PDA

View Full Version : Вече 13 години без Kurt Cobain...



04-05-2007, 08:44
Почина само на 28...Поклон пред паметта му!

musicalterrorist
04-05-2007, 08:48
да пикаем на гроба му...

michka20083
04-05-2007, 09:18
:smt049

ErinEverly
04-05-2007, 09:40
Rest In Peace

Кво да кажа... Гадно ми е, че се самоуби, но кво да се прави. Такъв е животът!

_donna_
04-05-2007, 09:49
да пикаем на гроба му...
и аз не харесвам Нирвана и не боготворя Кобейн,
но тва изобщо не е начина да си атрактивен.

мир на праха му.

musicalterrorist
04-05-2007, 10:25
да пикаем на гроба му...
и аз не харесвам Нирвана и не боготворя Кобейн,
но тва изобщо не е начина да си атрактивен.

мир на праха му.

мислиш ли, че ме интересува твоето мнение относно кое е начина...

или издигането в култа на най-големите отрепки в музикалната индустрия е нещо нормално???

Jeuelle
04-05-2007, 10:30
13 години ! Леле изглеждат като цяла вечност!!
Да почива в мир :cry: :cry: :cry: :cry: .

juSTkiddy
04-05-2007, 10:56
мир на праха му!
Nirvana -I hate myself i want to die поздрафф за всичкии

`Death`Whore`
04-05-2007, 10:58
И какво, като е отрепка? Музиката е важна. Фреди Меркюри го боготворят повече хора, а не е бил светец. Да не говорим, че абсолютно всеки с пари в музикалната индустрия се друса.

ErinEverly
04-05-2007, 11:00
Почина само на 28...Поклон пред паметта му!

Тц, 27, лошата възраст :| Доста музиканти са си отишли на 27...

musicalterrorist
04-05-2007, 11:07
И какво, като е отрепка? Музиката е важна. Фреди Меркюри го боготворят повече хора, а не е бил светец. Да не говорим, че абсолютно всеки с пари в музикалната индустрия се друса.

ми нека боготворят педерасти и наркомани, а после да се оплакват, че живота им е скапан...

`Death`Whore`
04-05-2007, 11:07
Обясни ми какво е пропадналото на хомосексуалистите.

Dr. Kazimbutt
04-05-2007, 13:14
И какво, като е отрепка? Музиката е важна. Фреди Меркюри го боготворят повече хора, а не е бил светец. Да не говорим, че абсолютно всеки с пари в музикалната индустрия се друса.

ми нека боготворят педерасти и наркомани, а после да се оплакват, че живота им е скапан...
Обратен или не - Фреди е притежавал магията на музиката, дори и това да не се харесва на някои хора.

Кофти за Кобейн. Да почива в мир.

Mo6no3
04-05-2007, 13:51
:smt049
Ти обичаш мертвите. Да не би да си некрофилка? :smt007

За да се сомубие човек не трябва да вижда абсолютно никакъв смисъл в живота и изход от ситуацията, в която е изпаднал. Кърт явно не е виджал такава в своя живот. Той обаче си е избрал сам да се самоубие, така че не виждам какво ще му почитаме.

AliceSw
04-05-2007, 14:14
нито един, който се смята за истински фен на Кърт Кобейн не може да каже, че се самоубил...нито един трезвомислещ човек няма да каже, че се е самоубил, ако знае фактите...уотевър...любима група, любим вокал...почивай в мир

madonnna
04-05-2007, 14:23
Поклон
http://www.blinkyou.com/wp_celeb/k/kurt-cobain/images/007.jpg

http://i73.photobucket.com/albums/i236/nihilistja/Kurt-Cobain-Angel-web.jpg
http://www.antesyahora.com/fotos/kurt_cobain_antes_y_ahora.jpg

Mo6no3
04-05-2007, 14:59
нито един, който се смята за истински фен на Кърт Кобейн не може да каже, че се самоубил..
Да бе и Елвис е жив, и Тупак е жив. :lol:

AliceSw
04-05-2007, 15:08
говорех за една конкретначаст от думата самоубийство, случаят е разследван многократно и е почти невъзможно да си е бил свърхдоза и после да се е застрелял сам, но няма доказателства и за това, че някой му е "помогнал" да умре

scion_of_Storm
04-05-2007, 16:24
Музикалния терорист е новото тру про муахахах
Мир на праха му на човечеца, дано почива в мир!

