PDA

View Full Version : grim - sini ochi :P



04-05-2007, 19:53
.. abe ne moaa se grimiram ,priznavam si obache ochite
sa mi sini i e mn po-trudno da se grimiram ot kolkoto ,ako bqha
nqkuv po-tumen cvqt ..ako pochna sus spirala[cherna] ,molivi i
pricie cherni raboti ..stava hiper grozno ,aa ganicata kum noshten
grim e mn malka ..prekalq li malko i .. aa imam chubstvoto ,che
nqkoi cvetove ne mi otivat na sinite ochi i nqkoi put napravo
poludqvam ..ta pomognete mi ako mojete :(

yourDoll
04-05-2007, 20:18
и аз съм със същия проблем :-s

krisi_pisi
04-05-2007, 20:19
moite sa tymno sini ujanso e chenroto mi otiva da ama nqkoi pyt mi omryzva i rozovoto stava no po leko s nego ;) sinio nikoga neslagai. Svetlo kafqvo probvai i to ne e losho :)

Adwokat
04-05-2007, 21:46
ХхуХуХухУух немоа ти помогна се пак съм момче и не ползвам такива глупости :-D :-D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
9 и 10 точка от правилника! По-надолу 2!

tra-la-la-----
04-05-2007, 21:50
ХхуХуХухУух немоа ти помогна се пак съм момче и не ползвам такива глупости :-D :-D

Togava kakvo izobshto pishesh po temata? :-s
Za sini ochi zavisi dali sa svetlo sini, tymno sini, leko sym sivi ... A we trudna rabota :|
Podhodqshto naneseni inache otivat kafqvo, bejovo kakto kazaha predi men, perleni cvetove senki. Neznam kak si nanasqsh cherniq moliv, no i toi e dobyr izbor.
No pyk i zavisi i ot formata na samite ochi i .............. :-#

Moderated by ^npocTo^a3^f^
9 и 10 точка от правилника!

tra-la-la-----
04-05-2007, 22:03
:D :D :D
Momchence , lichi ti vyzpitanieto i kulturata dori samo i ot posledniq ti post.

1-vo qvno ne razbirash puktuacionniq znak " ? "
2-ro pokaji mi kade sym ti napisala "Pishi tam ili nz kade si "
3-to ako si mislish, che tvoite obidi mi vliqqt po nqkakyv nachin - jestoto se lujesh :-s

-----------------------------------------------------------------------------------------

Za da ne e flood , eto neshto koeto namerih v edno dosta interesno sait-che:

Цветовете, които отиват на сини очи:

Всички цветове, чиято основа е оранжевото – от бледо прасковено, през розово до цвят на кестен. Добавите ли прасковен руж и коралово червило, ефектът ще е поразителен.

Избягвайте зеленото във всичките му нюанси.

Идеалният вечерен грим за дами със светли очи са тъмносивите сенки в края на клепача, комбинирани с по-светли към вътрешността.

Не забравяйте спиралатa.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
10 точка от правилника!

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-06-2007, 06:14
Според мен най-добре е да си подчертаваш сините очи с черен или кафяв молив-моите също са сини и става много добре.Ако пък този вариант не ти харесва толкова ще ти кажа най-добре да вземеш една кутия с различни цветове сенки и да седнеш пред огледалото и почваш да мацаш от всичко и като видиш кои цветове ти подхождат и с кои се харесваш ползвай тях,защото на различните видове сини очи и черти на лицата отива различен цвят грим!

IdiOtKa
04-06-2007, 07:06
ми аз съм с някви синио зелени очи ... не могада ги определя .. и обикновенно слагам черен молив , сиви сенки ..или черен молив и бели сенки ... но искам да отбележа че вобще не съм добра в гримирането и се гримирам 1-2 пъти в седмицата ... и така си ме кефи да се мацам ...

ProstoAz
04-06-2007, 08:18
На светлите очи (сините и зелените) им отиват тъмните цветове. :wink: На принципа на констраста - очите изпъкват и са красиво подчертани.

GalleNo_MoMi4eNce
04-06-2007, 09:01
zavisi i ot tova dali si po murgaf ili si bql zashtoto az imam sini ochi i sam mn bqlq v liceto vuobshte ne mi otivam tumni cvetove a ako sloja cherno stavam otvratitelna!Sas sini ochi sam i si slagam predimno sinio,zeleno,rozovo ili neshto ot sorta no ne mn tumno!

bqsna_teenagerka
04-06-2007, 10:04
е мацко как може да си разваляш така хубавите о4и...не ти трябва грим!!!...или ако токлова държиш слагайй бежаво или леко розаво :wink: но мисля 4е на такива хубави о4и полседното което им трябва е грим!

Lorraine
04-07-2007, 07:36
Ми явно прекаляваш с молива и спиралата щом ти става хипер грозно :-s .И аз съм със сини очи и черния молив много добре ги подчертава,а и не е нужно да се нахлепаш като маймуна,просто може да допълниш с леко сиви сенки (ама съвсем малко) и става чудесно. :-)

dEnIsTy
04-08-2007, 08:40
и аз имам сини очи,но нямам твоя проблем...постоянно се гримирам в различни цветове-черно,опушено,синьо,розово, лилаво,зелено,бяло..абе въобще абсолютно всички възможни цветове слагам....защо не пробваш..от AVON има двоен молив за очи...тюркоазено...много е якичко..и поне на мен ми допада как ми стои...може да бъркаш последователността на цветовете,затова да не става...

648541
04-08-2007, 08:57
moite su6to sa sini.... grimiram gi sus sinio,sivo,rozovo i lilavo(no mnogo rqdko)kafqvoto su6to 4e gi pod4ertae...

koalka
04-08-2007, 09:21
Да, по-тъмните цветове.

Allthatshewant
04-08-2007, 10:18
моите също са сини но .. са малко странни променят се .. :roll: гримирам се със тъмни нюанси .. черно кафяво лилаво .. понякога бежово розово .. и мисля че стои добре но пак зависи за какво синьо говорим

strange_soul
04-14-2007, 10:10
moite o4i sa ne6to mejdu sinio i zeleno i se polu4ava mnogo dobre kato sloja malko 4eren moliv i suvsem leko 4erni senki ma samo dolu v osnovata na klepa4a :lol:

04-15-2007, 10:48
за да ги подчертаваш използваи по тъмните цветове; спиралата може да е черна или синя... ; обаче никога не си слагай сини сенки защото се сливат с цвета на очите, избягвай и по- тъмните нюанси...можеш да сложиш- бяло, по светло сиво, жълто но пак светло и т.н.

sexi_lady_666
04-15-2007, 14:43
ami i az imam sini o4i i polzvam predimno ROZOVO,no zavisi kafqvoto su6to go polzvam no mn rqdko predimno rozovo si slagam!!!!