PDA

View Full Version : obi4am go mnogo no toi qvno ve4e ne me obi4a :(



04-04-2007, 22:43
mno0o0 mi e gadno :( ot dylgo vreme hodq s edno mom4e mno0g0 go obi4am i toi men si4ko vyrvi super no ot izvetno vreme kogato zagovorim da se vidim i toi se kazva 4e nemoje :cry: :cry: az naistina mnogo go ob4iam no nemoga da prodylja taka nz kakvo da napravq pritelite mi kazvat da go zareja no nemoga obi4am go mnogo za da stigna 4ak do tam :cry: :cry: MOLQ VI DAITE SYVET :cry: :cry:

evil
04-04-2007, 22:49
Като се заговорите да се видите? Internet love SUX бе момиче !

desperate
04-04-2007, 22:50
Говори с него попитай го защо все така ти отказва...причините може да са много.И колко дълго ходите всъщност? Ако е достатъчно дълго откритите разговори няма да си проблем така ,че питай го какво има и като разбереш пиши пак за да ти дадем по-точни съвети :roll:

MoHuTo
04-04-2007, 23:06
Ми попитай го защо се държи така, дали има друга или иска да скъсате и т.н Но преди тва го накарай някак да излезете, иначе тъй в чата няма нищо да стане :wink: :::

MoHuTo
04-04-2007, 23:25
Ми попитай го защо се държи така, дали има друга или иска да скъсате и т.н Но преди тва го накарай някак да излезете, иначе тъй в чата няма нищо да стане :wink: :::

koalka
04-05-2007, 07:18
Тъпо е да го зарежеш още преди да си поговорила с него и преди да разбереш какво става, не мислиш ли?Освен това, че го обичаш.Абсурдно звучи.Най-добре говори с него, питай го защо не може да се виждате, питай го какви са неговите чувства и чак тогава можеш да правиш, каквото решиш.

divo_kotence
04-05-2007, 07:42
освен да поговорите др няма какво да направиш...кажи му че искаш да се видите и да поговорите за нещо важно...ако не се съгласи отиди до тях...тогава вече няма къде да се крие и ше се съгласи да говорите

sherry
04-05-2007, 08:21
Много ме дразнят такива приятелки, които кажеш ли им, че имате проблем във връзката си, веднага имат готов съвет "ЗАРЕЖИ ГО". Чакай малко, бе, те знаят ли що значи истинска връзка, що значи изслушване, проблеми, компромиси?!
Да, твоето момче може вече да не те обича, но може и да те обича, просто сега да няма възможност да се виждате толкова често! Преди да си правиш каквито и да е било изводи, кажи:колко време ходите? Как се държи с теб? От кога не сте се виждали?Дали няма някакви лични проблеми или материални затруднения, че да не му се излиза навън? :roll:

mishonche
04-05-2007, 09:08
Много ме дразнят такива приятелки, които кажеш ли им, че имате проблем във връзката си, веднага имат готов съвет "ЗАРЕЖИ ГО". Чакай малко, бе, те знаят ли що значи истинска връзка, що значи изслушване, проблеми, компромиси?!
Да, твоето момче може вече да не те обича, но може и да те обича, просто сега да няма възможност да се виждате толкова често! Преди да си правиш каквито и да е било изводи, кажи:колко време ходите? Как се държи с теб? От кога не сте се виждали?Дали няма някакви лични проблеми или материални затруднения, че да не му се излиза навън? :roll:

Напълно съгласна O:)

dessi___
04-05-2007, 09:09
e shtom go obichash chak tolko mn zna4i kaji mu che speshno trqbva da govorite..ili pri4akai go nqkade kadeto shte se zase4ete i shte govorite :lol: ...no nepremenno trqbva da si izqsnite otnosheniqta si :wink:

PeAcH
04-05-2007, 09:25
Pogovori si s nego,popitai go za6to ne iska da se vijdate,kaji mu 4e mnogo go obi4a6 i taka,ako i toi te obi4a i iska da bade s teb 6te ti go kaje,ako ne te obi4a ve4e,pone nqma da se izma4va6 o6te s tozi vapros i po barzo 6te go zabravi6.

Patinka
04-05-2007, 16:23
Bih iskala da spodelq,4e edna moq dosta dobra priqtelka ima absoluitno s16tiq problem,i poneje s1m mn dobra priqtelka i s dvamata si pogovorih s tqh i razbrah 4e i dvamata adski mn se obi4at i vsi4ko opira do dosta glupav problem,taka 4e mila pogovori si s priqtelq ti!Ne vsi4ko e izgubeno:)