PDA

View Full Version : двулична приятелка



MiMiLoTaAaA
04-04-2007, 21:57
Много ми е кофти от няколко месеца :( Ходих с момче кото ми беше първото и се разделихме по мое желание . Уж най-добрата ми приятелка го ругаеше не го харесваше беше лигав и тем подобни . А ние се скрахме след време не си говорихме и през това време в което ние бяхме скарани тя тръгна с него :twisted: Което страшно много ме ядоса скарахме се още повече , но след време я потърсих ( за което страшно много ме е яд) излязохме но нещатата не бяха както преди . И ми е много болно , че изгубих приятелка . A когато ги видя заедно откачам мъчно ми е . И много се притеснявам че ще спи с него a тогава вече наистина си мисля , че няма да мога да я погледна :( страшно много исках да го споделя с някого . моля ви даите ми савет какво да правя :( :( :(

04-04-2007, 22:03
ми тя явно толкоз и ти е била приятелка... според мен най-добре ще е ако се отдалечиш от нея и ги забравиш и двамата! [-X просто такава кучка не заслужава да си и дружка

desperate
04-04-2007, 22:23
Предателството ми е добре познато....знам как се чувстваш но не съжалявай за нея!!! Не ти е била никаква приятелка...вместо подкрепа си получила точно обратното.Раздялата е трудна но със истинските приятели така ,че keep ya head up !!!

04-04-2007, 22:35
мислила ли си за варианта да и споделиш какво ти е :roll: ако се познавате от мно0го време и държиш на нея и и имаш вяра можеш да и кажеш какво мислиш......... наистина това е мно0о0о гадно :(

MoHuTo
04-04-2007, 23:44
Еми извинявай за това, което ще ти кажа ама тва момиче не може да ти се нарече истинска приятелка, защото ако беше такава нямаше да постъпи така!Сама си прави изводите :::

CrazyWitch
04-05-2007, 00:04
Ако ти в крайна сметка не го харесваш вече какъв е проблема, ако те двамата са влюбени.
Ти не го искаш - тя да..
Не мисля, че е постъпила подло.

dete_na_prostora
04-05-2007, 00:40
Тфа да не е от онез теории че не биа френдките да си ходят с бившите :-k Хммммм наскоро ена моя френдкъ имаше подобен проблем с нейна приятелка...(да не кажа същия).... Ми тя не си заряза приятелката зарад тфа ама вече я гледа накриво, и при фсеки удобен случай й отмъштава.... гледай да не са получи и при тебе тъй [-X я напрао мацкъ фани си нофо гадже, кфо редиш тука ся 100 реда сълзи сополи и ред други работи...... :smt016

nP0c70_A3_
04-05-2007, 05:12
Егати приятелката ама не се случва само на тебе щото познавам едни други дето тай са получи (обаче момчето скъса с нея) само ,че те си останаха приятелки :shock:

maybelline
04-05-2007, 05:28
Тая не ти е никаква приятелка.Объркала си се,трябваше да напишеш 'предателка'.Аз ако имах такива приятелки,врагове нямаше да ми трябват...всъщност при мен има кандидати за този пост("предателка") и сега ще видим дали ще го вземат...нещо като случая при теб е.
Но както и да е.Заеби ги и двамата и продължавай напред.Те ще походят,ще походят и ще си втръснат,но тогава вече ще е късно да ти се извиняват и т.н.
Късмет!Аз също съм в подобна ситуация и зная какво преживяваш :roll:

divo_kotence
04-05-2007, 06:58
и това ти е приятелка :smt011 :evil: по добре ги остави да правят квот си искат,живота продължава и без тях...ще намериш много по добри приятели от тях...просто не си заслужава за такива хора да се леят сълзи

koalka
04-05-2007, 07:03
Какво ти пука, че няма да можеш да я погледнеш?Не се занимавай с нея, прави се, че не я познаваш и не говори с нея.Така тя ще се чувства гузна и притеснена, а не ти.

04-05-2007, 08:19
Desperate ти нямаше ли да се самоубиваш бре :P :P радвам се че още не си го направил :P

sherry
04-05-2007, 08:26
Оф, чета тука всеки ден за разни псевдо - приятелки и не знам какво ми става. Как можа да я потърсиш, бре?

Ако питаш мен, изобщо не съжалявай, че си я загубила, тя очевидно не съжалява! Карай си живота напред и не се занимавай с тая лицемерка. Не може да се гаври с тебе, а ти да й прощаваш постоянно.

