PDA

View Full Version : Какво да направя? Дилемата в живота! :(



асссссддддд
04-05-2007, 00:13
Здравейте...

Пиша Ви защото искам съвет от хора, който в повечето случай по мойте наблюдения дават умни решения...

Има едно момче с което бяхме в един клас, докато учехме заедно си подмятахме закачки и погледи и с течение на времето хлътнахме един в друг.
Ситуацията е такава че завършихме и всеки подхвана да учи и нямаме толкова време. От скоро проведохме разговор и изяснихме чувствата един към друг, но въпреки всичко той не проявява такъв интерес към мене както преди. Заровил се е в учебниците и се виждаме веднъж седмично или по-рядко. Досега съм чакала той да направи първата крачка, но очевидно и той както мене се притеснява да не обърка нещо, а може би не..

Въпросът ми към Вас е :

Дали да продължа да чакам той да прави крачките за сближаване или и аз да подпомагам ситуацията.?

И дали ако седя и чакам той да прави всичко, няма да си помисли, че аз не проявявам интерес към него и това да го отблъсне още толкова.?

Благодаря Ви за вниманието което отделихте... :wink:

dete_na_prostora
04-05-2007, 00:30
Абе маце действай :smt006 Шот от толкос чакане накрай може и да не го дочакаш :wink:

ЛуДо_вЛюБеН
04-05-2007, 01:00
Абе прочетох го веднъж, два пъти, три пъти и т.н. и неможах да схвана от къде ти идва идеята че момчето трябва да прави всичко, а ти да седиш на готово и да чакаш някой да те иска!

За да почучиш, трябва да дадеш....... Така ги разбирам аз нещата!

Аз лично ако трябва да правя всичко, а момичте което харесвам само да наблюдава и "оценява", бих загубил интереса към нея, защото ще сметна, че тя ме отбягва...

:smt017

koalka
04-05-2007, 07:16
По-добре ти направи първата крачка.

divo_kotence
04-05-2007, 07:46
най-добре ще е ако вземеш нещата в свои ръце и ти направиш първата крачка :wink:

furtado
04-05-2007, 08:00
na men mi e mn 4udno kato 4eta 4e tolkova mn hora tuka ot foruma vse iskat syvet dali da napravqt 1 kra4ka!kakvo tolkova stra6no ima,ne ti zavisi jivota ot tva.prosto mu kazva6 taka i taka... ili mu pokazva6 tova i tova...stiga ste pritesnqvali be hora nqma ni6to lo6o v tova edno momi4e da vzeme ne6tata v svoi ryce.dori da polu4i6 otkaz kakvo tolkova 6te stane?!malko 6te ti e kofti,no ne se svyr6va sveta!pone 6te si opitala i vednyj za vinagi 6te razbere6 dali imate 6ans.
ot mnogo 4udene taka kato teb znae6 li kolko hubavi vyzmojnosti sym propusnala?!dobre 4e se promenih v tova otno6enie.povqrvai mi taka e po-dobre. :D

sherry
04-05-2007, 08:18
Няма защо да чакаш винаги той да ти обърне внимание. Все пак и ти можеш да действаш. Ако си му приятна и ти се кефи, кво ти пречи, ти да действаш нататък? Отдавна сме "измили" схващанията, че само мъжете трябва да правят първата крачка! :lol:

04-05-2007, 08:34
давай за да не го изгубиш

mishonche
04-05-2007, 09:00
Направи първата крачка ти и не губи повече време O:)

PeAcH
04-05-2007, 09:27
Mi nai dobre 6te e i ti da napravi6 ne6to po vaprosa,ne moje samo nego da go 4aka6,vsi4ko zavisi ot dvamata,a ne samo ot ediniq ;)

gPa3HuTeJl
04-05-2007, 10:28
По-добре ти направи първата крачка.

Именно.. =D>
Тоя много ученолюбив.. баахх #-o :::

gamercheto_
04-05-2007, 12:12
Абе маце действай :smt006 Шот от толкос чакане накрай може и да не го дочакаш :wink:

напълно съм съгласен няма какво да чакаш той да направи първата крачка....дай му да разбере че искаш нещата м/у вас да се получат

DJay
04-05-2007, 12:18
Давай!Поеми нещтата в свои ръце.Може би той точно това чака...

Patinka
04-05-2007, 17:24
Macka i az 6ti kaja kato si4ki ostanali da napravi6 1vata kra4ka,se pak naistina nqma da umre6,a p1k i toku vij se polu4ilo ne6to... :mrgreen: :!:

nencuHka
04-05-2007, 18:10
Абе прочетох го веднъж, два пъти, три пъти и т.н. и неможах да схвана от къде ти идва идеята че момчето трябва да прави всичко, а ти да седиш на готово и да чакаш някой да те иска!

За да почучиш, трябва да дадеш....... Така ги разбирам аз нещата!

Аз лично ако трябва да правя всичко, а момичте което харесвам само да наблюдава и "оценява", бих загубил интереса към нея, защото ще сметна, че тя ме отбягва...

:smt017

littlestar
04-05-2007, 18:19
По-добре направи първата крачка защото наистона можеш да не го дочакаш Успех :wink:

MiMiLoTaAaA
04-05-2007, 18:28
Spored men nedei da 4aka6 na m1j da napravi p1rvata kra4ka . Vinagi jenata e tazi koqto pravi vr1skata po seriozno koqto vlaga pove4e usliq . Za tova moqt savet e ti da mus e obajda6 po 4esno no ne prekaleno 4esto za da ima respekt .

BAYO
04-05-2007, 18:41
По-добре ти направи първата крачка.

Именно.. =D>
Тоя много ученолюбив.. баахх #-o :::

Така е колега. Съгласен съм с тебе и с коалка. А пък ако тоя е толкова ученолюбив и няма време за тва маце... :-k ако тя си чака, май няма да дочака :::