PDA

View Full Version : Милия или забавния?



Чудя се...
04-04-2007, 22:41
Здравейте, искам малко съветче от вас, защото съм пред голяма трудност! Влюбена съм в две момчета и не мога да реша кой от двамата е по добръта възможност! Единия е супер забавен, интересен и малко по отворен, но за сметка на това не е толкова мил и е малко несериозен........... Другия е много грижовен и винаги се опитва по всякакъв начин да направи всичко възможоно, за да ми направи хубаво, старае се за всяко едно нещо (чесно казано до сега никой не се е държал така с мен) Невероятно мил и внимателен и много сериозен в много неща............. Но за съжаление втория е малко срамежлив и не ми е толкова забавно с него, малко по затворен е, но ако се отвори тема на разговор се отпуска да говори, но иначе е доста срамежлив и се е случвало понякога за ми е тъпо с него... Кой от двамата да избера? Вие, момичета, ако бяхте на мое място, кой бихте избрали - този, който наистина би се държал невероятно с вас, ама е малко скучен или този, който е много забавен, ама е доста разсеян, несериозен и не е толкав мил? Мерси, предварително за съвета!!!

desperate
04-04-2007, 22:58
Не съм момиче но ще ти отговоря.Кажи ми ти какви момчета обичаш забавни или мили? Да получаваш загриженост за сметка на разнообразието или обратното? За сериозна връзка бих ти препоръчал второто момче но ако не мислиш да задълбаваш нещата бъди със това забавното! Лично аз така бих направил. + това може и 2рото да се окаже забавен като се опознаете и почнете да си имате доверие...да се отпусне пред теб и така.Замисли се

MoHuTo
04-04-2007, 23:33
Е аре обясни ми как ще со влюбена в двама? Туй ако ми кажеш мн добре ще е. Не мога да разбера що използвате пресилени думи? Кажи там Харесвам го, хлътнала съм по него, пък тя - Обичам го!Кат не знайте поне не пишете глупости! Обичала ги - ти сигурно любов не знайш кфо е.. [-X [-(

ЛуДо_вЛюБеН
04-05-2007, 00:01
Е аре обясни ми как ще со влюбена в двама? Туй ако ми кажеш мн добре ще е. Не мога да разбера що използвате пресилени думи? Кажи там Харесвам го, хлътнала съм по него, пък тя - Обичам го!Кат не знайте поне не пишете глупости! Обичала ги - ти сигурно любов не знайш кфо е.. [-X [-(
TрУ тРу! \:D/

dete_na_prostora
04-05-2007, 00:34
Хммммммммм ако аз бях на тфоито място бих си избрала забавния за гадже (тфа е моя тип момчета) и миличкия за френд..... тъй си4ки печелят най вече ти :wink: Пффф а откъде си сигурна че и дфамата те харесват? Може напразно да точиш лиги по тях....... Иначе съм съгласна с поста на МоНиТо ::: ::: ::: ::: ::: :::

BuBi008
04-05-2007, 01:04
Dobre ne moga da razbera zashto horata v tozi forum ne spirat da sudqt horata po inteligentnosta im. Prejiveite go i sprete da se nadprevarvate za parvoto mqsto za pravilno pisane zashtoto takova ne sushestvuva ili pak sprete da obqsnqvate na nqkoi si kakvo e liubov i kakvo ne .. emi da momicheto nee pravo che gi obicha no dobre taak se e izrazila no kakvo pyk tolkova sveta nqma da svurshi che da ostavqte takiva mrachni i kriticheski nastroeni komentari.


A do kolkoto po temata ... emi spored men bi trqbvalo da izberesh vtoroto momche tai kato toi e seriozen i vinagi gleda da ti ogudi ... emi shtom ti ogajda znachi bi trqbvalo da ti e hubavo s negu zashtoto vse pak shte e vinagi na tvoito i vinagi tova koeto ti haresvash. A i shtom tova go pravi qvno naistina te haresva a do kolkoto do drugoto momche moje da mu e samo za ednoto spane i tova ... vseki moje da bude zabaven i nahakan .... i ne e nujno da izpitva nqkakvi chuvstva kym nqkogo za da bude takav.

nP0c70_A3_
04-05-2007, 05:08
Според мен забавния ,но ми е много интересно как може да обичаш 2 момчета едновремнено винаги на мен когато ми се е случвало едното съм го харесвала,а другото повече,но не може да обичаш двама просто така си мислиш ;P

divo_kotence
04-05-2007, 06:38
ако бях на твое място бих избрала милия...но преди да почнеш да избираш трябва да разбереш какви чувства имат към теб...предполагам,че това момче което се държи мило с теб има някакви чувства...но само предполагам...

alkobalko
04-05-2007, 06:43
Няма да те съветвам кой от двамата да избереш, тъй като не познавам нито теб, нито тях.
Чудно ми е обаче как може да твърдиш, че обичаш двама едновременно. Едно е да харесаш или да хлътнеш, съвсем друго да обичаш.
Избери този, който казва сърцето ти. В този случай обаче ще ти е доста трудно.

