PDA

View Full Version : Сън



kulkata
04-05-2007, 22:54
Здравейте ,
Напоследък сънувам ситуации в който участвам,но на сутринта не си ги спомням. И тези ситуации след време стават реални и се сещам че съм ги виждал накъде.Четох по разни други форума да казвам думи преди лягане,да си правя записки и други екстри.Кажете ми какво да напрвя за да ги си спомням на сутринта,а не чак когато стане действието?

BrokenDreams
04-05-2007, 23:12
Пич ти си екстрасенс! ВИждаш в бъдещето!
Неможеш да направиш нищо, в много от случаите това е просто заблуда (че ти се е случвало или преди) или просто си преживявал подобна случка.И немога да разбера т'ва к'во общо има с тоз раздел? Да не ги получаваш тия сънища кат' се надръсаш? :)

kulkata
04-05-2007, 23:33
Ми аз не пуша ,от време на време пийвам по малко кат се съберем компаниика. И все пак нали форума е и останалите неща.Ако не е за този нека да бъде преместена и да драснат модераторите едно лс.

BrokenDreams
04-05-2007, 23:36
Предполагам че под останалите неща са имали в предвид наркотици и алкохол :) но да не флуудя...

IdiOtKa
04-06-2007, 07:46
нз брат ми ми разпрааше един пъ как снаувал нещо и надругия ден му се случили почти същите неща ...

WwanAdoO
04-07-2007, 21:37
Po edno vreme mnogo se bqh zaribila da moga da sunuvam suznatelno poneje tva 6te e edinstveniq na4in naistina da letq svobodno koeto mi e me4ta xaxa... ta po temata mislq 4e te interesuva lucid dreaming- mislq 4e na bulgarski mu se vika osuznati suni6ta ili ne6to ot sorta oba4e e mnogo slojno. Az li4no stignah do momenta kogato osuznavam v sunq si 4e sunuvam oba4e posle ni6to ne pomnq... abe prosto napi6i v google lucid dreaming i 6te ti izlezat dosta ne6ta. Ako dobre si spomnqm i v ouim.org ima6e nqkva statiq za tva i mai daje pi6e6e kak da se uprajnqva6- abe potursi de i uspeh, ai :-D

kulkata
04-07-2007, 23:51
Имах впредвид за тези сънища в които аз присъствам,а за осъзнатия сън имам доста.

Sx0rDie
04-08-2007, 07:31
Слушай ся,душа! Това твойто си е чисто Де Жа Ву - имаш чувството че това нещо , което преживяваш се е случвало и преди! Ти не си го сънувала точно това защото е ужасно трудно да си спомниш съня след като вече си го забравила!!! Няма нищо лошо в това ще ти мине след време ( при мене не мина де :smt005 ) И тва е хайде не се притеснявай!!!

IlLuSi0nS`
04-08-2007, 08:20
хахахаха че аз постоянно сънувам неща, които после се случват или пък ми се е случвало да си мисля усилено как искам нещо да се случи и то да стане след известно време или пък за секунди да видя какво ще се случи след малко.. ама тфа си е напълно нормално и има мн общо с този раздел, защото при мене тфа се появи след прекомерна употреба на трева и др.
човешкото съзнание има много вратички, които повечето от нас никога не отварят.. да виждаш или да усещаш бъдещето е нещо заложено в нас и само чака да го отключим..
но повечето хора го определят като свръхестествени възможности, просто защото са ограничени..
а всъщност заешката дупка е мн по-дълбока отколкото можем да си представим..

IdiOtKa
04-08-2007, 08:46
хмм .. аз не спирам да сънувам ..почти всеки път като спя сънувам ... доста често ми се случва да санувам нещо мноо гадно , но по някое време да усъзнавам че това е сън ,но не искам да се будя за да видя какво ще стане ..сеедно гледате филм и вие сте в главната роля и просто искате да догледате филма ..но в повечето случай никога не изглеждам филма до края ... :( .. :-D :-D :-D :-D

/wan`a`doo/
04-08-2007, 15:48
Имах впредвид за тези сънища в които аз присъствам,а за осъзнатия сън имам доста.
Ne6to ne shva6tam kvo iska6 da kaje6... v osuznatiq sun su6to u4astva6 ti, a tva da pomni6 suni6ta e po putq na osuznatiq sun ma huavo qvno ne sum 4atnala

BuzkatA
04-10-2007, 00:51
и аз имам такива моменти когато сънувам и когаот "стане" се сещам, че съм го сънувал.

Armeika
04-10-2007, 03:52
Случва ми се и на мен :-D

rootsniky
04-10-2007, 09:04
davajte be, marijuandera shte spasi nevernicite. Sanuvajte sichko, pone zamalko mojesh da se otkusnesh ot otbluskvashtiq svqt, dori i posle da ti se sluchi i na jivo :-({|= :-({|= :-({|=

CrazyWitch
04-10-2007, 13:20
Еми води си записки бе. Както са ти казали вече.., ако наистина е от сънищата.

Иначе както по горе са ти написали.. и аз съм на същото менение, че това е твоето Де Жа Ву.. Така са си го кръстили хората..
Нещо което ти се е случило в моналия живот и .. когато се случва в този имаш странното чувство, че си попадъл в същата ситуация.
Аз вярвам в това.
Това Де Жа Ву се проявява най-вече при децата.

sWeEt_SeEd
04-10-2007, 21:05
мм случва се ,да...нормално е,кфо толкова,само не си внушавай ,че имаш сврухестествени способности ахехах :-D а иначе- да ,това е дежа ву или вю както искаш го наричай...та напиши в гугъл и ше видиш ко има.Няма как да си прайш записки освен ако не си навиваш алармата през 20 мин което не е гаранция ахеахе смисъл тъпо е , а иначе няа начин да си спомниш.Кфото е казано да си спомниш ше си спомни другото не.Аз попринцип рядко си забравям сънищата,но пък има моменти, в които знам,че съм сънувала нещо супер странно или интересно обаче няа нииикъф шанс да си спомня,просто не стаа аре :smt006

Ulety
04-11-2007, 18:20
I pri men mnogo puti se e sluchwalo...spomnqm si kogato si schuipih rukata .. i kogato wlqzow w bolnicata se setih che sm sunuwala neshto podobno..spox ;]]] sichko e normalnu :D