PDA

View Full Version : kakvo stava s men???



04-05-2007, 19:13
predi 1 mesec se zapoznah s edno mom4e.tragnahme o6te vednaga 6tom se zapoznahme za6toto mn se haresahme(pone az taka mislq)...o6te sled 1 sre6ta az neprestanno misleh za nego-klikva6e mi prez 5-10 min,koeto me navejda6e na misalta 4e misliza men...zapoznah go s brat mi i toi ne go haresa,no na men mi be6e vse edno za6toto mn go haresvah.hodihme 1 sedmica no se vijdahme vseki den po4ti prez celiq den.zapo4nah da izpitvam ne6to kam nego,koeto nikoga ne sm izpitvala kam drug :smt010 i takmo bqh gotova da my kaja kakvo zapo4vam da izpitvam kam nego kogato toi mi kaza 4e iska da si ostanem prosto dryjki.az estestveno ne mojah da se sdarja i salzite zapo4naha da mi te4at kato iz vedro.ot tozi den antatyk(ve4e 2 meseca) az ne moga da spra da mislq za nego ili spra za izvesno vreme(1-2 dena) no vse ne6to stava i pak zapo4vam da si mislq za nego...posvetih my milion stihotvoreniq...mn bezsanni no6ti sam izkarala v pla4 i me4ti po nego...vsqka ve4er nahlyva vav sani6tatat mi...(a kato se zamislq 4e daje bqh gotova da spq s nego sled izvesno vreme.... :smt010 ) minaha nqkolko dni i toi mi se obadi kato mi kaza 4e iska da izleznem...na sre6tata se natiskahme,celyvahme,obarvahme,govorihme(i kato znam 4e v razgovora se namesi i tova 4e vinagi pravi tka s bif6ite si gajeta...) i znaeh kakvo 6te stane...no az prodaljih obadih my se na sledva6tiq den a toi zapo4na da mi kazva 4e e zaet i takiva podobni.....edin deen ne izdarjah i my kazah vsi4ko...za 4yvstvata mi kam nego...4e ne sam my kykla s koqto moje da si igrae kogato my e kef i nai nakraq my kazah sbogom...sega mi se vkl mom4eta koito sa mn po gotini ot nego i iskat da izleznem no na men sarce ne mi dava za6toto ne moga da spra da mislq za nego...kakvo da napravq...molq vi se mn sam obarkana pomognete :smt010

DJay
04-05-2007, 19:36
Ми виж ся, щом така е почнал да увърта че бил зает и такива лайна (с извинение за думата ама тва ми е вродено да го казвам :-D ) значи само те е използвал.Моя съвет е да го забравиш и да гледаш напред.Повярвай ми няма да е последното момче в живота ти.Айде успех със завладяването на нови територии ;)

Crazy_teen4e`f
04-05-2007, 19:42
Не си струва да се занимаваш с тоя,що не излезеш с някое др момче може да си допаднете,а и времето лекува :)

CrazyWitch
04-05-2007, 19:49
И аз съм била обсебена от един човек, колкото и кратка да е била връзката ни, но всичко си минава и разбираш, че има много по-стойностни неща в живота.
Времето лекува. Хората са го казали.
И аз съм се тръшкала и ревяла за момче.. Само като си спомня ми става тъпо. Мечтала съм за нас и т.н.
Огромна тръпка ми беше това момче, но по-стойностните неща си идват със по-стойностните хора. А тоя тип не е кой знае каква стока!
Та аз срещнах стойностен човек.
Така ще стане и с тебе ;) Спокойно.

BAYO
04-05-2007, 20:30
И аз съм бил така. И аз съм се пържил в котела с врящата вода. Сдадох багажа напрао за малко, ама ... реших да не се хабя за човек, който му е през .... за мен. Пооправих се, стегнах се, възобнових си предишния начин на живот и бях щастлив. Както казва Crazy`Witch , стойностните неща идват с по-стойностните хора!!!

mishonche
04-05-2007, 21:24
Излез с друго момче гарантирам ти успех.Ти ся си мислиш,че не можеш да го забравиш с колкото и момчета да излезеш,но не е така.От личен опит ти казвам.Била съм в абсолютно същата ситуация.Излезеш ли с друг,който харесаш ще забравиш тоя.Успех миличка O:) O:) O:)

04-05-2007, 21:38
А така... Дойде времето на справедливостта, най после и момичетата да усетят какво е да чуеш тая шибана реплика

04-06-2007, 07:39
А така... Дойде времето на справедливостта, най после и момичетата да усетят какво е да чуеш тая шибана реплика


az probvah da izlezna s dugo mom4e no mi be6e protiven,daje ima6e edin moment v koito imah 4ystvoto 4e celyvam biv6iq.....ne mojeh da izdarja pove4e taka i go zarqzah :cry:

BAYO
04-06-2007, 18:20
А така... Дойде времето на справедливостта, най после и момичетата да усетят какво е да чуеш тая шибана реплика


az probvah da izlezna s dugo mom4e no mi be6e protiven,daje ima6e edin moment v koito imah 4ystvoto 4e celyvam biv6iq.....ne mojeh da izdarja pove4e taka i go zarqzah :cry:

Тогава вече знаеш отговора на въпроса, който си задаваше. Жалко, че така се е получило, но такъв е животът просто..

koalka
04-06-2007, 18:37
Явно няма чувства към теб и не знае какво иска.Ако изпитваше нещо, до сега мисля, че щяхте да сте заедно.Няма смисъл да се измъчваш за нещо, което дори и не е било.Играл си е с теб, а после като си му се обадила и той си е намерил оправдание.Това момче не заслужава да рониш сълзи за него.

nencuHka
04-06-2007, 18:45
Ох..колко познато донякъде :-s И мен така ме използва едно момче,а дълго време след това "тичах" след него...Мина време и то притъпи болката от несподелената любов,но исках не исках - това беше положението. И до ден днешен това си ми беше първата любов и ми е тръпка... Но реалността беше тази,минало - и да плачех нямаше да върна дните . Смисъл от сълзи за човек,който явно не ме заслужаваше - НИКАКЪВ...

SouL^*DiViNe
04-06-2007, 18:45
заеби го тоя,такива като него само залъгват момичето с "някакви чувства" и послее..все едно че не те познава,аре бегай тогава [-(

plamy_
04-06-2007, 19:06
ах..познато до болка. Аз също бях така мила и разбрах, че ако аз не си помогна никой друг няма да го направи.Въпреки подкрепата на приятели..познати.Просто продължи на пред и се опитвай да не мислиш за него..прави неща които те радват и забавляват..няма да стане бързо но ще стане :P Успехче и горе главата не е единтвен и не заслужава сълзите ти! :wink:

04-21-2007, 13:01
po4ti yspqh da go zabravq!!!no mi be6e trudno!skam da blagodarq na vsi4ki i da vi rakaja kakvo stana....edna ve4er bqh mn razstroena i re6ih da napravq ne6to otkoeto spored men 6te go zaintriguva.napisah si imeto my na lqvata mi ruka s nojica i igla(bole6e mn ne se opitvaite da go pravite!!!!)na sledva6tiq den 1 moq fr mu se obadi i mu kaza kakvo sm napravila a toi i e kazal 4e sum za ludnicata az mn se razstroih....prez tova vreme 1 mom4e zapo4na da mi pi6e...polu4i se s nego...hodim,no ponqkoga imam 4ustvoto 4e ne moga da go gledam pove4e,no ima momenti v koito se 4ustvam na 7 nebe.predi nqkolko dni biv6iq mi se obadi...i me popita kak sum i kak mi e rakata az mu kazah 4e sum mn dobre 4e sum go zabravila a toi mi kaza 4e iska da izleznem na kafe..sled tova zapo4na po skype da mi pi6e postoqnno obi4kam te i da mi pra6ta celuvki kakvo mu stava?...a sega6noto mi gaje i biv6oto sa fr i toi mn revnuva kato zagovorq za nego....dobre li se spravqm i normalno li e ponqkoga da mi se iska da skusam s mom4eto s koeto sm v momenta???pi6ete blagodarq vi predvaritelno :P

Adwokat
04-21-2007, 16:07
[quote="plamy_"]ах..познато до болка. quote]

сигорно на всеки 2-ри му е познато това :smt010

mechtaq_za_teb
04-21-2007, 17:29
Nqma smisal da se tormozish s nego.Izlez s drugo mom4e i shte se razseesh malko i sym sigurna 4e pone do nqkakva stepen shte spresh da mislish za nego.V kraina smetka mom4e se zabravq s drugo mom4e ;)