PDA

View Full Version : strahuvam se!!



babi_girl
04-05-2007, 08:32
S moq priqtel sme zaedno ot godina i polovina. Nooo oniq den mi kaza che vidql nqkakvo momiche na ulicata i ne mogyl da zabravi liceto i. Po tova koeto mi kaza smetnah che tq e dosta po-razlichna ot men. I togava se zamislih, che az sym dooooosta dalech ot negovite predstavi za idealnoto momiche. Gadnoto e che az mislq che nqma po-hubav ot nego i che toi e edinstven, a mai za nego ne e taka i tova me sysipva. Strah me e che ako vidi nqkoga takova momiche moje da reshi che tq e negovata mechta i da me ostavi. Molq vi daite mi syvet kakvo da napravq

shemetaa
04-05-2007, 08:37
gledai sega,spored mene 6tom toi e s tebe na4i iska da e s tebe i s ne6ty si go privlqkla,a ako se 4yvstva6 nesigyrna my kaji vse pak vie ste zaedno ne samo zaradi miluvkite[ili gre6a?! :smt017 ]prosto pogovori s negy i my obesni 4e te e strah da ne go izgubi6...

sasha_90
04-05-2007, 08:38
имай му повече доверие

babi_girl
04-05-2007, 08:41
Pitah go zashto e s men vupreki che ne sym rusa ( takiva haresa toi) a toi mi kaza che neznae.

sherry
04-05-2007, 08:44
Ааа, не! Питала си го защо е с теб и той каза" Не знам" :shock: Не те ли обича?!

hforce
04-05-2007, 08:52
6tom e s teb godina i polovina na4i te obi4a, budi sigurna v tva, imai mu pove4e doverie, sigurno e mojel prez tazi godina i polovina da si hvane edna kamara drugi momi4eta no ne go e napravil, nqma i da go napravi. A ti e kazal ne znam za6toto sigurno si go ubidila s vuprosa i sigurno si misli kak o6te da ti dokaje 4e te obi4a, za da spre6 da mu zadava6 glupavi vuprosi.

mishonche
04-05-2007, 08:56
Значи според мен щом е с теб толкова време има някакви чувства.Това че е видял някакво момиче и е казал,че не може да забрави лицето му...не вярвам да има от какво да се притесняваш.Имай му повече доверие.Попитай го дали има от какво да се притесняваш и така ще разбереш.Успех миличка O:)

divo_kotence
04-05-2007, 09:49
не искам да те отчайвам,ама тва че ходи с теб година и половина не значи че се ощте има толкова силни чувства както в началото...бях свидетел на една връзка..беше около година и няколко месеца..и накрая момчето заряза момичето по предлог че му е омръзнала...но се пак секи е различен...а и това може да ти го е казал за да ревнуваш....

gPa3HuTeJl
04-05-2007, 10:18
Ам тоя пич го уважам щом е имал смелостта да си признае пред теб, не мисля че ще те остави заради някоя току-така. Щом с него сте година и половина това е много време, човек1т просто те обича.
Пак казвам това което е направил той, да ти каже за в1просното момиче, го правят много малко момчета.. :::

CrazyWitch
04-05-2007, 10:27
Еми като за начало се упокой.. май нищо друго не можеш да направиш. :roll:

`Death`Whore`
04-05-2007, 10:29
Външният вид има значение за началото на връзката - за да го харесаш. Но ако обичаш някого, няма да го оставиш дори заради перфектната визия. А и все пак, може да разглежда менюто, нищо, че е на диета :)

`Death`Whore`
04-05-2007, 11:35
Не всички са като теб [-X

Angel Whit Devil Soul
04-05-2007, 12:04
az sym ot povin godina sys moito gadje i ako po4ne da gleda dr momi4e i mi kaje tova koeto e kazal na teb 6eh da mu go kaja v prav tekst kolkot i da go ubi4am "kat haresva6 neq poi4e za6to vaop6te si sys men" makar 4e ne e koi znae dobyr variqnt tova ama vse pak ti kazvam

gamercheto_
04-05-2007, 12:22
мойто мнение е че той те приема като прекалено близка с която може всичко да си сподели..вместо да се притесняваш че ти е казал това трябва да си доволна че го прави...той си е момче и няма как да не се заглежда по други момичета!Щом сте заедно от толкова много време не мисля че трябва да се притесняваш за нещо такова....!според мен ти е Казал "незнам" не защото наистина незнае а защото не е знаел как да ти го обесни....! а това че харесва русокоси и е с теб не мисля че има някакво значение...

DJay
04-05-2007, 12:29
az sym ot povin godina sys moito gadje i ako po4ne da gleda dr momi4e i mi kaje tova koeto e kazal na teb 6eh da mu go kaja v prav tekst kolkot i da go ubi4am "kat haresva6 neq poi4e za6to vaop6te si sys men" makar 4e ne e koi znae dobyr variqnt tova ama vse pak ti kazvam I az taka pravq seki pat kogato moita mi kaje ne6to takova no vinagi se stiga do konsensus...Spored men nqma da te ostavi zaradi nqkva nepoznata.

babi_girl
04-05-2007, 13:04
i toi taka mi kaza, che me obicha i che nqma da me ostavi zaradi nqkakva nepoznata. blagodatq vi za otgovorite, mnogo me uspokoihte O:)

koalka
04-05-2007, 15:43
Не знае защо е с теб?Чувства за него няма ли?

babi_girl
04-05-2007, 16:17
kaza che e s men zashtoto me obicha, no ne znae zashto me obicha

koalka
04-05-2007, 16:19
Явно за него външността е от доста голямо значение.Не знам как изгелаждаш, но не ми се вярва да си грозна, защото той иначе хич нямаше да е с теб.Той си има идеал за жена, ок, но не трябва да говори така, а още по-лошо е, че го мисли.Обича те, защото ти си такава, точно този човек, който би го направил щастлив, но той дали мисли така.Питай го.

MACKA prez no6ta
04-05-2007, 16:40
Mislq 4e ne biva da si tolkos pritesnena =; .Vseki haresva momi4etata ot spisaniqta (kakto toi rusi4kite) ama druga e realnosta okolo nego 6toom e izbral godina i kolko da e s tebe zna4i ne6tata ne se povarhnostni.Nameril e ne6to v tebe koeto go e nakaralo da se zadarji :smt017 :P .