PDA

View Full Version : Да и отмъстя ли или?



04-05-2007, 20:31
С едно момиче се бяхме разбрали да излизаме.Е то беше за сряда ,но тогава беше на събиране с приятелки ,за днес ,но бе извън града.Е да ,но днес я гледам на центъра с едно момче е да ,но същевременно в момента тя ми пише от компютърът на един нейн приятел на вуйчо й ,защото е "извън градът"Е да се правя на олигофрен ,че нищо незнам или да я накарам да си говори сама?

JoeBanana
04-05-2007, 20:35
разбира се, че трябва да отмъстиш :mrgreen:
тая си прави ташак, па та ше си траеш... още утре я почвай :mrgreen:

sherry
04-05-2007, 20:36
Мадамата не е искала да излиза с теб, излъгала те е. Чудела се е как да те отреже и така. Приеми го и не се занимавай с нея, явно си нежелан. Няма нужда от отмъщение, просто не се занимавай с нея.

04-05-2007, 20:40
И аз така мисля.Само ми е чудно във вторник с какви очи ще ме погледне на у-ще...

NeVeN4o`f
04-05-2007, 20:41
Мадамата не е искала да излиза с теб, излъгала те е. Чудела се е как да те отреже и така. Приеми го и не се занимавай с нея, явно си нежелан. Няма нужда от отмъщение, просто не се занимавай с нея.
абсолютно съгласна са с теб :smt006
макар че щеше да е по-лесно и за двамата ако та му го беше казала ... може би ... :-k

NeVeN4o`f
04-05-2007, 20:44
И аз така мисля.Само ми е чудно във вторник с какви очи ще ме погледне на у-ще...

Бyди готов! Мой вобще да не те погледне , или да извади някъф мил поглед ;)
бати крантата :-#

JoeBanana
04-05-2007, 20:46
не ги слушай :mrgreen:
и без това ще те разкара, поне й направи няква мизерия и се израдвай :mrgreen:

Allthatshewant
04-05-2007, 20:47
и ако си вземете да си връщате един на друг докъде ще я докарате :-k

JoeBanana
04-05-2007, 20:52
и ако си вземете да си връщате един на друг докъде ще я докарате :-k
тя няма да отвърне :mrgreen: нали идеята е, че не иска да го вижда :mrgreen:

04-05-2007, 20:54
Не!Все пак сме от едно у-ще най-вероятно ще изчакам да отмине малко време ,за да я напия на някоя екскурзия ,да го направя за спорта и да й кажа истината...

divo_kotence
04-05-2007, 20:56
отмъщението е сладко нещо...но не прекалявай :-D

04-05-2007, 20:59
отмъщението е сладко нещо...но не прекалявай :-D По принцип винаги ,когато отмъщавам на някого чакам да мина малко време ,за да го заболи повече след това...

PeAcH
04-05-2007, 20:59
Tq nqma pravo da te pravi na tapak,no 4ak da i otmasti6 ne,pogovori s neq ,kaji i 4e znae6 vsi4ko i sam 100% sigurna 4e 6te se zasrami i 6te i stane o6te po gadno,otkolkoto ako i otmasti6.

04-05-2007, 22:16
Сега почнах да и пиша колко много и имам вяра.Ще я оставя съвестта и да я гризе многооо.

gosteninn
04-05-2007, 22:19
pi4 i az sam imal takiva problemi,sa sme si priqteli,ama rano ili kasno 6te si go varna tapkano!!! :!:

04-05-2007, 22:26
Отрови я или й напиши бележка анонимка:

" Името, много си тъпа бе. Аз съм сто пъти по-красива от теб и спах с приятеля ти!" И да не ти се вярва хората много се връзват на такива бележки.

k0k0l1n40
04-05-2007, 22:26
С едно момиче се бяхме разбрали да излизаме.Е то беше за сряда ,но тогава беше на събиране с приятелки ,за днес ,но бе извън града.Е да ,но днес я гледам на центъра с едно момче е да ,но същевременно в момента тя ми пише от компютърът на един нейн приятел на вуйчо й ,защото е "извън градът"Е да се правя на олигофрен ,че нищо незнам или да я накарам да си говори сама?според мен няма смисал! =;

04-05-2007, 22:31
Напиши бележка анонимка:

"Скъпа, много си тъпа бе. Аз съм сто пъти по-красива от теб и спах с приятеля ти!
Подпис: А. (или друга буква)"

И да не ти се вярва хората много се връзват на такива бележки. Веднъж така скарах две момичета и още две други.

Digital
04-05-2007, 22:32
С едно момиче се бяхме разбрали да излизаме.Е то беше за сряда ,но тогава беше на събиране с приятелки ,за днес ,но бе извън града.Е да ,но днес я гледам на центъра с едно момче е да ,но същевременно в момента тя ми пише от компютърът на един нейн приятел на вуйчо й ,защото е "извън градът"Е да се правя на олигофрен ,че нищо незнам или да я накарам да си говори сама?
:)
Ми напиши й "да ти го начукам в гъза, боклук !" и това ще оправи положението. Сериозно ти говоря. :)

04-05-2007, 22:34
Може и по-брутална бележка:

"Здравей,
Ти си готина мацка, но си голяма курва и баща ти е педерас, а майка ти е курва. Вчера я видях с любовник. А, пък да знаеш гаджето ти спа с мен, но нали сме приятелки, няма да ми се обиждаш.
Подпис: (име на нейна приятелка)"

Лошото е, че така ще я скараш с невинно момиче, обаче ако не пишеш име, ами писмото е напълно анонимно тя ще се изпокара с всичките си приятелки и ще остане сама.

