PDA

View Full Version : tq si trugna



tajen
04-05-2007, 22:31
здравейте аз сам на 15 и мн ми е гадно че момичето което ОБИЧАМ страшно мн си тругна изван бг и няколко дни немоа да здаржа и рева мое да звучи тъпо но наистина чуствам се самотен и нз дали щте намера момиче като неа :(

dete_na_prostora
04-05-2007, 22:33
кфо искаш да поплача с тебе :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: или да ти дам тела на някое к*рве да не си толкус самотен :-k Ша перифразирам........ който търси намира, който ни търси ни намира :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

beautiful.soul
04-05-2007, 22:52
споко бе тъжния.. така е в живота... една врата се отваря друга се затваря... но ние прекалено дълго гледаме към затворената и не забелязваме другата отворената за нас, за тва не се самосъжалявай а погледни кви възможности имаш пред себе си, а те мисля, че са доста по интересни от едно момиче... цял живот те чака! гледай напред и горе главата :) айде и пожелавам ти да си намериш някое свестно момиче, въпреки че, в тия времена малко трудничко:)

ЛуДо_вЛюБеН
04-06-2007, 00:11
дЮд... не се отчайвай ;) на 15 си...
Почвай по-често да излизаш с приятели и се помъчи да я изтръгнеш от главата си... навярно и тя вече това е направила!

divo_kotence
04-06-2007, 05:03
дЮд... не се отчайвай ;) на 15 си...
Почвай по-често да излизаш с приятели и се помъчи да я изтръгнеш от главата си... навярно и тя вече това е направила!

:smt023

koalka
04-06-2007, 05:57
Еми, гадно е така, но с времето може би нещата ще станат по-лесни за теб.

sexy_momi4e
04-06-2007, 06:51
s vremeto 6te q zabravi6 :wink:

sherry
04-06-2007, 07:29
Няма ли да си идва? В коя държава е, това е от голямо значение!

Има ли някакъв шанс скоро да си идва или и това е невъзможно? Ако ситуацията е неизбежна, трябва да я забравиш, няма какво да се самоизмъчваш. Има много свестни момичета и тук, просто трябва да отвориш очите...и сърцето си за тях.

tajen
04-06-2007, 08:26
e hora vie mi otvorihte o4ite blagodarq vi mn 6e prodalja napret i6te se opitvam da q zabrava

BAYO
04-06-2007, 18:25
Аве така ли се прави ве? Обичаш някво момиче, тя отива в др. държава и ти вече започваш да я забравяш? Аз кво да кажа, че 6 месеца не съм си виждал мацето!? И да я бях зарезал 6 000 пъти до сега, ако бях такъв, като теб. Тежко е, сички не ни даваха още от самото начало и 1 месец, а кфо стана? Доказваме им всеки ден, че връзката ни има бъдеще, още малко остана... Има скайп, има телефони, интернет и кви ли още не неща за комуникация...Ма си на 15 разбирам те! Аз съм 6 год. по-голям и просто мислим по различен начин. Хайде успех с отварянето на очите,и с новите мацки все пак ш'ти трябва.

vvs_go
04-06-2007, 19:45
единственото решение е да намери6 някоя която да ти влияе по съ6тия на4ин и да я забрави6

BunnYY_f
04-06-2007, 20:00
Еми, гадно е така, но с времето може би нещата ще станат по-лесни за теб.
Съгласна съм!А пък хора идват и си отиват всеки ден, това че нея я няма до теб, не означава че живота е свършил. Вярно че ти е гадно, но това е живота, ще отшуми!

JoeBanana
04-06-2007, 20:11
e hora vie mi otvorihte o4ite blagodarq vi mn 6e prodalja napret i6te se opitvam da q zabrava
а така синко :mrgreen:
смело напред :mrgreen:

zubi
04-07-2007, 02:27
ми и ти отиди в чужбина и бъдете там двамата щастливи ;-)

JuSt_A_vErMiN
04-07-2007, 08:53
дЮд... не се отчайвай ;) на 15 си...
Почвай по-често да излизаш с приятели и се помъчи да я изтръгнеш от главата си... навярно и тя вече това е направила! :smt006

nasty_f
04-07-2007, 11:26
дЮд... не се отчайвай ;) на 15 си...
Почвай по-често да излизаш с приятели и се помъчи да я изтръгнеш от главата си... навярно и тя вече това е направила!
:wink:

Digital
04-07-2007, 11:39
тя си тръгна
:|

vasuy
04-07-2007, 14:40
кфо искаш да поплача с тебе :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: или да ти дам тела на някое к*рве да не си толкус самотен :-k Ша перифразирам........ който търси намира, който ни търси ни намира :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: abe ti bez4uvstvena li si we.4oveka mu e gadno a ti mu govori6 gluposti
[-X

BAYO
04-07-2007, 18:30
кфо искаш да поплача с тебе :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: или да ти дам тела на някое к*рве да не си толкус самотен :-k Ша перифразирам........ който търси намира, който ни търси ни намира :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ти кат си толко отворена ш'те видя кво ш'те правиш като дойдеш до тва положение. От ся ти казвам, не се дръж зле с хората, защото някой ден вс. ще се върне на твоята глава. И перфразирането ти даже не е точно, даже е грешно.

Пич, ще се опраиш, не се коси. Остави се на ежедневието да те погълне, запълвай си максимално времето, може и да успееш. Тя за колко време е там? Месец, 2, 3, година ??? Всичко зависи и от това , и от това колко се обичате и държите един на друг.

tajen
04-08-2007, 15:33
кфо искаш да поплача с тебе :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: или да ти дам тела на някое к*рве да не си толкус самотен :-k Ша перифразирам........ който търси намира, който ни търси ни намира :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ти кат си толко отворена ш'те видя кво ш'те правиш като дойдеш до тва положение. От ся ти казвам, не се дръж зле с хората, защото някой ден вс. ще се върне на твоята глава. И перфразирането ти даже не е точно, даже е грешно.

Пич, ще се опраиш, не се коси. Остави се на ежедневието да те погълне, запълвай си максимално времето, може и да успееш. Тя за колко време е там? Месец, 2, 3, година ??? Всичко зависи и от това , и от това колко се обичате и държите един на друг.

m da az mn q obi4am i sa sajelqvam 4e nei obr6tah tolkova vnimanie kolkoto tq na mene principno se zanimavam s rap i sa praa pesen za nea nadqvam se da si doide kakto mi obe6ta slet 10 meseca :-s

sherry
04-08-2007, 15:50
Super, че правиш песничка за нея, гледай да не стане като някой кавър на "За нея" или някоя от другите по - известни. Вложи свои собствени чувства в нея, нека бъде уникална. А ти как се чувстваш сега? По - леко ли ти е? :roll: Липсата преодоляваш ли я?

Maia_064029
04-08-2007, 16:03
Приятел,ако я обичаш я чакай за да не съжаляваш после.Аз не дочаках моето момче за което и до днес съжалявам защото още го обичам.Разбира се трябва да си сигурен и в нейните чувства,дали тя заслужава и дали иска да я чакаш.Нищо не губиш от всичко това,но можеш да съхраниш една любов.Успех!!!

BAYO
04-09-2007, 01:31
Приятел,ако я обичаш я чакай за да не съжаляваш после.Аз не дочаках моето момче за което и до днес съжалявам защото още го обичам.Разбира се трябва да си сигурен и в нейните чувства,дали тя заслужава и дали иска да я чакаш.Нищо не губиш от всичко това,но можеш да съхраниш една любов.Успех!!!

Точно така е!