PDA

View Full Version : Реално възможна ли е да свалиш момиче в дискотека?



Жеко
04-05-2007, 12:15
Толкова са препълнение и е шумно, че просто не виждам по никой начин да успея да заговоря която и да е. Чувал съм, че има хора, дето успяват. Ако са сред вас, споделете как го правите тоя номер? Каква е технологията на забиване на мацки в дискотека? Че ми писна да си давам парите по тия кръчми и все на сухо да седя.

04-05-2007, 12:20
Нужно ли е да я заговаряш, че да я сваляш? Харесваш си някоя и бавно, бавно с танцова стъпка към нея. Когато си достатъчно близо ако те е харесала ще има един такъв "лек" зарибяващ танц. Пробвай и ще видиш :D

DJay
04-05-2007, 12:23
Нужно ли е да я заговаряш, че да я сваляш? Харесваш си някоя и бавно, бавно с танцова стъпка към нея. Когато си достатъчно близо ако те е харесала ще има един такъв "лек" зарибяващ танц. Пробвай и ще видиш :D Напълно съм съгласен ;)

Шеметче..;)
04-05-2007, 12:37
Ами...аз съм момиче,затова ще говоря от моята гледна точка,и мисля,че няма да сгрешиш ако ме послушаш...Защото е много по-вероятно да забиеш момиче в дискотека,отколкото в някоя забутана кръчма.. :mrgreen:
Аз най-редовно ходя по дискотеки и мога да ти кажа че ако съм без гаджето няма да откажа на няколко танца с някой пич тамм...но стига за мене :lol: исках да ти кажа,че най-вече зависи от държанието ти...защото много ясно,че ако отидеш при някоя мацка и я нагрябиш и почнеш с некфи просташки номера,най-много да си спечелиш някой шамар...а примерно ако отидеш,позавъртиш се малко при нея някакъф такъф уш на бъзик малко я побутнеш...потанцувате...и вече на някоя по бавна песен я поканиш да танцувате (бе при първата отдала ти се възможност я питай... :-D ) и докато танцувате се запознай с нея,питай я за гадже,поговорете си...пък то натам сами стават нещата...

при мен тези номерца доста често дават резултат,защото аз ти давам пример как някои момчета са се държали с мен в дискотеката...а и са подействали при мен...защо да не подействат и при някое др момиче...
Пък ако не стане и вече си се отчаял от опити...избираш си или най-пияното момиче в дискотеката...или Ку*вата (с извинение..) на дискотеката... е те няма как да ти откажат... :smt005 :smt005 :smt005 УСПЕХ!! :wink:

P.S. Аз малко се поувляках ама караи... ](*,) :smt005 :P

PaMit0
04-05-2007, 12:38
еми в дискотеките е по разли4но,не е нужно да я заговаря6, както си танцува отива6 при нея с танцова стъпка и си танцувате натискате се кфото искате правите и става забивката

divo_kotence
04-05-2007, 12:45
еми в дискотеките е по разли4но,не е нужно да я заговаря6, както си танцува отива6 при нея с танцова стъпка и си танцувате натискате се кфото искате правите и става забивката

точно така ;)

gamercheto_
04-05-2007, 12:57
абе пич заговаряй мацки на улицата или на някое кафе...на диското майката му е да се завъртиш 2-3 пъти около някоя мацка ако и хванеш окото ще усетиш някфи погледи а у...потанцувайте малко понатискайте се и след това ако сте се харесали толкова много или сте достатъчно пияни може и до друго да стигнете..... :P

Black_Cat
04-05-2007, 13:07
ne az ti predlagam otidi pri neq, padni na kolene dai i prusten i i predloji brak... ama govori s mikrofon 4e da te 4ye.. i taka v prekiq smisal na dumata 6e q zabie6 \:D/
xaxAXAXAXAXAXXAXAXXaxaxxXAXAxax :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Papagal4e
04-05-2007, 15:22
еми аз съм момиче и мойта е по-лесна -аз се усмихвам на този ,който съм си харесала и по-принцип те идват да се запознаем.
Защо да е трудно в дискотеката..отиваш,танцув ш малко с нея и после може да и кажеш "хайде да излезнем на вън и да си поприказвате

SwEeT_tEmTeSiOn
04-05-2007, 15:24
Не знам в дискотеките май е повече забиване и само това не се знае дали после ще се видиш с момичето :-k

koalka
04-05-2007, 15:40
Ми просто отиваш да танцуваш с нея.

nencuHka
04-05-2007, 17:18
В дискотеката попринцип са все п*тки,дето за 1 вечер и ще те оставят...Не мисля ,че ще си намериш нещо сериозно ако го търсиш там [-X

BAYO
04-05-2007, 18:58
Ми просто отиваш да танцуваш с нея.

Ми да. Аз лично съм го правил тва, случвало ми се е да забия някоя мацка, ма с некви супер усилия, докато тва, да не ти обърнат внимание е много по-вероятно. Няма кво да се заблуждаваме, тва е истината.