Shadow_Walker
04-05-2007, 16:57
Не мога да кажа, че съм някакъв фен на Nirvana, нищо че в момента ги слушам, но изпитвам нещо като респект към Кърт още от преди да дръпна песнички на групата (което стана тази нощ всъщност...)
Нека почива в мир.

RAWRRR
04-05-2007, 18:31
Почина само на 28...Поклон пред паметта му!

На 27.На колкото и Джим Морисън.

Mo6no3
04-05-2007, 18:36
говорех за една конкретначаст от думата самоубийство, случаят е разследван многократно и е почти невъзможно да си е бил свърхдоза и после да се е застрелял сам, но няма доказателства и за това, че някой му е "помогнал" да умре
А кой го е убил тогава? Къртни Лав? :roll:

michka20083
04-05-2007, 19:26
:smt049
Ти обичаш мертвите. Да не би да си некрофилка? :smt007


много,а ти ?

Mo6no3
04-05-2007, 20:11
много,а ти ?
Аз не съм некрофил и не обичам да се чукам с мъртви, ама си падам по некрофилките. http://avimcmusic.web.data.bg/phpbb/images/smiles/ml_wub.gif

Shadow_Walker
04-05-2007, 20:16
много,а ти ?
Аз не съм некрофил и не обичам да се чукам с мъртви, ама си падам по некрофилките. http://avimcmusic.web.data.bg/phpbb/images/smiles/ml_wub.gifНа мен ми е интересно как ли некрофилките го правят с мъртвите всъщност....но това нещо ни отдалечава от темата за Кърт...

04-05-2007, 20:32
да пикаем на гроба му...
и аз не харесвам Нирвана и не боготворя Кобейн,
но тва изобщо не е начина да си атрактивен.

мир на праха му.

мислиш ли, че ме интересува твоето мнение относно кое е начина...

или издигането в култа на най-големите отрепки в музикалната индустрия е нещо нормално???
и аз се чудя кво му се кефят на оня тъп, умрял, смотан, лайнян, наебан говнолиз...Иън Стюарт.

ChRiSTiaNo_07
04-05-2007, 21:47
да пикаем на гроба му...

Да пикаем в устата ти [-o< АМИН.....

BrokenDreams
04-05-2007, 22:38
RIP
Понякога си мисля че е жив и се се скътал на някой остров. Толкова много искам да чуя как пее нещо ново :(

Devilish_Kidnapper
04-05-2007, 22:48
musical terrorist are pokaji malko respekt be :evil:
nqma6 li elementarno vyzpitanie pone?
[-X i ne se pravi na mn otvoren/a :evil:
i kakvo kato e otrepka ? kvo ot tova? kato se zamisli6 po4ti vsi4ki muzikanti v sa takiva
ama kakvo ot tova ? tva ne pre4i da gi haresvame i da im se vyzhi6tavame za tova,koeto pravqt nali taka?
ami po temata
Kurt e moi liubimen ot mn vreme i mnogo go uvajavam kato muzikant i sy6to taka uvajavam razbira i Nirvana :)
vse pak kurt se prevry6ta v edna ot nai-golqmite znamenitosti v muzikata prez '90-te godini
kurt the best :)
RIP :smt089

