PDA

View Full Version : Kogato se napiq....



Lolla
04-05-2007, 21:28
Vqrvam 4e vseki ot tuk se e napival pone vednuj v jivota si....Znam 4e piqnstvoto na vsi4ki e razli4no , no aide ako iskate spodelete poslednoto tupo ne6to, koeto napravihte pod vliqnie na alkohola...i za koeto sujelqvate ..... [-(

O.B.I_
04-05-2007, 21:31
purviqt i posledniqt put kogato se napih bqh na 15 godini i totalno si "razmazah" fizionomiqta na edni stulbi na izlizane ot edin club.be6e mn brutalno...

GanGsteR4eTo
04-05-2007, 21:55
ima6e koncert i az ne mojah da razbera kvo stava.... :-D :smt017

AciD
04-05-2007, 21:59
mi kato za na4alo e tupo da pravi6 ne6to za koeto da sajalqva6.... az sajalqvam samo za ne6ta koito sam rpopusnalka da napravq... posledno se napih sutrinta. 6tot gajeto mi otide da ba4ka izvanredno i az ot nqmane kvo da pravq oburnah edna butilka rom i kato se pribra se stro6i da se smee

Lolla
04-05-2007, 22:08
[quote="AciD"]mi kato za na4alo e tupo da pravi6 ne6to za koeto da sajalqva6.... MI kogato si pod vliqnie ti ne moje6 da otgovarq6 za postupkite si [-X

AciD
04-05-2007, 22:10
mi baq godini alkoholna upotreba i zloupotreba mi se sabirat ta sam se nau4ila i moga da se kontroliram

miloto_girl_4e
04-05-2007, 22:28
До сега нито веднъж не ми се е случвало като се напия и да направя нещо, за което после да съжалявам :wink: Но до сега иначе не съм се напивала чак толкова брутално(да повръщам, да не мога да ходя, да не мога да говоря и т.н) :P

BrokenDreams
04-05-2007, 23:16
Ми напивал съм се и несъм се прибирал цяла нощ вкъщи, а съм обикалял по главната...но това го правя и без да съм пиян.Честно казано не правя неща за които да съжалявам...даже доста правя доста по яки работи за които не съжалявам ами се кефя щот в трезво състояние никога не бих ги направил :)

Fanatichka
04-05-2007, 23:25
Беше доста одавна.Към 15 септемви.Нз дали толкова под влиянитео на алкохола или от тъмнината, но тичайки/незнам и аз за к'во/ се нацепих в няква дупка :lol: :lol: :lol: и на сичкото отгоре бях с някфа къса поличка.Бях цялата в някви драскотини,краката ми в кръв, после не ме питайте какво обяснявах на наще. :-D :twisted:

blackcat.eti
04-06-2007, 07:25
1viq i posleden pyt kogato se napih......bqh v golqma depresiq i 6tqh da se samoubivam :| ..........

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-06-2007, 07:28
веднъж съм се напивала-незнам защо го направих ама не съм правила тогава много глупости,бяхме в една дискотекап тогава и аз само дето съм се мяткала малко повече от нормалното и съм им говорила глупости на моите фр...

IdiOtKa
04-06-2007, 07:42
доста пъри съм била под влиаението на алкохола ...не си спомням кога бее последния път щото не съм пила от много време ... но май на трифон зарезан се понапих с вино , но не ъм правела нещо от което да ме е срам ... ! не ми харесва да съм пияна ....определено не ми допада

Sarabi
04-06-2007, 09:31
Ами имам доволно забавно пиянство и в повечето случаи не правя глупости а само се хиля кат' ряпа. И глупости е имало, но не се сещам.
Ааааа сетих се- кръшках. Ама то така или иначе щеше да има зарезвация, така че не съжалявам много много.

MuJleH4eTo
04-06-2007, 10:32
Според зависи от случая... Най-тъпото беше, когато се забих с един приятел... Ама иначе саМо си правя кефа,когато съм подпийнала :D

lost_yourself
04-06-2007, 11:53
emi az se napih na edin dr na edna fr i ni6to ne pomnq!!sled tva mi kazaha 4e sum se natiskala s edno mom4e koeto sup mnoo like ama mi stana shit 6ot znaeh 4e ni6to nqma6e da se polu4i!! :?

KiLLeR_InSTiNkT
04-06-2007, 13:18
Всеки път е различно, когато се напия - понякога ми е супер весело,а друг път ме избива на агресия, но има и случаи, когато ми се доспива зверски. А и принципно не правя тъпи неща - гледам да се контролирам... Сега друг е въпроса, когато се натряскам и ми стане лошо - тогава правя тъпи неща - веднъж в един кенеф заспах на тоалетната чиния и оттогава гледам да пия умерено. Тъпо нещо е да се напиваш...

theEXPLOITED
04-07-2007, 11:04
Обикновенно кат се напия-пея.Обаче веднъж с аверите боядисахме една патрулка...знаете ли колко е весело да бягаш от куките пиян? \:D/
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> :smt038 BRAVO

fake
04-07-2007, 11:42
или ще е бой или любов :smt005 или просто ще се издрайфам и ще заспя ако е много тежък случая, ама тфа е тъпо и не го правя

<black soul>
04-07-2007, 11:47
До сега нито веднъж не ми се е случвало като се напия и да направя нещо, за което после да съжалявам :wink: Но до сега иначе не съм се напивала чак толкова брутално(да повръщам, да не мога да ходя, да не мога да говоря и т.н) :P

