PDA

View Full Version : Imam seriozen problem s luibovta...



Patinka
04-05-2007, 16:12
I taka moqta istoriq zapo4va pred 2 godini,kogato se zapoznah s edno mom4e(17g.)O6te ot p1rvite ni razgovori v 4ata usetih,4e zapo4vam da se rpiv1rzvam k1m nego.Okaza se,4e i s nego be6e s16toto,no za jalost 4 meseca sled kato se bqhme zapoznali i izpitvahme nqkakvi 4uvstva edin k1m drug,toi si hvana gadje.Sega sled godina i 3 meseca otkakto hodiha,toi ve4e e sam,oba4e opredeleno ne izpitva s16toto k1m men kakto predi!No az ne s1m si promenila 4uvstvata k1m nego...i eto k1de e problema-az adski mnogo go obi4am,no mi se struva 4e predi i toi da izpitva ne6to k1m men 6te si nameri druga,a az pak 6te s1m s razbito s1rce...nz kakvo da pravq?!Mn iskam da izleze ne6to m/u nas,no nz kak da post1pq...molq vi pomohnete mi! [-o<

koalka
04-05-2007, 16:17
Сама разбираш, че от всичко това няма смисъл така и така.Той не изпитва нищо към теб, а и явно не е и изпитвал.Най-добре ще направиш, ако просто се опиташ да го забравиш.Имаш силна воля и си го наложиш.Такава любов по-добре за изпитваш към момче, което наистина те цени и би дало всичко за теб, както ти би направила към това момче.

MACKA prez no6ta
04-05-2007, 16:29
Ne biva da se tormozi6 tokova i da tap4i6 na edno mqsto:smt011 Mislq 4e trqbva da opita6 da se otarsi6 ot melanholiqta koqto te e obzela.Pogledni po vedro na ne6tata i hubavote strani na jivota prodalji napred ne ne se vkop4vai v tova mom4e \:D/

gPa3HuTeJl
04-05-2007, 16:36
Сама разбираш, че от всичко това няма смисъл така и така.Той не изпитва нищо към теб, а и явно не е и изпитвал.Най-добре ще направиш, ако просто се опиташ да го забравиш.Имаш силна воля и си го наложиш.Такава любов по-добре за изпитваш към момче, което наистина те цени и би дало всичко за теб, както ти би направила към това момче.

До няк1де с1гласен.. =D>
Мацка, много си изчакала. Бавила си го 3/4 месеца. Това е много време, човек1т сигурно си е помислил че само си говориш..
Мнезнам, според мен трябва да му изясниш чувствата си и да му кажеш от колко време изпитваш тази ако мога да я нарека " силна прив1рзаност " к1м него..

hilarydonau
04-05-2007, 16:44
spored meni ne trebva da se izmu4va6 kaktu ti go kazaha i dr ti prostu trebva da produlji6 napred kolkutu i trudnu da izglejda tova tolkuva dr mom4eta ima koito 6e ocenqt tvoqta lubov i 6e ti otvurnat sus su6oto ... zatui 4e zabraqi gu toq i tolkuz puk ve4i dr e problema ako tolkuva mn si zajaduvala za negu mu kaji ako ne se pritesnqva6 kakvo izpitva6 kum negu i ako i toi ima 4uvstva se nadqvam da ti spodeli i si4ko 6e e oks no vremeto spored meni e mn no ti si znai6 nai dobre ... KUSMET :wink:

nencuHka
04-05-2007, 18:40
Щом е имал връзка дълга и то..явно изпитва чуства още към стараа си приятелка...Не се надявай за сега [-X

BAYO
04-05-2007, 19:09
Мацка, много си изчакала. Бавила си го 3/4 месеца. Това е много време, човек1т сигурно си е помислил че само си говориш..
Мнезнам, според мен трябва да му изясниш чувствата си и да му кажеш от колко време изпитваш тази ако мога да я нарека " силна прив1рзаност " к1м него..[/i][/b]

Естествено, че съм съгласен, само ще направя 1 добавка: Кажи му/покажи му тва, което мислиш, колкото е възможно по-скоро Само така имаш няк'в реален шанс да си с него.

honda^
04-05-2007, 19:17
Не мисля, 4е е добре да продължава666 да се тормози666 с него. Просто вдигни глава и продължи напред, но без него