BrokenDreams
04-05-2007, 22:54
musical terrorist are pokaji malko respekt be :evil:
nqma6 li elementarno vyzpitanie pone?
[-X i ne se pravi na mn otvoren/a :evil:
i kakvo kato e otrepka ? kvo ot tova? kato se zamisli6 po4ti vsi4ki muzikanti v sa takiva
ama kakvo ot tova ? tva ne pre4i da gi haresvame i da im se vyzhi6tavame za tova,koeto pravqt nali taka?
ami po temata
Kurt e moi liubimen ot mn vreme i mnogo go uvajavam kato muzikant i sy6to taka uvajavam razbira i Nirvana :)
vse pak kurt se prevry6ta v edna ot nai-golqmite znamenitosti v muzikata prez '90-te godini
kurt the best :)
RIP :smt089
Не се вшрягай.. поредния скин който иска да бие хора и мрази всеки стил музика :)

InitialD
04-06-2007, 00:10
Абе хора вие не знаете ли за версията че Кърт Кобейн е бил убит от жена си -Къртни Лав..това преди доста време ми го лансираха едни метъли..дето по принцип мразеха Нирвана..ма все пак си звучи правдоподобно! :-k

Devilish_Kidnapper
04-06-2007, 08:09
Абе хора вие не знаете ли за версията че Кърт Кобейн е бил убит от жена си -Къртни Лав..това преди доста време ми го лансираха едни метъли..дето по принцип мразеха Нирвана..ма все пак си звучи правдоподобно! :-k

аз знам историята така
Кърт е взел поредната си доза за деня, ама е прекалил
и взел пистолета и бум!
той и без това като малък си е в така да се каже ''депресия''
още на 7-8 годинки някъде.
а й все пак Кърт не е типичния пияница и ''сценичен артист'', а по-скоро е затворен в себе си
а пък и аз не вярвам,че се е гръмнал и след 3 дни тялото му е намерено от някакъв електротехник
малко тъпо ми звучи
аз незнам какви са били отношенията му със съпругата му
дали са се карали и такива групости
е ако някой знае може ли да ми каже малко повече за жена му в какви отношения са живяли :)

musicalterrorist
04-06-2007, 08:39
ей наркоманчета, защо го защитавате този отпадък??

хахаххахахаха сигурно и вие си мислите, че "разбирате" дълбокото послание в песните му, а??? ](*,)

друсайте се там и се самоубийте... освободете света от гниди като вас..

BrokenDreams
04-06-2007, 09:26
ей наркоманчета, защо го защитавате този отпадък??

хахаххахахаха сигурно и вие си мислите, че "разбирате" дълбокото послание в песните му, а??? ](*,)

друсайте се там и се самоубийте... освободете света от гниди като вас..
Както казах - поредният скин който мрази и иска да бие хора и се мисли за велик щото бие хора и мрази.И естествено "защитава" гордостта на България.Ако обичаш спри с глупавите си изявления!

Инача аз съм чувал и версиоя, че Кърт се се самоубил с пушка в гърба :)

Devilish_Kidnapper
04-06-2007, 10:34
ей наркоманчета, защо го защитавате този отпадък??

хахаххахахаха сигурно и вие си мислите, че "разбирате" дълбокото послание в песните му, а??? ](*,)

друсайте се там и се самоубийте... освободете света от гниди като вас..

тоя пък!
абе ти нормален ли си?
ако сме наркоманчета - тогава ти незнам какво си бе!
много си прост знаеш ли?
хайде,ако ще се заяждаш тука по-добре не пиши глупавите ти изявления, защото много ме дразниш и ми писна вече от такива като тебе
за теб той е отпадък -голяма работа дреме ми на к**а
защо се прояваваш като някакъв хейтър, който мрази абсолютно всичко
хайде като не ти изнася не пиши глупости
така се проявяваш като супер простият селянин

PS: 100% пак ще напишеш едно от глупавите си изявления и пак ще се докажеш като тъп селянин!

