PDA

View Full Version : Сънищата-?



лулу
04-05-2007, 11:21
Какво представляват те според вас?
1) Тайните ни желания
2) Опасенията ни
3) Сбор от впечатления,нещо,което е останало в съзнанието ни
4) Това,което ще ни се случи
5) Това,което няма да ни се случи

КаКво е Мнението ВИ ?

sherry
04-05-2007, 11:37
Може би всеки път е различно. Понякога сънувам най - големите си страхове. Друг път сънувам хора, които ми липсват. Трети път сънувам някакви несвързани неща. Сигурно сънищата понякога предстазват, понякога ни предупреждават, друг път разкриват вътрешните си страхове или блянове...Много е странно :roll:

`Death`Whore`
04-05-2007, 11:39
Страховете ни определено.

sherry
04-05-2007, 11:43
Права си...Забелязала съм обаче, че понякога сънуваш някого, за когото доста си мислила през деня...Поне при мен се е случвало така :roll: Иначе съм сънувала егати бруталните сънища...

`Death`Whore`
04-05-2007, 11:44
Веднъж сънувах бившия, когото май бях видяла през деня...но много често сънувам хора, за които изобщо не съм се сещала...бтв, не знам дали само аз сънувам толкова странни сънища.. :-k

sherry
04-05-2007, 11:47
Не само ти... Сънувала съм ужасни неща. Това за умирането е коронния номер, сънувала съм, че съм булка, ама младоженеца ми нещо го нямаше :shock: Бях попаднала в някаква гора, като някой филм на ужасите беше. По едно време бях покатерена на едно дърво в гората и бях рошава...Мина един човек, вървеше много бавно...Беше много мрачно и странно :| А не бях сдухана, не знам защо сънувах това.

`Death`Whore`
04-05-2007, 11:49
Моите са общо-взето 3 вида:
1. Апокалиптични - потоп например.
2. Гаджето ме зарязва, всички ме намразват...приятели, семейство...
3. Мноооого шантави - като този, който ти описа.

Понякога не искам да заспивам...

sherry
04-05-2007, 11:53
Аз понякога не искам да се събуждам...Най - много мразя, когато сънувам някого, с когото съм се разделила. Бях скъсала с приятеля си, все за него мислех, като заспивах, сънувах, че сме се сдобрили. Ужасно беше чувството, когато се събуждах и осъзнавах, че вече не сме заедно и това, което съм сънувала не е реалност...Или скоро кучето ми, което израстна с мен умря...Не стига, че едва понесох загубата, ами и като заспивах, го сънувах, че е живо. Че си идва до мен, че ми се радва. Много е гадно така...Таман свикваш с 1 мисъл и после някой реален сън те кара да си спомниш нещо...което не искаш...

Това за намразването и аз съм го сънувала. Често се карам с хората в съня ми. И не само там, де :lol:

Valar
04-05-2007, 11:53
1) Тайните ни желания
доста често! :-D
Другите са повече от налуничави,като например-
Ставам татко,Доста често ми се ронят зъбите,Тичам чисто гол или по пижама из даскалото!
Лудница.

`Death`Whore`
04-05-2007, 11:54
Ама ти имаш и сънища, за които знаеш, че не са реални?



Тичам чисто гол или по пижама из даскалото!

Аз преди често сънувах, че се разхождам извън къщи с пижама или по хавлия :smt005

sherry
04-05-2007, 11:57
По едно време...доста често сънувах, че летя :shock: . Беше много приятно, реално. Както си въря по улицата, отпускам се, вървя и малко по малко се издигам нагоре.

`Death`Whore`
04-05-2007, 11:58
ООО, аз се изтласквах...бях в някаква стая обаче. Иначе съм сънувала няколко пъти, че плувам :)

malkoto^f
04-05-2007, 11:58
az mislq,che neshto koeto e ostanalo v saznanieto ni :wink:

sherry
04-05-2007, 12:09
http://www.sanishta.com/types.htm :-D
http://www.sanishta.com/
http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=4&id=6229

Baby_b
04-05-2007, 14:20
Олее аз кви странни неща съм сънувала ::: е то предполагам че с секи е така Ама помня веднъж сънувах че съм бременна :lol: ужас и ми беше мн тежко на корема :lol: а иначе понякога като си мисля за нещо мн и после го сънувам и понякога сънувам хора за които не съм се сещала от мн мн време :shock: Сънищата са мн странна работа

IKisseDAGirL
04-05-2007, 14:23
Всички неща, взети заедно.. всеки път е различно, поне при мен :roll:

sexa_na_kompleksa
04-05-2007, 14:24
Може би всеки път е различно. Понякога сънувам най - големите си страхове. Друг път сънувам хора, които ми липсват. Трети път сънувам някакви несвързани неща. Сигурно сънищата понякога предстазват, понякога ни предупреждават, друг път разкриват вътрешните си страхове или блянове...Много е странно :roll:

Съгласна ;)

SpAcE_LaDy
04-05-2007, 17:07
Права си...Забелязала съм обаче, че понякога сънуваш някого, за когото доста си мислила през деня...Поне при мен се е случвало така :roll: Иначе съм сънувала егати бруталните сънища...

Да, това и на мен ми се е случвало..
имах преди.. като малка де 2 суня мисля, които си ги сънувах системно, всяка вечер.. или през вечер..
единия беше как скачам от един мнооого висок мост, но не умирам, излизам пак отивам и пак скачам.. и така целия съм, само скачам от моста
а другият беше з мен тогава мн страшен, имам нечовешки гъдел (ама сега вече не толкова де) и сънувах как всичко е черно, тъмно и само на едно място е осветено все едно със прожектор.. така де, не прожектор, ами следач ли се казваше (дето осветява взездите докато пеят на сцената и се разхожат) и там един стол, сядах на стола и все едно се залепвах за него и не можех да стана и ме гъделичкаше един скелет :D:D:D бати тъпото(ама тогава умирах от страх)

Имах и още един сън, който няма д разказвам, защото вече станах мн досадна:) Ама от него се бях наплашила толкова много, че после няколко години заспивах на пусната лампа или на музика.. ужас..

Иначе обикновено сънувам големи простотии, примерно момчето което харесвах едно време го сънувах като СИНЯ КОТКА.. някви абсолютни глупости :D:D:D

iNl0Ve_wItX_liFe
04-05-2007, 17:22
Ами най- често сънувам тайните си желания, но ето днес например сънувах как някъв рейс катастрофира и паднаг в някъв кораб, койтосе движеше по шосето!!!!!!!!!! :shock: :smt005
Мозъка е странно нещо!

nencuHka
04-05-2007, 18:37
Винаги сънувам адски странни неща....много несвързани :-k