PDA

View Full Version : SAMNENIE



04-05-2007, 09:15
Здравейте на всички!!!
Пускам тази тема защото съм ужасно объркана и искам да видя мнението на повече хора по въпроса.
Ситуацията сигурно на някои им е позната :(, значи преди почти 1 година се запознах с едно момче в скъпе с които в последствие станахме много добри приятели, започнахме да споделяме и споделяме, привързахме се много един към друг.Никога не сме се виждали на живо (не сме в БГ) и живеем на 700км разстояние един от друг.
Значи един ден той ми каза че му харесвам, не исках да става така и се поддадох :( наистина много се привързах към него,искахме да се видим, да де все още е така само че от моя страна ще е доста трудно ако не и невъзможно поради няколко причини: значи на мен ми предстоят кандидатстудентски изпити след 2 месеца (сега съм до гуша затънала в учене, презентации и какво ли още не), той иска и наще да знаят, това също е проблем, защото не съм от момичетата които са имали свобода от малки и знам че наще разберат ли ще искат да прекъснем отношенията си, пък аз не искам, защото сме далече, защото не го познават, защото виждат и знаят че ми е страшно натоварено... Знам че може би не ни е сега момента да се видим, и затова все още а може биокончателно не искам да им казвам нищо, така че предотвратя скандал, мъмрене...
От друга страна мисля че е само привързаност, да може би има чувства, незнам точно какво е...:(
Освен това той понякога превишава правата и много пъти сме се карали точно затова, винаги щом аз искам да изляза той се сърди че излизам, засича време и само разпитва какво съм правила и с кой съм била (на мен честно казано това ми прилича повече на егоизъм отколкото на "обичам те"), постоянно трябвало да му казвам къде съм какво правя, понякога тази ситуация ми изглежда толкова глупава и лишена от смисъл...незнам, много съм объркана, той винаги се мисли за правя, аз му казах че просто има неща които не могат да станат както той иска, а той продължава да нахалства.
В началото, през първите месеци си разменихме телефоните, затова не сайелявам...
Просто незнам вече какво да му кажа, не ми е безразличен, само че от друга страна мисля че тази връзка няма да има смисъл и няма да е същата на живо, много пъти съм мислела че това е връзките дето принадлежат на интернета...наистина незнам, понякога си мисля че е егоист,друг път го оправдавам незнам какво да правя и какво да мисля.
Сега ще започне да ме изнудва че ако не кажа на наще няма да говори с мен но няма да се поддам просто не мога да им го кажа сега, от друга страна ние не живеем на едно място, каква ще е тази връзка на 700км, после,наще ще си помислят че той иска да се възползва от мен...
Много благодаря за вниманието! Наистина съм много объркана, темата може да е най-голямата глупост, но повярвайте ми, имах нужда да споделя с някои




:cry: :cry: [/b]

PeAcH
04-05-2007, 09:22
Ami macka ne si v mnogo dobro polojenie,no 4estno kazano ima dva varianta ili da se vidite,da si pogovorite i da re6ite kakvo 6te pravite ili tova va6to prosto nqma nikav smisal,6toto vrazkite samo 4rez internet sa ne6to mnogo tapo i samo 6te si gubi6 vremeto.
Spored men nai dobre 6te e da se vidite,dori i samo edin pat,kolkoto da moje da pogovorite za tova koeto stava mejdu vas.

04-05-2007, 09:51
Много мерси за съвета, говорили сме много пъти и все се караме и после се сдобряваме, наистина е тъпо само чрез интернет, връзката не е пълна ако въобще е връзка, варианта да се видиме дори и само 1 път не е лош само че за да се видиме той иска и наще да знаят а ако разберат наще и ще се свърши всичко...от друга страна аз живея в малко населено място и дори и да не им кажа ще се разбере дори и от познати и тогава ще стане по лошо, чувствам се много притисната
:cry: :cry: :cry:

gamercheto_
04-05-2007, 12:34
сложна ситуация....защо не му кажеш това което написа тук..просто му обесни че понякога с действията си те задушава и наранява....може би пък това е неговия начин да ти покаже че за него си нещо повече от едно момиче с което си говори по скайп!В правото си си само да решиш дали да кажеш на родителите ти или да им го спестиш все пак ти си единствената която знае или поне предполага те как ще реагират...просто му обесни как стоят нещата...аз само не разбрах той на колко е и ти на колко си? а за това че се цупи че си излизала и ти държи сметка мисля че е лапешка постъпка колкото и да иска да прекарвате повече време говорейки не трябра да ти се налага..всеки има право на малко лично време и пространство

04-05-2007, 13:17
gamercheto_ мерси много, казвала съм му всичко това но не иска да го приеме, имам чувството че си мисли че го лъжа а не е така, и според мен е постъпка на недорасло да ми държи сметка, по скоро е егоизъм, аз съм на 17 а той на 18

sherry
04-05-2007, 13:46
Според мен тази връзка няма бъдеще....