IdiOtKa
04-06-2007, 10:49
мир на праха му!
Nirvana -I hate myself i want to die поздрафф за всичкии
тази песен е много хубава , лично на мен много ми харесва ,въпреки че не слушам такава музика ...но определено кърт кобеин заслужава уважение .... Rest in peace ...Respect !!!

aleks4y
04-06-2007, 11:29
Абе хора вие не знаете ли за версията че Кърт Кобейн е бил убит от жена си -Къртни Лав..това преди доста време ми го лансираха едни метъли..дето по принцип мразеха Нирвана..ма все пак си звучи правдоподобно!

Мисля, че ти си един/една лиглъо/лигла, който/която слуша песни , които за безсмислени песните на Кърт и групата са смислени и са супер яки така че нямаш основание да говориш така [-X

AliceSw
04-06-2007, 13:43
не знам да ли песните му имат скрит смисъл
не твърдя, че ги разбирам
казвам, че за мен звучат добре, и ги харесвам
той е бил наркоман, фактът, че го харесвам, не ме прави наркоманка
хубаво, може да не е бил пример за подражание, но ти с какво право го наричаш отрепка, поне е бил популярен, а ти какво си?!? някъв тъп хейтър, който висне пред компа и псува всичко
ще ида да се самоубия само ако някой ден стана като теб



След смъртта си Кърт Кобейн има в кръвта си 1,52 мг морфин на литър кръв, свръхдозата дори и за наркомани е 0,5 мг...смъртта би трябвало да е мигновена...а той е успял да вземе пушката и да се застреля...С Къртни Лав не са били в перфектни отношения, защото и двамата са се лекували от зависимостите си в клиники, но не са успявали да издържат и просто са ги напускали...


инфото е от книгата "Der Mordfall Kurt Cobain"

scion_of_Storm
04-06-2007, 16:55
грахаххахахах музикални терористе хгахгхахах

fake
04-06-2007, 17:48
и аз мисля, че е тъп селянин :!:
и аз, и аз

ErinEverly
04-06-2007, 17:48
ТОЙ Е ЖИВ! :lol: Виждала съм го на Орлов мост - 1 към 1 като прическа, обличане, поглед и т.н. :wink:

My_Infernal_Majesty
04-06-2007, 17:58
Почивай в мир...
Винаги съм ги харесвала и винаги ще ги харесвам... Кърт според мен е бил един прекалено чувствителен и раним човек... а такива хора нямат място в жестокия и студен свят. :(

Red.Chil
04-06-2007, 18:04
Като малък Курт Комбайн бил проблемно дете,затова често родителите му и прочие близки негови хора(сред които и бъдещатаму жена КУРтни) го наричали КУРти.

aleks4y
04-06-2007, 20:40
Кърт ти си велик и без нашите усилия да го докажем на такива идиоти, които нищо не разбират от музика =D> незнам #-o какво да кажа освен ПОКЛОН ПРЕД СВЕТЛАТА ТИ ПАМЕТ

ShannonLarkin
04-06-2007, 20:52
Не съм слушал Нирвана...имам 3-4 песни...нищо лошо не мога да кажа за тях...не ми харесва чак толкова музиката им ама...да почива в мир човека...беше велик за много хора :?

InitialD
04-07-2007, 00:05
Абе хора вие не знаете ли за версията че Кърт Кобейн е бил убит от жена си -Къртни Лав..това преди доста време ми го лансираха едни метъли..дето по принцип мразеха Нирвана..ма все пак си звучи правдоподобно!

Мисля, че ти си един/една лиглъо/лигла, който/която слуша песни , които за безсмислени песните на Кърт и групата са смислени и са супер яки така че нямаш основание да говориш така [-X

Що не вземеш да ми лапнеш к*ра...да аз съм един 19 годишен лигльо който слуша безмислени песни от групи като Rage Against The Machine,Audioslave,NIRVANA и още безброй тъпи групи и песни като Iron Maiden,Pink Floyd .. и това само за рок музика..така че вземай си биберона защото не знаеш нищо за мен и това каква музика слушам..а и да те светна мнението ми не беше с цел да се ебавам с Кърт Кобейн!!!