PDA

View Full Version : Чувствам се като боклук..



04-05-2007, 16:20
Чувствам се като боклук...Просто не искам да си спомням какво се случи вчера докъто се къпех..На вратата на банята ни има ключалка,през която може да се види доста от самата баня..И вчера влязох да се къпя,но излязох за малко да си взема сапун,и видях че баща ми гледаше през ключалката и се задоволяваше..Почувствах се ужасно..Не знам какво да правя..потресена съм..а той се стресна и отиде в другата стая..какво да правя..искам да умра..ужасно е..
и не,темата не е ебавка.. :smt010

04-05-2007, 16:27
разкажи ни всичко по подробно ще е било интересно я разкажи още че ми е много интересно ми кфо да напрайш убий копелето тоест баща ни или кажи на майка ти или се оплачи в полицията или се изчукайте с БАЩА ТИ АМА ШЕ Е ПО ЯКО ПОСЛЕДНОТО ТЕМАТА Е ЕБАВКА ТАКА ЧЕ ДГД БИТЧ

04-05-2007, 16:28
ТОЕСТ БАЩА ТИ ДЕ НЕ БАЩА НИ АБЕ НАЕБИ КОПЕЛЕТО СТРАСТНО И ТФА Е ХАХАХАХАХАХАХА

umrqlabubole4ka
04-05-2007, 16:50
говори с някого-с майка тиии, с приятелкааа незнам точно какво да те посъветвам ама говори с някого!

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-05-2007, 20:03
zashto da se 4uvstvash kato bokluk!??! toi se e zadovolqval ne ti... kakvo si vinovna ti s tova #-o #-o a ina4e ..govori s nqkoi taaka shte e nai dobre :-k

<black soul>
04-05-2007, 20:19
Чувствам се като боклук...

а не трябва! отиваш в полицията или в някоя агенция за защита на детето..дъра-бъра ... като преди това казваш на майка си (макар че незнам как ще й го кажеш, сигурно ще те е много срам...ама трябва да й споделиш или поне да й намекнеш!!! ) и всичко се оправя! и оттук нататък в банята с бански! \:D/

CrazyWitch
04-05-2007, 20:32
Еми .. Направо ми се сви сърцето като ти четох темата.
Я по-добре му кажи нещо.. Така де. Повиши му тон.. като преди това навлизаш в разговор с него с въпроса : "На колко пъти си блъскал до като си ме гледал как се къпя?" ....
Нека почувства неудобство.

Мене ме беше потресила една книга по действителен случай, която бях чела на времето.. Как един баща изнасилва дъщеря си в продължение на 5г.
Айде верно твоето е нещо "малко", но в момента такава асоциация правя за нещата. Ае ужасно ти е сигурно, а и 100% вече приемаш баща си по-друг, по-различен начин.

iLoveChocolate
04-08-2007, 09:58
Ми кажи на майка ти. Ако ли не сама се изправи пред проблема. Можеш и да сложиш кърпа на дръжката на вратата, за да не се вижда нищо.

Ellie
04-08-2007, 10:40
Заключвай стаята и банята ако можеш.Кресни му:?Ти колко пъти лъскаш и ме гледаш???????"За да се засрами.Щом се е стреснал като е разбрал, че е "разкрит" ще се уплаши още повече.Няма да може да те погледне в очите.И кажи на майка ти.

vivian
04-08-2007, 17:05
da kresni mu ne6to.navikai mu se.i mu kaji 4e tva e nai-idiotskoto ne6to ,koeto moje da se slu4i i ne si go o4akvala ot nego.

Lorraine
04-08-2007, 19:20
Кажи на майка си,на някой близък..леле това е ужасно наистина!Намери някакво решение,че е просто извратено това ,което прави. :smt013

Sarabi
04-08-2007, 20:21
Кажи на майка ти. За това ти е майка- за да можеш да споделиш всичко с нея. Ако не можеш- сама. Както казаха "На колко пъти си блъскал до като си ме гледал как се къпя?" .... , но не му викай. Говори му спокойно, гледай го в очите. Крясъците биха го раздразнили а сдържания тон ще го изненада и ще го накара да разбере колко откачена постъпка е направил. Така да се каже- ще се спече. Спокойствието ще му повлияе повече. Обърни ролите- вместо той да ти обяснява разни работи ти му обясни как стоят нещата със секса, лъскането и педофилията.

Cheesy
04-08-2007, 20:21
Чувствам се като боклук...

а не трябва! отиваш в полицията или в някоя агенция за защита на детето..дъра-бъра ... като преди това казваш на майка си (макар че незнам как ще й го кажеш, сигурно ще те е много срам...ама трябва да й споделиш или поне да й намекнеш!!! ) и всичко се оправя! и оттук нататък в банята с бански! \:D/
Е,да ама той не й е направил нищо-няма доказалтество..смисъл нито някъв тормоз,нито белези..поне аз така си мисля..

