PDA

View Full Version : Moderated: Чакам да ми дойде, ама ми се появи някакво кафяво



PRITESNENA SYM
04-05-2007, 11:07
sdr pomognete mi molq wi w4era prawih seks s priqtelq mi a toi ne swar6i uj i sega 4akam da mi dodi ama mi se poqwi nqkakwo kafqwo te4enie samo sa 15 min nqkade molq wi da si prawq li test.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Dita
04-05-2007, 13:26
Кафеникавото течение е нормално в първите дни при менструация - всяка жена има същото.
През първия-втория ден менструалната кръв е с ръждив цвят. Би трябвало съвсем скоро да ти дойде. Не се тревожи.
За забременяването - той не е свъшрил в теб=>няма сперматозоиди, няма забременяване.
Може да забременееш, ако си била в овулация и се е отделила зряла яйцеклетка, която да бъде оплодена от сперматозоиди.
Овулацията е горе-долу около 12-14 ден от началото на цикъла ти и се брои от първия ден на менструацията.
Следователно вероятността да си била в овулация е нищожна, а и след като приятелят ти не е свършил в теб, няма как да забременееш.
Тестове за бременност се правят най-рано 7 дена след предполагаем гаф. По-рано няма да са валидни.
Но най-добре е тест да се направи 1-2 дена след закъснението на менструацията ти. И за сигурност около 6-7 дена да се повтори теста.

04-05-2007, 13:42
Shtom ne e svyrshil v tebe nqma akk da si zabremenqla, spokoino :) a nai-veroqtno do den -dva shte ti doide, shtom ve4e ti te4e kafevo. Na mn jeni im stava taka. Kysmet :)

04-05-2007, 13:43
мила благодаря ти за инфото но ми доде предималко и се оспокоих. :P