то тогава кво напиване е?! то ако няма подобни работи (да повръщащ, да не можеш да ходиш, да не можеш да говориш...) значи не си се напил а просто си пийнал! :wink:

...аз като си взема една бира двуцевка и като изпия повече от половината (някъде към 800мл обикновено пия) и съм леш! почвам да говоря несвързано и да бъркам думите. искам да кажа едно пък казвам друго ...и ми става много весело! :-D почвам да треперя... и хем ми е топло, хем треперя! :-D миналата година когато за първи път се напих много здраво (на 13 бях :roll: :-D :-D ) ме носиха едни момчета ( :D :smt016 ) до вкъщи и половин час някъде седяхме на входа и се мъчих да изтрезнея. прибрах се що годе читава и веднага си легнах като излъгах мама че просто ме боли корема (и заради това съм повръщала :P :P :-D ) ... обикновено обаче (когато не съм толкова зле) , ми става веселичко и почвам да си припявам и да се хиля... или в други случаи заспивам на рамото на някой!! нищо особено. хах :lol:

sladkata_sis
04-07-2007, 12:17
ami az 4esto se napivam i8 si imam slabos edno mom4e na piqno 6tom go vidq ........ lo6oto 4e toi ne pie izop6to i vinagi e trezven a az piqnata kak stava taka sigurno mn me haresva za da si legne s men na piqno tai kato ne sm go vidqla nito vednj da se svalq na druga v piqno ili trezvo sastoqnie,no ima i slu4ai da go nqma togava ili mu zvanq ili ako ne moga da go namerq po4vam da pravq gluposti s drug koito mi haresva \:D/ ne sajalqvam za ni6to jiveem edin jivot ot si4ko trqbva da probvame

Butterfly^
04-07-2007, 13:35
Последно се напих януари месец и аз като съм почерпена светът ми е в краката и аз съм най- важната :-D И се отворих на един пич пред една дискотека и бая ми се беше заканил ама щото съм момиче и ми прости :lol: съжалявам само, че когато се напия устата ми става много голяма и хич не ми дреме кой е пред мен.. :mrgreen:

teenkopele
04-07-2007, 23:21
...Тъпо нещо е да се напиваш...

...но почти всеки го прави. :-D

Adwokat
04-08-2007, 14:11
Аз като не напиян а другия ден нямам никакви спомени от вечерта.. мно зле положението :)

dazzle
04-08-2007, 15:59
Vqrvam 4e vseki ot tuk se e napival pone vednuj v jivota si....Znam 4e piqnstvoto na vsi4ki e razli4no , no aide ako iskate spodelete poslednoto tupo ne6to, koeto napravihte pod vliqnie na alkohola...i za koeto sujelqvate ..... [-(

еми...то не беше тъпо и не съжалявам, но ме боли главата от него...
значи тръгвам да си лягам, но залитнах мнооого и си ударих главата в ръба на нощното шкафче до леглото...сега имам синина и доста ме боли...
но тва няма да ме откаже от алкохола... :lol:

niGGa
04-08-2007, 19:37
хм.. като се напия пея стари градски песни..
последния път правихме серенада под на класната балкона..

04-08-2007, 23:59
ми снощи аз попринцип досега не съм повръщал от алкохол (дай боже ида не става) демек успявам да се контролирам по-някъв начин ама снощи буквално се разбих на рд-то на един френд неска ми рапраят как съм започнал да ги уважавам всичките и т.н как съм обикалял църквата на 4тири крака и аз не знам (май само попа беше по-пиян от мене )

phm
04-09-2007, 01:22
пиенето е хубаво нещо
осирането не :oops:

kaka_lara
04-09-2007, 09:28
сдърпах се с един идиот в дискотеката, единствено съжалявам, че крака не ми се отпусна малко по-силно O:)

Ulety
04-11-2007, 18:27
Popricnip kogato sm piqna .. zapochwam da placha , zashtoto se chuwstwam super zle .. ;]]] e wseki lud s nomer si .. wse pak :lol:

IdiOtKa
04-11-2007, 19:09
Popricnip kogato sm piqna .. zapochwam da placha , zashtoto se chuwstwam super zle .. ;]]] e wseki lud s nomer si .. wse pak :lol:

оооо и на мене ми се е случвало ...супер гадно е някво щото хората те гледат супер странно ...тапа раута

koalka
04-11-2007, 19:40
Смея да кажа, че тъпи неща не правя. O:) На мен не ми е цел да се напивам.Пия, защото ми е приятно.

04-12-2007, 12:32
Ami samo vednuj sujelqvah che sum se napila tva beshe kogto go napravih go za purvi put i to s momche koeto mi "beshe" priqtel :( A inache nalitam na momchetata okolo men :-D Ama se zabavlqvam de \:D/

Lolla
04-12-2007, 23:00
....be6e da reva, za nqkoi koito dori ne moje da me pogledne pravo v o4ite i ne mu puka za men :-k

punisher
04-13-2007, 12:22
ми последния път беше на Р.Д..не бях кой знае колко пияна ,но все пак леко неадекватна =P~ ... обух хавайските гащета на рожденика и една риза с цветенца,сложих си некви цветя в косата и излязох на улицата и нещо пяхме там...
от тогава ми викат хавай или хаваец :lol:
всичко е документирано и са като гледам кво е било ми става мн весело :lol:
иначе много рядко пия... само по някъв повод

Always`Sad
04-13-2007, 13:44

_VIP_
04-13-2007, 16:59
аз на една Нова година се напих и нещо се изнервих и извадих пистолета и за малко да гръмна един :-k Затва вече като съм пиян мисляпреди да правя нещо :-D