04-09-2007, 11:12
НЕ пишете глупости, от къв зор ще се занимава с агенции за защита на детето, като дефакто баща и нищо не и е направил. Най-добрия съвет е да го злепоставиш по някакъв начин: като кажеш на майка ти и тя се отврати от него или като ти самата го навикаш с нещо от рода на "не те ли е срам бе перверзник" , "срамувам се от теб" , нещо такова !!

sexy_momi4e
04-09-2007, 13:43
Чувствам се като боклук...Просто не искам да си спомням какво се случи вчера докъто се къпех..На вратата на банята ни има ключалка,през която може да се види доста от самата баня..И вчера влязох да се къпя,но излязох за малко да си взема сапун,и видях че баща ми гледаше през ключалката и се задоволяваше..Почувствах се ужасно..Не знам какво да правя..потресена съм..а той се стресна и отиде в другата стая..какво да правя..искам да умра..ужасно е..
и не,темата не е ебавка.. :smt010
mnogo e gadno,edin suvet-kato vliza6 v banqta slagai kurpa na drujkata za da zakrie6 kliu4alkata :wink:

Ulety
04-11-2007, 07:43
NE znam malko mi e trudno da priema , che tova e realnost ... no wse pak .. pogowori s nqkoi .. zashtoto .. inache ... e oshte po - gadno

04-11-2007, 08:00
Ебати педофила мръснишки!

N0_feAR
04-11-2007, 16:17
Не,тва е бахти гнусотията.Трябва да каежеш на майка си.Както казаха и другите поискай обяснение от баща си,постресни го и го накарай да се чувства неудобно и засрамен до дъното на душата си.И следващия път запуши прословутата брава с някоя кърпа или квото и да е било там!!!

Fucking_Life
04-13-2007, 16:24
Убий копелето :smt071 :smt071

NightSky
04-14-2007, 16:34
Накарай баща си да се почувства виновен, като му обясниш колко ужасно си се почувствала от постъпката му.Помоли го да не го прави повече, а ако се случи пак - кажи на майка си, за да се намеси тя.Междувременно покривай по някакъв начин ключалката, за да не се вижда.

malka_nejna
04-17-2007, 17:50
Питай го откога е това и съвсем спокойно му обясни че това е отератително и неискаш да се случва повече! Я си помисли от добрата страна...ти не си виновна за нищо! Той прави глупости...и никой незнае...и сега можеш да го изнудваш...дам сега ще ме наплюят обаче си го е заслужил. Неможе да те наблюдава така и да лъска!!! Нарушава ти личното пространство...най-малко :smt016 С пълно право можеш да му обясниш колко е отвратителен и да го заплашиш че ще кажеш ня някого. От тук нататък ти решаваш какво ще искаш. Да идеш на купон, по- късен вечерен час, дрешки, да спиш у приятелка...абе к'вото се сетиш и може да ти го даде искай. Само не прави глупости :wink:

mon4eto
04-17-2007, 17:55
Abe tolkova li nezadovoleni ba6ti ima na toq svqt :evil: :evil: :evil:

SuPeRSlaDkA
04-17-2007, 18:33
Кажи на майка ти. За това ти е майка- за да можеш да споделиш всичко с нея. Ако не можеш- сама. Както казаха "На колко пъти си блъскал до като си ме гледал как се къпя?" .... , но не му викай. Говори му спокойно, гледай го в очите. Крясъците биха го раздразнили а сдържания тон ще го изненада и ще го накара да разбере колко откачена постъпка е направил. Така да се каже- ще се спече. Спокойствието ще му повлияе повече. Обърни ролите- вместо той да ти обяснява разни работи ти му обясни как стоят нещата със секса, лъскането и педофилията.наистина
а и освен това слагай наистина кърпа на ключалката..знам,че е ужасно миличка,но се стегни и го преживей :-) :-)

marche
04-20-2007, 10:08
mi pogovori s maika ti,nz kak 6te reagira tq?

fulldelight
04-20-2007, 10:25
Ебаси шибания нещастник....кажи на майка ти

djovisna
04-20-2007, 21:12
zemi sa skrii nekade shtoto sha ta nalazi v skoro vreme . taka mi sa struva :)

04-21-2007, 00:11
ne znam kakvo da kaja 6tom ba6ta ti e napravil podobmo ne6to ne iskam da te pla6a no ako go e napravil sposoben e da te iznasili!!!!!!!!! :smt009

evil_lady_in_black
04-21-2007, 07:05
Ако бях на твое място бих се изнесла от нас . Защото няма да търпя такова отношение към мен и то от собствения ми баща !

04-27-2007, 09:46
maliii tova e ujasno. spored men kaji na maika ti kolkoto i da e trudno. sled tova re6ete kakvo da pravite s neq. ne mislq 4e sama 6te se spravi6 kolkoto i da si voleva