избират своята полвинка! Аз не искам любов, аз я изпитвам, моето семейство е любвеобвилно, но едно от големите превъзмогвания на душата е човек да се научи да обича не само близктие! Моля ви, обичайте се, ИСТИНСКИ! Няма нищо по-важно от ЛЮБОВТА!

Ето тази песен винаги ме натъжава и мигновено блясва нейния образ, на моята Приинцеса!---> Vitaa-A fleur de toi (цвете за теб)!

iLoveChocolate
04-15-2007, 10:42
колко мило писъмце, мн си смел и искрен. просто останах без дъх :-)

|dReAm3r|
04-16-2007, 11:17
naistina si mnogo i gotin,i dobyr 4ovek zaslujava6 mnogo i iskreno se nadqvam da go polu4i6...trqbva da si 6tasliv 4e si izpital ne6toto da obi4a6 nqkoi tolkova,4e ima za kogo da jevee6 makar i tq da ne e otvyrnala na 4ustvata ti,ti pak 6te q ceni6 i uvajava6 kolkoto i sega...pone dokato ne nameri6 nqkoi drug za koito da jivee6.sybujdai se s usmivka na liceto,za6toto 6te znae6,4e 6te q vidi6 otnovo i edin den...znae6 li moje da osyznae 4e si bezumno dobyr,mil 4ovek.a dori i da ne se polu4i vremeto lekuva sled vreme 6te si spomqn6 s usmivka za tova momi4e.6te otkrie6 momi4eto koeto 6te te oceni taka kakto zaslujava6 i togava i ti 6te si 6tastliv vqrvam v tova i ti stiskam palci..

|dReAm3r|
04-16-2007, 11:22
zabravih da kaja pesni4kata e mnogo hubava \:D/

LaDy_FroM_HeLL
04-16-2007, 19:46
=D> Ne moga da povqrvam che vse oshte ima momcheta kato teb..ami s risk da se povtorq EVALA PICH .. mn se radvam che vse pak nqkude sa ostanali momcheta sus surca..Ne si struva da sujalqvash dori..tazi "princesa" neznae kakvo gubi..i kogato sreshne chovek kato tozi koito az sreshnah shte plache kruv i shte sujalqva sigurno dokato e jiva che e zagubila chistata;iskrena i neporochna lubov koqto ti si i predlojil nqkoga...tova momiche ne samo che e slqpo,no e i glupavo..vliqe se ot mnenieto na horata i kakto stava nai-chesto pravi moje bi nai-golqmata greshka,no shte go razbere po-kusno.. a togava ti shte budesh ISTINSKI SHTASTLIV S MOMICHE,KOETO SHTE OCENI TVOQTA DOBROTA;KACHESTVA I SHTE PRIEME LIUBOVTA TI,A OSVEN VSICHKO TOVA SHTE TI OTVRUSHTA SUS SUSHTOTO-a tova e nai-vajnoto...za takiva hora kato teb vinagi shte se nameri nqkoe hubavo devoiche,koeto shte se opita da zaeme mqstoto"moqta princesa" :wink: Mislq che si STRAHOTEN CHOVEK i rano ili kusno i za teb shte ima happy edn s krasiva devoika :smt008 Budi takuv,kakuvto si i nikoga ne se promenqi!Kakvoto i da kazvat horata...na gadnite rano ili kusno im se vrushta,a dobroto dori i v "ada" se ceni... Pojelavam ti mnogo yspehi i mnogo turpenie..povqrvai mi .. shte si struva ..i pak . YSPEH! :P

04-16-2007, 19:56
Оунваш,брао пич.