FleurDelacor
04-05-2007, 13:52
mislia 4e sled kato si na 17 ve4e si dostatu4no goliama ta roditelite ti da ne ti durjat smetka za tova s kogo se sre6ta6 ili druji6. Vse pak az sum na 15 (i az ne sum v bg) i spodeliam s maika mi kogato se zapoznaia s niakoi pe4en 4ovek v 4ata i tia nikoga ne mi e narejdala kakvo da pravia. A kolkoto do tvoeto mom4e prosto mu kaji 4e liubovta nastrana toi niama pravo da ti durji smetka kakvo si pravila, za6toto taka ti navliza v tvoeto li4no prostranstvo kudeto toi niama kude da si vre nosa. Vse pak ako te obi4a naistina 6te te uvaji i 6te ti ima doverie...

btw a kolkoto do vruzkata ot razstoianie ne se pritesniavai. S moeto gadje sme razdeleni i vse pak se 4uvame redovno po telefona, skype, sms-i... i vse pak kato si hodia do bg se vijdame vseki den bez izkliuchenie

Papagal4e
04-05-2007, 15:17
не мисля,че връзката ви ще има бъдеще

koalka
04-05-2007, 15:46
Според мен тази връзка няма бъдеще....Честно казано и аз мисля така.Вие сте на 700 км. един от друг, а и ще ви е трудно да се виждате.

theEXPLOITED
04-05-2007, 15:51
Според мен тази връзка няма бъдеще....

04-05-2007, 19:18
да, прави сте наистина, и аз мисля че тази връзка няма бъдеще и от друга страна страшно много държа на него и искам да сме си приятели въпреки всичко...объркана съм

BAYO
04-05-2007, 19:25
Ти сама казваш не само позитивни неща за вашата връзка. Тва е много хубаво, че си откровена. Мисля, че проблема излиза от там, че той не ти вярва. Задушава те с въпросите си и си мисли, че има някаква власт над тебе. Тва не е обич, твоето също. По-скоро сте свикнали един с друг, станали сте част от ежедневието си. Въпросът е деликатен, но също така е лесен. Може би ще имаш още 1000 шанса в живота ти, да бъдеш с някого, с който ще се разбираш, но на дали ще имаш 1000 шанса, щом става въпрос за влизане в университет. Влез, пък после ще имаш достатъчно време, да си намериш това, което търсиш. УСПЕХ ;-)

sherry
04-05-2007, 19:30
Ти казваш, че те кефи като човек, че искаш да сте приятели. Така може да стане. Ама трудно ще стане връзка, вие даже не сте се виждали, поддържате връзка посредством скайп, няма перспектива да се видите скоро...За каква връзка говорим тогава?! Е, приятели може да бъдете, може да си споделяте и т.н в скайп, но нищо повече...

04-05-2007, 19:41
sherry незнаеш колко си права, и аз мисля така и се опитвам да му го кажа но той се сърди постоянно,затова се чувствам пристисната защото ми държи сметка и не ми вярва за капак, от това наистина ме боли защото се познаваме от 1 година, и се чудеш също аз ли съм идиотката че не обичам да давам отчет за личните си неща или той е егоист че ме разпитва...

.... и аз тази година ставам пълнолетна само че чак септември :roll:

sherry
04-06-2007, 13:14
Че и да ти държи сметка...Много глупаво. Пак казвам, щях да разбера това му поведение, ако се бяхте виждали поне веднъж. Ти не си длъжна постоянно да стоиш залепена на компютъра, за да не ти се разсърди. Говори с него, кажи му, че няма перспектива скоро да се видите и ти не си виновна за това...Не можеш да стоиш постоянно у вас, за да не ти се сърди. Трябва да се съобразява малко от малко. Ти не харсеваш ли някое момче от твоя град?

BAYO
04-06-2007, 18:56
Че и да ти държи сметка...Много глупаво. Пак казвам, щях да разбера това му поведение, ако се бяхте виждали поне веднъж. Ти не си длъжна постоянно да стоиш залепена на компютъра, за да не ти се разсърди. Говори с него, кажи му, че няма перспектива скоро да се видите и ти не си виновна за това...

Те тва е истината. И аз съм минал през тоя период, взех си поука и всичко потръгна. Ако той се държи така, значи е глупак, значи че иска да бъде лъган, иска да чува това, което на него му се иска.

04-06-2007, 19:12
много ви благодая наистина,сега се караме за пореден път щото съм излязла без да кажа и без да кажа накъде отивам, уморена съм вече сериозно

ThePowerOfLove
04-06-2007, 19:45
Неприятно е някой постоянно да те пита къде отиваш и какво правиш...но може би това е знак,че се притеснява и те харесва. Не казвай още на родителите си за него и се опитай да му обясниш,че ще трябва да изчака малко. Ако държи на теб няма да ти дава зор, а ако ти дава просто спри да му пишеш за известно време...след това може да си е променил мнението (примерно след 1 месец) Не знам какво да ти кажа просто....

BAYO
04-06-2007, 22:43
много ви благодая наистина,сега се караме за пореден път щото съм излязла без да кажа и без да кажа накъде отивам, уморена съм вече сериозно

Ми като толкова иска да знае , кази му, че уж отиваш там, и там, и там, пък да видим дали ще е доволен тогава...

04-06-2007, 23:09
не, този път няма да разбере да видим какво ще му стане, скандала приключи и засега уж няма да ме пристиска така да видим до кога ще е, не съм му длъжна, поне си му повторих всичко още 1 път, пак ви благодаря за вниманието, знам че темата ми сигурно е глупост но просто имах нужда да споделя
:|

BBG
04-06-2007, 23:17
Леле, трогателна история, обаче по-добре сега прекрати всичко, това момче както го описваш ми се вижда доста голямо бебе...нз. какво толко има в него, но щом ти допада явно има защо, но по-добре се откажи от сега, за да не стане още по-зле.
Това е моето мнение :)