GotheL
04-05-2007, 06:52
Този, който те кара да бъдеш себе си...от първият поглед,от първият разговор.Знаеш,че връзката не се крепи само на целувки и гушки ...а и на разговори...Нито пък само на забавност без радост за сърцето!
Избири този,който те накара да не мигнеш цяла нощ,когато плени сърцето ти...Бъди с този,който не само ти поднася целият свят на дланта си,а ТИ си неговият свят.И нали знаеш...че с течение на времето можещ да го обработиш така,както ти искаш той да се отнася към теб и такъв какъвто ти искаш да бъде!УСПЕХ!

BebeTooOoo
04-05-2007, 06:53
Еми виж сега...не познавам момчетата за да ти кажа кой тряабва да избереш.Това трябва да решиш единствено и само ТИ.А и казаното от тебе че си влюбена и в двамата малко ма съмнява.Неможеш да обичаш дев момчета едновременно...може да ги харесваш и да си хлътнала по тях,но чак да ги обичаш... :? незнам де...Момчетата са съвсем различни по оибисанието им...така че ще ти е малко трудничко...но все пак трябва да избереш.Айде успех :wink:

koalka
04-05-2007, 07:10
Може този милия просто да се притеснява и да не е показал истинската си същност.Не може да обичаш двама души едновременно.Тези твърдения са глупави, защото да обичаш, означава да си само с един човек и да си отдаден на него.

PeAcH
04-05-2007, 09:42
Daaa mnogo,mnogo poznato,za6toto i az sam v po4ti sa6tata situaciq macka.Mnogo e trudno da izbere6 znam,misli6 li,misli6 i nemoje6 i az sam taka.Edinstvenoto koeto moje6 da napravi6 e da vidi6 s koi 6te ti e po dobre,nqma zna4enie zabaven,mil ili kakvoto o6te tam,izberi tozi koito obi4a6 istinski i na koito ima6 doverie.

04-05-2007, 09:46
Здравейте, искам малко съветче от вас, защото съм пред голяма трудност! Влюбена съм в две момчета и не мога да реша кой от двамата е по добръта възможност! Единия е супер забавен, интересен и малко по отворен, но за сметка на това не е толкова мил и е малко несериозен........... Другия е много грижовен и винаги се опитва по всякакъв начин да направи всичко възможоно, за да ми направи хубаво, старае се за всяко едно нещо (чесно казано до сега никой не се е държал така с мен) Невероятно мил и внимателен и много сериозен в много неща............. Но за съжаление втория е малко срамежлив и не ми е толкова забавно с него, малко по затворен е, но ако се отвори тема на разговор се отпуска да говори, но иначе е доста срамежлив и се е случвало понякога за ми е тъпо с него... Кой от двамата да избера? Вие, момичета, ако бяхте на мое място, кой бихте избрали - този, който наистина би се държал невероятно с вас, ама е малко скучен или този, който е много забавен, ама е доста разсеян, несериозен и не е толкав мил? Мерси, предварително за съвета!!!
Ножа...

`Death`Whore`
04-05-2007, 09:48
Не е въпросът "милия или забавния", а "сериозния или несериозния". Вторият, естествено.

Valar
04-05-2007, 10:44
Сега модерните девойчета предпочитат и двамата!
Бегаи и ти в клуба!

04-05-2007, 10:58
Не е въпросът "милия или забавния", а "сериозния или несериозния". Вторият, естествено.
Забавния и несериозния ? Да ми ядеш кура бе курво !

Сега модерните девойчета предпочитат и двамата ! Бегаи и ти в клуба !
Да това беше добро

`Death`Whore`
04-05-2007, 11:00
:smt005 :smt005 Имах предвид точно обратното...но разбира се, че веднага ще се намери някой да ме напсува каруцарски. :)

04-05-2007, 12:29
You're so slowlyyyyy... Направо ми е смешно вече като видя "обичам го" из форума... По темата - тръгни с милия. Защо? - Не знам.

ShannonLarkin
04-05-2007, 12:53
забавния буляааааа !! :-D мил може да бъде всеки(е не баш...) повече ше се кефиш с него! :-D

BAYO
04-05-2007, 19:50
Аз си падам по mix-a. Хем мила и грижовна, хем забавна и винаги с увмивка на лицето. Те тва е моето маце :-D

04-06-2007, 07:49
Ами май забавния е по-добре.
Поне преди и сега като съм забавен по ме харесват момичетата и жените.
А като бях умен, но скучен та на кой му пукаше, като имах ниско самочувствие?

04-06-2007, 07:52
Сега модерните девойчета предпочитат и двамата!
Бегаи и ти в клуба!
Да, бе, харесват по-ограничени, но с голямо самочувствие и купонджии и така трябва да е - сериозните не са нормални.

ThePowerOfLove
04-06-2007, 09:23
Милия...онзи като е забавен,но не ти обръща внимание за какво ти е?

04-06-2007, 15:32
Сега модерните девойчета предпочитат и двамата!
Бегаи и ти в клуба!
Да, бе, харесват по-ограничени, но с голямо самочувствие и купонджии и така трябва да е - сериозните не са нормални.
да ми ядеш куpа бе деградант

04-07-2007, 00:55
Napravete troika