04-05-2007, 22:39
Ето с тази бележка скарах две момичета, които нямаха никакъв конфликт:

"Скъпа Поли,
Ти си много проста да знаеш! Престани да се правиш на много отворена,, защото на всички от групата им писна. Аз все се правя, че не те забелязвам (нали си безлична), но всяко нещо си има граници. Не се търпиш вече, с твоите простотии. И вземи го малко понамали това самочувствие без покритие. И да знаеш ти си една тъпа нищо и никаква пачавра с голяма уста, криви зъби и два руси косама на главата.
Подпис: М."

Така това момиче Поли се изпокара със всички и й отмъстих.

sexi_lady_666
04-05-2007, 22:43
mi i az sum go praila toq nomer :twisted: mi otmusti i moje i da se polu4i!!! ;)

ChRiSTiaNo_07
04-05-2007, 22:44
Заеби я тая такиа кат нея ги има насякъде :smt019

04-05-2007, 22:46
Като Ви чета идеите се плаша.А си мисля ,че съм отмъстителен да да.Колкото и да искам ,явно надали мога да бъда лош...

ЛуДо_вЛюБеН
04-06-2007, 01:07
Аз бих провел разговор с нея и бих й изяснил нещата, какво съм видял, какво съм направил и какво съм получил в замяна...
Ако държиш на нея гледай да не се прецакваш...

На твое място ако ти каже не накрая на разговора, така и така губиш, поне си направи кефа и пребий оня пънкар... /е ако ти по силите... или поне се съберете и го намлатете яката/

Няма да си я върнеш, ма поне ше ти олекне ;)

koalka
04-06-2007, 08:25
Няма смисъл да й отмъщаваш.Така и така всичко е свършило.Гледай си живота и не се занимавай с тая.

04-06-2007, 08:30
mi i az sum go praila toq nomer :twisted: mi otmusti i moje i da se polu4i!!! ;)
Кой номер? С бележката?

sexy_momi4e
04-06-2007, 08:31
kakuv e smisala da i otmu6tava6,taka i pokazva6 4e te e qd,4e te e zarqzala,prosto ne se zanimavai s neq,zareji q!!!

04-06-2007, 08:33
Игнорирай я, нито я обичай, нито я мрази, нека ти бъде безразлична. Все едно не съществува.

04-06-2007, 09:14
Игнорирай я, нито я обичай, нито я мрази, нека ти бъде безразлична. Все едно не съществува.Май така е най-добре....

04-06-2007, 11:38
Но преди това би ми било интересно ,ако я питам лично да излезем какво би измислила като оправдание веднага...

pampers
04-06-2007, 14:11
Мадамата не е искала да излиза с теб, излъгала те е. Чудела се е как да те отреже и така. Приеми го и не се занимавай с нея, явно си нежелан. Няма нужда от отмъщение, просто не се занимавай с нея.

CrazyWitch
04-06-2007, 15:07
Кажи и че обичаш курви, но не и курвенските номера.
Като е искала да излиза с тебе да ти е била казала направо, ако си и неприятен и "." ! :)

BAYO
04-06-2007, 19:59
Абе ко се чудиш, направи го на маймуна и да ходи си търси акъла после , кво го е упатило. Такиа коп*л*нца... #-o

04-06-2007, 22:17
Абе ко се чудиш, направи го на маймуна и да ходи си търси акъла после , кво го е упатило. Такиа коп*л*нца... #-oАз съм момче...Не направо да казва какво си мисли.А не ооо ти колко си забавен и колко сладък.Добре айде ще излезем.Ооо не ,аз съм на събиране ,а не аз съм извън града...

BAYO
04-06-2007, 23:02
Абе ко се чудиш, направи го на маймуна и да ходи си търси акъла после , кво го е упатило. Такиа коп*л*нца... #-oАз съм момче...Не направо да казва какво си мисли.А не ооо ти колко си забавен и колко сладък.Добре айде ще излезем.Ооо не ,аз съм на събиране ,а не аз съм извън града...

Имах предвид жените, ма не исках да казвам като сички др. к*рви , ку*ки и тем подобни ... както и да е, ся вече знаеш....Чудела се е как да те отреже .Милиони такива има... Приеми го и не се занимавай с нея!

04-06-2007, 23:37
Просто ,когато я видя ще и натяквам ,колко мразя някой да ме лъже и колко се радвам ,че тя не е от тях.А нека съвестта да я гризе...

BAYO
04-06-2007, 23:45
Просто ,когато я видя ще и натяквам ,колко мразя някой да ме лъже и колко се радвам ,че тя не е от тях.А нека съвестта да я гризе...

