PDA

View Full Version : Кажете ми какво изпитва плс



04-05-2007, 20:18
При мен нещата са доста сложни(то май вече са малко тези, при които всичко е лесно).Всичко започна преди две години.Първоначално на мен въпросното момче не ми беше приятно, да си го кажа направо че дори ми беше антипатично, но с течение на обстоятелствата Той започна да ми показва че има интерес към мен.Така аз лека полека започнах да свиквам с мисълта за неговия начин на държане(тъй като той се държеше с мен пред всички така сякаш има нещо между нас).Аз го обикнах.Започнахме да излизаме заедно.Присъединих се към неговата компания.Всички ме приеха много добре, сякаш сме изранали заедно и постонно сме били заедно.Но ние така и не ходехме, макар че всички си мислеха че сме заедно.Аз постоянно мислех за него.И така измина една година.След това той си хвана гадже.Аз се чувствах ужасно, плачех по цяла нощ, но моята приятелка, която е и много близка с него се зае с тежката задача да ме върне към нормалния ми начин на живот.Гледах да огранича срещите си с въпросното момче, но понякога се засичахме случайно, докато той беше с гаджето си и той като ме видеше се затичваше към мен, започваше да ме прегръща и целува и т.н.И всичко това ставаше пред очите на приятелката му, която не смееше да каже нищо.Аз съм била многократно в тях(като държа да отбележа, че не съм спала с него) или с него, или със сестра му, понеже съм приятелка и с нея.Като се видим той винаги се държи с мен по някакъв специален начин.Винаги обръща най-много внимание на мен, независимо с кой е.Той знае за чувствата ми.Всъщност абсолютно всички знаят за тях.Говорили сме си с него и той знае, че постъпва зле с мен.Не съм му го казвала аз, а той сам го осъзнава и ми казва че не иска да се чувствам гадно заради него по никакъв повод и че като ме гледа мен, че съм тъжна и на него му става гадно.Проблемът е там, че тож ми дава напразни надежди.Говорили сме си и той казва, че адски много му харесвам, но иска да бъде сигурен в чувствата си, преди да предприеме нещо.Миналото лято всички ни питаха дали ходим и дали сме заедно, и като казвахме ''не'' те не можеха да повярват и казваха: ''добре сега, защо лъжете?''. Всички смятат, че сме невероятна двойка и че трябва да бъдем заедно. А преди няколко дни Той ми каза че на 3-4 пъти е бил на косъм да тръгне с мен, но все нещо го е спирало.Обичам това момче. Той не е просто едно увлечение или поредният каприз, а наистина го обичам.На мен ми се струва, че и той има чувства към мен, но искам и вие да кажете мнението си, за което предварително ви благодаря!!!Ще ви бъда благодарна и ако ми кажете, как да направя така, че той най-накрая да тръгне с мен, без никакви колебания.Моля ви помогнете ми!!! [-o< Кажете ми какво мислите че изпитва Той!!!

divo_kotence
04-05-2007, 20:28
доста сложна работа :-k да ти кажа бая ме обърка...имам чувството ве той нз какво иска...мн му харесваш,но не бил сигурен в чувствата си...дори и няколко пъти щял да тръгва с теб но нещо го спира... 8-[ освен да поговориш с него и да му кажеш че наистина го обичаш и при сякакви обстоятелства би тръгнала с него,друг начин аз не виждам...

WinHater
04-05-2007, 20:32
ми.. да сложно е.. ама щом ти казва че не е сигурен в чувствата си... според мен това е заобиколен начин да ти каже НЕ ... просто явно му пука за теб. но само като приятелка ... или пък просто не е злобен някакъв да те отреже директно... НО ВСЕ ПАК ТОВА СИ Е ЛИЧНО МНЕНИЕ, КАТО СЪДЯ ПО СЕБЕ СИ, но ти сама трябва да си прецениш, щото хората са различни и ние като не го познаваме много трудно можем да ти дадем отговор, и все пак успех и дано се реши проблема благоприятно :smt017

04-05-2007, 20:33
Ами всъщност аз съм говорила с него на тази тема, но резултат няма.Просто той е някак по-особен.Знае че ме наранява, старае се да не го прави, но...Самата аз не съм наясно какво става :smt010

DJay
04-05-2007, 20:39
Нз как мислите, но според мен момчето наистина изпитва някакви чувства към теб, но не е сигурен в тях.Дай му малко време и ако не сте тръгнали още излей си душата пред него.Успех дано да се получи нещо трайно ;)

mishonche
04-05-2007, 21:16
Не знам какъв съвет да ти дам :roll: Всичко е мн объркано :-k Но 100% има чувства към теб,но...нз защо не сте тръгнали тогава ми е предпочел другото момиче?!Ох,нз :roll: :roll: :? Попитай го защо с теб не е тръгнал,а с другото момиче да...

Lolla
04-05-2007, 21:25
Miiii purvo....toi ne znae kakvo iska (ako iska6e teb, dosega da HODITE NAISTINA)Vtoro -^tom ima SPECIALNO otno6enie kum teb :arrow: ima 4uvstva (ne moga da opredelq kakvi)...no 6tom si e hvanal gadje :roll: Abe ne znae kakvo iska :!: Moqt suvet:prosto za izvesto vreme spri da go goni6, zapazi malko dostoinstvo i se otdrupniot nego....Ako doide sled teb :arrow: moje da gradite nqkakvi otno6eniq (lubovni) otna4alo \:D/

04-06-2007, 06:57
Той вече няма гадже.Преди имаше, може би аз не съм го обяснила правилно отгоре.Сега е свободен.Имаше гадже миналото лято, но скъса с нея през септември.

koalka
04-06-2007, 07:20
Мнението ми е, че трябва да поговорите за всичко станало до тук.Явно и двамата имате чувства и трябва да говорите за тях.Ако има такива и не е сигурен, му кажи, че трябва да изчака малко, но да не ти дава напразни надежди, ако няма да стане нещо.Чувството е ужасно.Не ми се вярва да има някакви по-сериозни чувства към приятелката си, тъй като си позволява доста волности.Опитайте да сте заедно и може да се получи нещо много хубаво.