PDA

View Full Version : Отчаянието ...



Lonely\girl
04-05-2007, 17:29
Реших да ви пиша, защото се чувствам зле...Зле съм заради едно момче което обичам прекалено много .. Едно момче, което не мога да забравя .. Всичко започна в един обикновен ден в даскало... Той ме спря и се запознахме оттогава бяхме големи приятели излизахме, споделяхме си , забавлявахме се...Дойде рожденият му ден той ме покани и аз отидох..Той заряза приятелите си за да бъде с мен и цяла вечер бяхме заедно и си говорихме...Тогава той ми призна че ме обича и ми предложи,аз се съгласих защото и аз не бях безразлична към него..Всички бяха против нашата връзка. На следващия ден бяхме на дискотека забавлявахме се той ми повтаряше че ме обича бях най-щастливото момиче тази нощ се запечата в мен .. Всичко вървеше ОК докато едни мой "приятелки" не се скараха с него..Той реши,че ще е по-добре да не бъдем заедно...Чувствах се много зле...Не ядох,не спах ...Всичко ми беше безразлично .. След време той ме потърси.. каза ми че ме обича и се събрахме пак....Но пак дойде краят този път заради неговите приятели ... И така още цели 4 пъти...След всичко това аз още го обичам..Още плача за него...Знам че и той ме обича но ето че не можем да бъдем заедно .. Винаги ще го обичам не мога без него .. Искам съвет как да го забравя ... Всяка вечер плача за него .. Не мога да живея без него ...Аз знам че и той ме обича,защото като ме види сама идва и ми казва че ме обича ...Казва й на мойте приятелки че иска да бъде с мен, но не можел ... Не знам какво да правя ... :(

koalka
04-05-2007, 17:40
Иска да бъде с теб, но не можел....дрън-дрън.Сори за изказването, ама мислиш ли, че ако наистина те обича, той ще може въобще да живее без теб и да не бъде с теб с лека ръка....не мисля.

Човек, който наистина обича не би постъпил така.Сама си прави изводите.Освен това не мога да разбера, как като се е скарал с тези твои приятелки, това му пречи да бъде с теб?

sorceress
04-05-2007, 17:41
След като се обичате толкова мн не трябва да позволявате на другите да застават между вас. Но ако все пак държиш да го забравиш - честно казано не мисля, че мовем да ти кажем как. Трябва просто да не мислиш за него,но на думи е мн лесно. В действителност нещата не са толкова прости. Не можем да спрем чувствата си само защото така ни се иска :(

Lonely\girl
04-05-2007, 17:42
Ами те могат да ми направят лоши неща... В смисъл ако остана с него ще започне една война която той не иска да водя .. и за това реши че така ще е най-добре..

DJay
04-05-2007, 17:48
Аз сам момче.И аз бях попаднал в тая ситуация.Ненавиждам се с най добрата приятелка на гаджето ми, но въпреки това сам с нея.Моите приятели сащо не я харесват, но въпреки това сам с нея.Сички се опитват да ни скарат (което понякога става де ](*,) ), но въпреки това сам с нея! Прави изводи и успех дано наистина е обича и да си бъдете заедно.Поговори си с него.Айде и да пишеш пак ;)

BAYO
04-05-2007, 18:13
Не мога да повярвам :shock: Хората цял живот чакат да бъдат обичани и да обичат, а вие решавате, че заради някви външни хора ще се разделяте. За ква война се говори тука не мога да разбера? А и последно, ЗАЩО НЕГОВИТЕ ПРИЯТЕЛИ и ТВОИТЕ ПРИЯТЕЛКИ искат да направят така, че да не сте заедно?!?!?!?!? Не мога да си го обясня, въпреки че кисна на твоя текст 30 мин.

koalka
04-05-2007, 18:21
Ами те могат да ми направят лоши неща... В смисъл ако остана с него ще започне една война която той не иска да водя .. и за това реши че така ще е най-добре..К`ва война, к`ви 5 лева?Ако се обичате няма да му пука толкова, а и ако приятелите ви са ви истински приятели няма да ви направят проблем за това, че се обичате.

Lonely\girl
04-05-2007, 18:22
Ами на това се вика завист просто си мислят че имам всичко и искат да ми отнемат щастието и постигат нещо а всъщност само ме съсипват ... Аз съм такова момиче което позволява на всички да го използват просто като ми поискат нещо аз не мога да откажа не мога да откажа услуга или каквото и да е.... И като ме знаят че съм добра знаят и че лесно могат да ме съсипят ..

DJay
04-05-2007, 19:09
Аз мисля че трябва да се стегнеш и да ги заебеш сичките тея дето ти са пишат за приятели и да не позволяваш така да се ебават с теб се пак си имаш достойнство!

SwEeT_tEmTeSiOn
04-05-2007, 19:13
Ооо мила от мен съвет от приятелки файда няма-все искат нещо да те прематнат,за толкова много години са ми останали истински 3-4 приятелки,а страшно много минаха през живота ми,някой път момичетата са пълна отврат :smt011 :smt013

Lonely\girl
04-05-2007, 19:15
Ами последната седмица ги заебах ... вече нищо не могат да ми направят трудно ми беше сега не знам какво ще става от сега нататък ...