PDA

View Full Version : отчаяна съм



04-05-2007, 17:49
Незнам откъде точно да започна.Имам си приятел от повече от година.Не мога да ви опиша колко много го обичам.Просто той е смисълът на живота ми.Той си е моят живот.Не бих могла да си представя живота си без него...
Като всяка връзка и ние си имаме проблеми.Само,че през годината през която бяхме заедно ние се виждахме почти всеки ден и по този начин разрешавахме проблемите си.Но от няколко месеца,започнахме да се виждаме в седмицата един път / два пъти най-много трипати.Просто нямаме повече възможност да се виждаме по-често... От там идва и целият проблем.Поради причината,че рядко се виждаме и много се караме,почти нямаме време да разрешаваме хилядите проблеми,които са на главите ни. За мое съжаление,приятелят ми не издържа.Аз го виждах как с всеки скандал започва все повече всичко да му писва.Съвсем скоро поговорихме и си обещахме,че ще правим компромиси един с друг и така ще се караме по-рядко.Само,че той ми каза,че вече нямал сили.Обясни ми,че още няколко скандала дори и дребни може да разрушат връзката ни до край.Обясни ми също,че вече се колебаел дали изпитва същите чувства към мен.Закле ми се че няма друга жена в живота му и аз му вярвам,защото досега никога не ме е лъгал или изневерявал.Моля ви кажете ми как да оправя връзката ми? Найстина няма да мога да понесе раздялата ни.Нежалая да се стига до там.Моля ви дайте ми съвет-готова съм на всичко за да спася връзката ни... :smt010

koalka
04-05-2007, 18:33
Как да я оправиш....трябва и двамата да се потрудите за това.Обсъдете това, че се карате всеки път и се опитайте да ограничите това възможно най-много.Няма смисъл, при положение, че се обичате да пропилявате времето, което е наистина малко.Съсредоточете се върху хубавите моменти и ги направете повече.Тези караници ще съсипят връзката ви.

04-05-2007, 18:48
Опитай се да правиш повече компромиси и да сдържаш гнева си.Всеки път когато ти иде да се заядеш с него го целувай,а всеки път когато той се заяде с теб вместо да отговориш с ледена забележка му кажи,че го обичаш.За момента мисля,че това е най-правилното. :wink:

BAYO
04-05-2007, 19:29
Стига бе хора, за кво тряя да се разделяте, като сте заедно повече от година? Омръзнали ли сте си? Защо тва, че се виждате по 2-3 пъти в седмицата примерно, е повод за скандали? Аз се виждаХ с моето маце само през уикенда и тва не ни е давало повод да се караме, даже напротив. Изпитвахме още по-голямо желание, когато се видим в края на тежката седмица. Аз работех, не можех да ходя при нея, тя пък студентка, имаше тая възможност, и не изпускаше момент да не я уползотвори. Защо вместо да се карате от тоя бял кахър, да вземете да мислите на това малко по - различно. Дръжте се по-сплотени, не се карайте за глупости, от тва смисъл няма. Показвайте си, че се обичате, а не обратното. Тва мисля да позакърпи нещата. И не се предавай обичай го с цялото си сърце, покажи му пламъка в очите си. :smt008

04-06-2007, 19:26
Стига бе хора, за кво тряя да се разделяте, като сте заедно повече от година? Омръзнали ли сте си? Защо тва, че се виждате по 2-3 пъти в седмицата примерно, е повод за скандали? Аз се виждаХ с моето маце само през уикенда и тва не ни е давало повод да се караме, даже напротив. Изпитвахме още по-голямо желание, когато се видим в края на тежката седмица. Аз работех, не можех да ходя при нея, тя пък студентка, имаше тая възможност, и не изпускаше момент да не я уползотвори. Защо вместо да се карате от тоя бял кахър, да вземете да мислите на това малко по - различно. Дръжте се по-сплотени, не се карайте за глупости, от тва смисъл няма. Показвайте си, че се обичате, а не обратното. Тва мисля да позакърпи нещата. И не се предавай обичай го с цялото си сърце, покажи му пламъка в очите си. :smt008

Съгласна съм! :wink: