PDA

View Full Version : Що за интриги ....



iNl0Ve_wItX_liFe
04-05-2007, 15:12
Здравейте... момиче на 13 съм от софия ..... Заознах се с едно момиче когато бях 5ти клас (сега съм 7ми) Когато я видях да седи с тогава най-добрата ми приятелка ми стана МНООООГо гадно и бях обидена , че просто ей така ...... :? После с това момиче станахме приятелки и аз тогава я чуствах мн близка! Така беше до началото на тази учебна година! Тя започнада се превръща БУКВАЛНО в к***а! Държеше се надуто и ...... нз, а тя въобще не се осещаше! Аз съвсем НА ШЕГА и казвах "глупчо" и нещо от тоя сорт, но тя започна да се обижда!Каза ми, но нз защородължих! Не беше за да я обидя!
Ох говоря просто ей така ... Истината е , че тя страшно ме дразнешеоще и преди, но наистина я чуствах близка! Ходеше с некфи 2 близначки, които нямахнищо против, освен че се държаха като некфи на по 20 години!
Ето признавам си! Аз съмпросто някфо дете, което прави глупости само за да привлече внимание! Немога дасе разбирам с неяисега когато се скарахме се чуствам някак .... спокойна ама .... НЕРВА СЕ! Немога да говора с нея! не защото неискам ....... просто немога!
Пак ли доказах, че между момичета мн рядко се среща истинско приятелство! Забога, защо сме толкова злобниииииии! :smt009 Мраза се за тфа, че съм момичеееееее ](*,)
:smt011 :smt009

IKisseDAGirL
04-05-2007, 15:26
Спокойно, още си само на 13, и идея си нямаш какво е истинско приятелство, това твоето сега са детски глупости с извинение :roll: Несериозни работи... като пораснеш малко, ще започнеш да се държиш по-различно и подобни неща нито ще те вълнуват, нито ще ти идват на акъла.. поне се надявам 8)

Black_Cat
04-05-2007, 16:58
sega tepurva vsi4ki navlizat v pyberteta i vseki se promenq i poema po savsem razli4na posoka... po natatuk kogato otide6 v novo y4ili6te sled 8mi klas 6te vidi6 kolko po gadno e i kolko mn pove4e licemerie ima i sred mom4eta i momi4eta taka 4e ne se y4ydvai vsi4kata gadost tepurva zapo4va... :smt009

04-05-2007, 18:23
Pogovori s neq vuzmojno e da se zdobrite.Kakto kazvat drugite po-gore tepurva 6te stava po gadno kogato se premesti6 v drugo u4ili6te.AIDE USPEH :smt023

koalka
04-05-2007, 18:42
]Защо да не поговориш с нея?Това, че си на 13 нищо не означава, ако трябва да й кажеш истината в очите.[/color]

iNl0Ve_wItX_liFe
04-05-2007, 19:02
Въпроса е в това, че колкото пъти съм опитвала да и кажа, тя не ме слуша! По- скоро НЕ МЕ ЧУВА! Изобщо не я интересува и осле ми казва, че съм била тъпа! :-$

Shadow_Walker
04-05-2007, 19:08
Душицо, не разбрах много от мнението ти, но от това, което разбрах, мога да заключа, че
-Не трябва да се нервиш толкова
-Трява да и кажеш на тая какво мислиш
-Щом не те кефи и се държи надуто-не бъди приятелка с нея.
Айде успех :)

04-05-2007, 19:23
Mislq 4e problema e v teb.Da ne bi da i zavijda6 za ne6to?Neznam kak kazva6 4e si spokoina 4e ste se skarali a v sa6toto vreme se nervi6?Po kakvo razbra 4e tq e k***a,gajeto li ti e vzela ili si misli6 4e tq e po hubava ot teb?Kakvoto i da e ne trqbva da i se sardi6.Kazva6 4e mnogo puti si q obijdala.Sigurno ve4e i na neq i e pisnalo moje bi e dostata4no vaspitana i ne e sviknala s takiva obidi,ne vqrvam samo da si i kazala glup4o.. i da se obidi.4ovek use6ta koga e 6ega i koga ne e...MISLQ 4E TRQBVA DA SE SDOBRITE, DA SI KAJETE PRETENCIITE EDNA KAM DRUGA I DA SE SAOBRAZQVATE,DA SI POMAGATE,DA SE PODKREPQTE I DA SI OSTANETE PRIQTELKI,DA NE SI ZAVIJDATE ZA GLUPOSTI.VSEKI 4OVEK PRITEJAVA I HUBAVI I LO6I KA4ESTVA,NQMA IDEALEN 4OVEK...SAS SIGURNOST I TI NE SI.ZATOVA TARSI GRE6KITE PARVO V TEB I POSLE V DRUGITE. AIDE USPEH...PRIQTELI SE PE4ELQT TRUDNO...I PI6I KVO E STANALO :smt006

BuBi008
04-05-2007, 22:14
Po dobre ne se opitvai da im podrajavash zashtoto qvno ne si gotova da budesh kato tqh. Qvno tvoita priqtelka se razviva malko po burzichko ot teb i za tova se dviji s momicheta koito se durjat na po golqma vuzrast. Vseki se promenq po razlichno vreme i e estetsfno ti bukvalno da revnuvash ot twezi bliznachki samo zashtoto v tvoite ochi te ti kradat priqtelkata. Emi da moje bi si q zasegnala kato si i kazala glupcho moje bi zashtoto priqtelkata ti e po seriozna ot teb ... i priema neshtata kato malko po zrql chovek zashtoto ne mnogo hora na po 27 godini se razhojdat nasam natam i si kazvat glupcho ili neshto ot sorta. Ne e trqbvalo da ti se surdi no kakvo pak ot tova sveta ne svurshva. Nqma zashto da se nervsih prosto si nameri priqtelki koito razsujdavat po sushtiqt nachin po koito i ti i problema ti e reshen.