04-05-2007, 22:08
Искаш ли честен отговор!!! Оспеваемостта в дискотеките клони към 0!!! Това показва дългогодишната практика, моя и на много други хора! Дискотеката не е мястото за свалки. Номера е да се запознаеш на друго място с момичето и после да ходиш с нея на дискотека и там танци, манци, оп оп, ръчички тук там, селувки едно друго и после айде в леглото.. Но от мен да знаеш- В ДИСКОТЕКАТА МАЦКИТЕ НЕ ВРЪЗВАТ!!! ::: Те отиват там да се забавляват, но без да се зарибяват.. Е мацката в началото ти го каза, цитирам по спомен "няма да откажа танц на някой готин пич ако гаджето го няма..." Те това са жените- курви, дори да не се е изебала с някой, ако го няма гаджето се държат курвенски (не правят секс, а само те надървят). Та в дискотеката освен някой танц да намажеш друго няма да стане! :smt006 Не им помпай самочувствието като танцуваш с тях!!! Така, че на дискотека само с мацка която познаваш вече..


(Практиката показва, че ако си много глупав и упорит може едно на сто да имаш успех, но по добре се насочи към друга форма на запознанства!!)

PeAcH
04-05-2007, 22:13
Mi da v diskotekite nai lesno stavat svalkite,otiva6,zapo4va6 da q uhajva6 tancuvaiki blizo do neq kato v sa6toto vreme ne otdelq6 pogled ot neq i taka,to prosto stava,stiga razbirase da e bez gadje,4e togava stava lo6o ;)

k0k0l1n40
04-05-2007, 22:14
В дискотеката може наи много да е*еш :roll:

04-05-2007, 22:16
В дискотеката може наи много да е*еш :roll:


no chance :::

sexy_momi4e
04-06-2007, 07:34
otiva6 pri neq i tancuvate,a posle kato sedne otiva6 blizo do neq i q gali6(ama ne prekalqvai),govori6 i mili ne6ta i taka :-D

air_J
04-06-2007, 09:15
Възможност съществува, но е илюзорна. В днешното съвремие най-лесно можеш да свалиш една мацка (и най-голям шанс да го направиш) в чата, или скайп. Едно време беше по-трудно, но сега е направо елементарно. В дискотеката шанса ти е максимум 1%, докато в скайп, или чата е поне 25%. Запознайте се на друго място, заведи я на дискотека и я зариби. Така шанса ти не е малък. Но да се запознаеш с някоя в дискотеката и да я зарибиш за нещо повече от флирт, или ебане си е направо за рубриката "Великата илюзия". :-({|=

Digital
04-06-2007, 09:18
Толкова са препълнение и е шумно, че просто не виждам по никой начин да успея да заговоря която и да е. Чувал съм, че има хора, дето успяват. Ако са сред вас, споделете как го правите тоя номер? Каква е технологията на забиване на мацки в дискотека? Че ми писна да си давам парите по тия кръчми и все на сухо да седя.
Брато няма смисъл да я сваляш, те сами си падат в дискотеките. :lol:

Sarabi
04-06-2007, 09:36
Хах, да, факторът "музика" си има и лошите страни :lol: . Но, както казаха до сега, започваш да танцуваш край момичето, поглеждаш я от време на време, ако ти обръща внимание- започнете да танцувате лице в лице, после се приближете и накрая на някоя яка песничка може да я попрегърнеш и така. Когато се измори/ш й казваш "Айде да поизлезем на чист въздух, че се изморих", и ако те е харесала ще се навие. Ако не- просто ще ти каже, че не иска/не може/не трбва да се отделя от приятелките си. И отвън- купуваш бира/кафе/сокче и етапа "тръгване" е в сила. Само не се опитвай в диското да й искаш телефон или скайп, защото се сещаш, че ще се наложи да си повтори номера 398769 пъти, докато го чуеш/запишеш правилно.
Действай и се радвай на живота.

white_chik
04-06-2007, 16:31
Еми не е чак толко трудно да забиеш момиче в дискотека.Друг е въпросът,че от подобни забивки много рядко излиза нещо сериозно.Иначе,като видиш някоя мацка,която ти харесва,отиваш и почваш да си денсиш с нея.Ако имаш късмет до края навечерта ще ти е дала телефона си и така.Но не се навивай прекалено.

sexi_lady_666
04-06-2007, 16:35
mi mn e lesno brato samo trqbva da i fane6 cakata :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

DJay
04-06-2007, 17:31
mi mn e lesno brato samo trqbva da i fane6 cakata :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Хах аз пак не ходя по дискотеки щот музиката меко казано SUX (чалга и сичките лайна от тоя вид, моля чалгарите да не се обиждат :) ).А ако сам чак толкоз отчаян може и да се жертвам че да забия нещо :-D