PDA

View Full Version : МЕТОДЪТ ПИЛАТЕС



zainteresuvana
04-05-2007, 15:18
Zdraveite.
Prochetoh v edin vestnik za tozi metod, no ne pisheshe koi znae kakvo za nego. Iskam da si nabavq poveche informaciq i uprajneniqta. Rovih se iz google, no tam saitovete v koito namerih imashe samo po 3,4 uprajneniq i to za otdelna chast. Moje li da mi kajete sait, koito e sabral max uprajneniq i neshto za samiq metod. Blagodarq mnogo.[/b]

Adwokat
04-05-2007, 15:39
туи какво е?:) дори нз за какво ми говориш ](*,)

iNl0Ve_wItX_liFe
04-05-2007, 15:41
Zdraveite.
Prochetoh v edin vestnik za tozi metod, no ne pisheshe koi znae kakvo za nego. Iskam da si nabavq poveche informaciq i uprajneniqta. Rovih se iz google, no tam saitovete v koito namerih imashe samo po 3,4 uprajneniq i to za otdelna chast. Moje li da mi kajete sait, koito e sabral max uprajneniq i neshto za samiq metod. Blagodarq mnogo.[/b]
Ами.. има в www.tialoto.bg , www.rozali.bg и имаше и във форума ба бб тийм ;)

sun4e
04-05-2007, 16:38
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/ тука има в първата папка :D

zainteresuvana
04-05-2007, 16:53
туи какво е?:) дори нз за какво ми говориш ](*,)

ami tova sa uprajneniq pomagashti za kravoobrashtenieto, izpravqneto i strqganeto na tqloto, osven tova inashe i neshto za umstvenata deinost i oshte dr.
do kolkoto znaq tozi pilates e razrabotval tezi uprajneniq v prodyaljenie na mn godini ... izsledval e dvijeniqta na divite jivotni... i pri redovno pravene na nqkoi ot uprajneniqta (tam kydeto chetoh pisheshe che bili okolo 500) pone po 15-30 mins na den mojesh da postignesh vidimi rezultati oshte sled pyrviq mesec , no samo tolkova znaq ...
interesuvam se poveche za uprajneniqta ... v neta nqma osobeno mn, a ima i kniga to tazi tema, obache ne mi se davat pari za neq pri polojenie che moga da si namerq neshto tuk .. ne che struva koi znae kolko .. :)

Blagodarq na iNl0Ve_wItX_liFe za linkchetata kym tezi saitove i na sun13 za videoto! Ako nqkoi dr znae neshto za tozi metod shte sam blagodarna, ako spodeli![/b]

Britneyyyy
04-06-2007, 07:28
Aaaa i az si svalih videoto oba4e nqkoi da ima subtitri na nego :oops: bez tqh nishto ne razbiram ](*,)

ProstoAz
04-06-2007, 08:15
Защо не отидеш 2-3 пъти на пилатес и не научиш упражненията от там?
Има в The Gym (ж.к. Стрелбище) и стадиона "Васил Левски" за 5лв. на час. :wink:

zainteresuvana
04-06-2007, 11:15
^npocTo^a3^f^ ami az ne sam ot Sofiq. Inache tova video i informaciqta v drugite saitove d/g mi e dostatachna :)
blagodarq

ProstoAz
04-06-2007, 15:38
Ок. С горния отговор считам темата за приключена. :wink: