PDA

View Full Version : Moderated: Коя от двете компании да избера?



04-05-2007, 19:20
Znachi hora az sym na 17 ot sf i problema mi e mnogo slojen .Predi okolo 6 meseca edna ot-nai dobrite mi priyatelki trygna s edno mnogo gotino momche.Kato napraviha edin mesec toi pokani men i priyatelkite mi na edin kupon s tyahnata kompaniya.Podchertavam che v syshtata tazi kompaniya e i bratovched mi.Ta nali spriyatelih se leka -po leka sys vsichki v kompaniyata.Zapochnah da izlizam s tyah ,da se zabavlyavame.Ne otricham che sme imali i svoite gadni momenti ,no tochno naposledyk vsichko syakash se zakrapi ite se prevyrnaha v moeto semeistvo.Neveroyatno mnogo se sblijih i s bratovched mi.Golemi priyateli sme.Daje nai-dobrite ne moga da ostana bez nego dori za moment.Shte kajete che nyama problem ,no ne e taka.Predi 2 meseca se zapoznah s edno momche ot sysednata kompaniya(toest hodyat v syshtoto zavedenie kato nas i tn.)Vednaga hlytnah po nego i zapochnah da izlizam s tyah za da sym blizo do nego est.Bez da iskam obache se privyrzah kym vsichki ot negovata kompaniya ,a i te kym men.Biha napravili vsichko.Rabotata obache e tam che moyata i negovata kompaniya se mrazyat i sega me postavyat v nyakakvo polojenie da izbiram.A az ne moga.I v dvete kompanii imam hora koito haresvam i s koito se razbiram .Hora koito ne iskam da ostavyam.V kompaniyata na momcheto koeto haresvam obache dosega sa se otnasyali mnogo zle s momichetata i malko me e strah da ostana pri tyah.A i ne moga da izostavya bratovched si i priyatelite ot kompaniyata v koyato sym zashtoto tova e ravno na samoubiistvo.Dosega vsichko beshe nared i spazvah nyakakyv balans mejdu dvete kompanii.Sega useshtam che go gubya.Pritiskat me da izbera.I na dvete mesta e hubavo.Ne iskam da gubya priyateli.Molya vi pomognete mi....

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

кметицата:)
04-06-2007, 21:22
според мен трябва да избереш компанията на братовчед си. все пак ти сама казваш, че той ти е най-добрия приятел. казваш също и че момчетата от другата компания са се даржали лошо с момичетата. знам за какво става на въпрос, защото преди време имах глупостта да се събера с такава компания и после много време брах ядове. ако те е страх от тях не си струва да остваш, защото ако много харесваш момчето ще намериш начин да се сближиш с него и без да си в компанията.
това е от мен! PLS после пиши какво е станало!

InitialD
04-06-2007, 23:41
Аз ако бях на твое място щях да избера компанията на братовчед си при това положение..все пак фамилията стои пред личните чувства!!!Поне за мен е така и аз бих ти дал този съвет!

koalka
04-07-2007, 07:40
Ми някак си съчетавай си времето и с двете компании.

iLoveChocolate
04-08-2007, 09:26
съчетавай ги - излизай и с едната и с другата

nencuHka
04-08-2007, 09:38
Охх ми много лошо . И аз бях горе-долу в същото положение,обаче никой не ме караше да избирам.
Все пак си останах с компанията,с която съм започ1нала да излизам първа и не съжалявам...Сега те са като моят наркотик...