PDA

View Full Version : кандидат студентски тестове



Razkazvachut
04-05-2007, 19:10
znae li nqkoi sait za kandidat stydenski testove!!!!

Moderated by Aleandra
т. 1 от Правилника!

Sexapilna_kukla
04-05-2007, 19:14
Премести си темата, мястото и не е тук!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
А ти пиши по темата! 9 и 10 точка от правилника!

Razkazvachut
04-05-2007, 19:32
nqmash nikakvi problemi no ne znam kak
shte buda blagodaren i ako nqkoi kaje sheshto po temata nqko e saitche ala bala za koeto shte mo bud astrashno blagodare i zaduljen
mersi predvaritelno na sichki otzovali se na taka da se kaje $zovut mi za pomosht$i s riska da se povtorq mesi

meri88
04-06-2007, 10:04
nqmash nikakvi problemi no ne znam kak
shte buda blagodaren i ako nqkoi kaje sheshto po temata nqko e saitche ala bala za koeto shte mo bud astrashno blagodare i zaduljen
mersi predvaritelno na sichki otzovali se na taka da se kaje $zovut mi za pomosht$i s riska da se povtorq mesi

az ne znam da ima takiva v neta v4era samo za prav pat sre6nah v saita na svi6tov 4e moje6 da si kupi6 testove po geografiq.....

http://ksk.eacademy.bg/index.php za tva govorq,ama ne e nikak na oferta spored men.....ima ako si ot sf na slaveikov ,a i 6e ti izleznat po eftino...

Ollas
04-06-2007, 10:15
Какви кандадат-студентски тестове? За къде? За УНСС? За УНСС е най-добре да си купиш книжката. Т.е. книжките - общата част (БЕЛ и Математика) и специалната част.

04-06-2007, 13:08
Кандидат-студентски тестове? Не съм чувала да има такива в нета, но по-важно според мен е за какво са ти? Защото примерните тестове, дори и да има такива в нета(което ме съмнява), не могат да ти помогнат с подготовката, а само да провериш нивото си или да видиш какво представляват. Най- добрият вариант е да си вземеш книжки, каквито доста уни-та имат.

04-30-2007, 18:24
ksk.eacademy.bg/index.php тук има въпросите от тестовете на УНСС. Хубавото е че могат да се решават многократно. 3-те книжки по 15 лв. са 45 лв. така, че си е същото само дето в онлайн тестовете могат да се правят хиляди пъти по много по удобен начин.

meri88
05-01-2007, 15:39
ksk.eacademy.bg/index.php тук има въпросите от тестовете на УНСС. Хубавото е че могат да се решават многократно. 3-те книжки по 15 лв. са 45 лв. така, че си е същото само дето в онлайн тестовете могат да се правят хиляди пъти по много по удобен начин.

ma i tezi se pla6tat pak...dokolkoto vidqh az...

Kianna
05-01-2007, 19:45
Сега ли си кандидат-студент?Ти много рано си се усетил,бе-изпитите ни минаха даже вече. :-D

meri88
05-02-2007, 10:05
Сега ли си кандидат-студент?Ти много рано си се усетил,бе-изпитите ни минаха даже вече. :-D

xaxax toi qvno da se gotvi za redovnite

azu4a.com
05-07-2007, 05:42
Това е мястото за тестване им проверка на подготовката за кандидатстване. Има за 7-ми клас има и за 9, 10 и 12 клас.
Скоро ще пускат и истинските КСК -тестове.

05-09-2007, 13:34
Това е мястото за тестване им проверка на подготовката за кандидатстване. Има за 7-ми клас има и за 9, 10 и 12 клас.
Скоро ще пускат и истинските КСК -тестове.[/quote]

Може и да си прав, гледам че се понапълни класирането !