PeAcH
04-05-2007, 09:37
Mi neznam do kolko tova momi4e moje da ti se nare4e priqtelka,no izlezte nqkoi pat,pogovori s neq,obqsni i tam kvoto iska6 i taka,pak kvoto stane ,stane.No da znae6 4e sled neinata postapka,nemoje6 da i vika6 pove4e "priqtelka".

04-05-2007, 09:48
Много ми е кофти от няколко месеца :( Ходих с момче кото ми беше първото и се разделихме по мое желание . Уж най-добрата ми приятелка го ругаеше не го харесваше беше лигав и тем подобни . А ние се скрахме след време не си говорихме и през това време в което ние бяхме скарани тя тръгна с него :twisted: Което страшно много ме ядоса скарахме се още повече , но след време я потърсих ( за което страшно много ме е яд) излязохме но нещатата не бяха както преди . И ми е много болно , че изгубих приятелка . A когато ги видя заедно откачам мъчно ми е . И много се притеснявам че ще спи с него a тогава вече наистина си мисля , че няма да мога да я погледна :( страшно много исках да го споделя с някого . моля ви даите ми савет какво да правя :( :( :(
Ми ти си си виновна бе.Виж се колко мозък имаш за да го направиш ?

PaMit0
04-05-2007, 09:54
мдам тва положение е много кофти,ами единственото което можеш да направиш е да се отдръпнеш от тях намери си нова приятелка с която да споделя6 как се 4уства6 или поне да не ти забива нож в гърба хвани си некое мом4е с което да ти е кеф и ще види6 как 6те забравиш за предателите

gPa3HuTeJl
04-05-2007, 10:12
От такива " приятелки " ми се гади...
И ти това ако го наричаш приятелка ... просто нямам думи..

Valar
04-05-2007, 10:28
Всички приятели(уж) в България вече са такива.

sherry
04-05-2007, 10:31
Не всички...За щастие има останали истински хора(макар и малко).

Angel Whit Devil Soul
04-05-2007, 12:12
i az sym tyi oba4e o6te si hodq sys mom4eto makar 4e tas pri seki udoben moment iska da ni razdeli za da moi tq da trygne sys nego ama pyka 4e mi dreme toi obi4a mene ne neq tyi 4e nqma za6to da se pritesnqvam :P

KiLLeR_InSTiNkT
04-05-2007, 12:54
Игнорираш ги и двамата - главата горе!

Papagal4e
04-05-2007, 15:28
много е гадно да загубиш приятелка,даже според мен е по-трудно отколкото да загубиш момче.Може когато ти си ходила с него наистина да не го е харесвала или просто да ти е завиждала,а когато си скъсала с него да е намерила шанс да бъде с него.Да не ти пука.Просто ти е завиждала.И според мен гаджетата на приятелките ти трябва да са забранена зона,а не да си ги сменяте все едно е нещо нормално.
Хвани си ново гадже,а нека тя да се изяде от яд.

MiMiLoTaAaA
04-05-2007, 18:19
i az sym tyi oba4e o6te si hodq sys mom4eto makar 4e tas pri seki udoben moment iska da ni razdeli za da moi tq da trygne sys nego ama pyka 4e mi dreme toi obi4a mene ne neq tyi 4e nqma za6to da se pritesnqvam :P


Лесно е да се каже , но като знам че това момиче ми е спало на леглото яло е в къщата ми и ми е била като сестра ми е трудно да не обръщам внимание :( :( :smt010

littlestar
04-05-2007, 18:25
Хах мила не трябва да ти е болно ,а по -скоро да се радваш.Тя не ти е истинска приятелка защото ,ако беше нямаше да се хване с бившия ти...така,че не ядосвай и да не ти пука :wink:

ThePowerOfLove
04-05-2007, 19:16
Определено не ти е била приятелка...харесала си е момчето още докато сте били двамата и само те е объркала с думите си за него.Най-добре ги остави...може би ще се разделят. А може да иска само да ти направи гадно (да ти отмъсти за нещо) ,ако е така й кажи "Мерси,че ме оттърва от него" :) Не знам точно как стоят нещата

BAYO
04-05-2007, 19:33
От такива " приятелки " ми се гади...
И ти това ако го наричаш приятелка ... просто нямам думи..

Не приятелка, колега, а предателка. За кой ли път да го кажа, не ми се гади, ми напрао ми се драифа от такиа тъпи *****