Еми радвам се на избора ти и на тва което казваш, друго няма кво да добавя. ;-)

04-07-2007, 09:09
Дори и да я игнорирам ,знам че във вторинк пак ще дойде да се лигави ,ама ще има _!_

04-07-2007, 09:33
А най-лошото в случая е ,че не мога да я забравя и да спра да мисля за нея...

JuSt_A_vErMiN
04-07-2007, 10:08
Мадамата не е искала да излиза с теб, излъгала те е. Чудела се е как да те отреже и така. Приеми го и не се занимавай с нея, явно си нежелан. Няма нужда от отмъщение, просто не се занимавай с нея. :smt023

nasty_f
04-07-2007, 12:12
Не!Ще и се върне.Бог забавя,но не забравя!Златно правило.Просто избагвай всякакъв контакт с нея.
Но има и друг вариант.Момчето да е било нейн роднина,или да се е наложило да се върне.Но не ми се вярва много.Абе,излъгала те е.

SouL^*DiViNe
04-07-2007, 12:19
Не!Все пак сме от едно у-ще най-вероятно ще изчакам да отмине малко време ,за да я напия на някоя екскурзия ,да го направя за спорта и да й кажа истината...
абе ти добре ли сии :?: :!: недей да падаш толкова ниско или искаш да стигнеш нейното ниво :-k тва с напиването до нищо няма до докара

04-07-2007, 13:56
За Бог си права!Има справедливост!Държа се несериозно с всички ,така се държат и те с мен...Е тя се държи неселиозно с мен ,и с нея така ще се държат.Това е живота...

IKisseDAGirL
04-07-2007, 14:08
Олее заради една такава малка глупост какви работи измислихте, отмъщения, скарвания, гадни бележки (на които лично аз ама посмъртно не бих се вързала), че накрая даже и Бог намесихте в цялата работа :shock:

Абе хора, смешно е, какво щяло да й се върне, как трябвало да си плати.. луди ли сте, заради такава простотия изкарахте момичето най-голямата грешница :? Все едно кой знае какво е направила #-o
Ми не й се е излизало с теб, излъгала е, не е знаела как да те отреже.. аз колкото пъти съм ги мотала така преди и ако всички бяха толкова злопаметни, до сега да ме няма сред живите :) Я дайте по-спокойно..

04-07-2007, 23:39
Олее заради една такава малка глупост какви работи измислихте, отмъщения, скарвания, гадни бележки (на които лично аз ама посмъртно не бих се вързала), че накрая даже и Бог намесихте в цялата работа :shock:

Абе хора, смешно е, какво щяло да й се върне, как трябвало да си плати.. луди ли сте, заради такава простотия изкарахте момичето най-голямата грешница :? Все едно кой знае какво е направила #-o
Ми не й се е излизало с теб, излъгала е, не е знаела как да те отреже.. аз колкото пъти съм ги мотала така преди и ако всички бяха толкова злопаметни, до сега да ме няма сред живите :) Я дайте по-спокойно..
И сигурно се гордееш с това?После защо жените били курви...

BAYO
04-08-2007, 00:43
Ми не може всички да сме откровени. Всеки се спасява сам, и то както може. Къде е написано, че винаги тря да казваме истината. То е грях да се лъже, ама има ли безгрешни??

Mad_GirL
04-08-2007, 08:32
Abe 6to napadate taka bre? Moje bi momi4eto prosto nqma jelanie da izliza s nego. Tq ne e zadyljena. V slu4aq malko kofti e postypila, no ot tova toi trqa da razbere izob6to da ne se zanimava s neq .... nqma smisal :wink:

IKisseDAGirL
04-08-2007, 10:02
И сигурно се гордееш с това?После защо жените били курви...
Айде, айде, да не подхващаме темата за това какви мъже има, щото става лошо... Изобщо не се впечатлявам от подобни изказвания ("жените са курви"), по-скоро са ми смешни, защото винаги са в резултат от наранена мъжка гордост или нещо от тоя род :roll: Такива сме били, незнам какви сме били, ама накрая пак идвате при нас, нали?! :twisted:

И не, не се гордея с това, но и не се самообвинявам особено. Не може винаги да става така както ти се иска, понякога се случва и да те прецакат :mrgreen:

04-08-2007, 10:27
И сигурно се гордееш с това?После защо жените били курви...
Айде, айде, да не подхващаме темата за това какви мъже има, щото става лошо... Изобщо не се впечатлявам от подобни изказвания ("жените са курви"), по-скоро са ми смешни, защото винаги са в резултат от наранена мъжка гордост или нещо от тоя род :roll: Такива сме били, незнам какви сме били, ама накрая пак идвате при нас, нали?! :twisted:

И не, не се гордея с това, но и не се самообвинявам особено. Не може винаги да става така както ти се иска, понякога се случва и да те прецакат :mrgreen: Ако мъжете имахме гърди ,Вие щяхте само за чистачки и готвачки да ставате...

IKisseDAGirL
04-08-2007, 22:18
Повярвай ми, много повече от гърди ви трябва на вас, че да можете да се оправяте без жените. :wink: