PDA

View Full Version : разкайващо се бивше гадже и...майка ми



bRiStOl_16f
04-06-2007, 04:41
Аз съм на 16.Имах едно гадже(на 16),с което бяхме заедно 10 месеца(2 връзки,в един клас сме).Скъсахме преди 3 месеца и през тези 3 месеца той се държеше супер гадно с мен и това много ме нараняваше.Наскоро обаче той изглежда 'се осъзнал' и ми се извини за всичко много пъти и ми повтаря че ме обича и че иска отново да сме заедно и че ще направи всичко възможно да ми докаже че мога да му вярвам и т.н.Беше искрен (доколкото разбирам кога е искрен и кога не след цяла година с него).Има обаче друг проблем.С майка ми си споделяме всичко като приятелки(тя самата ми разказва за гаджетата си) и аз съм й казала за това момче.Сега като й казах че той съжалява и т.н. тя гледа някак скептично на това да имам още една връзка с него и като цяло не одобрява идеята.А на мен ми е кофти от това,защото искам да мога да й споделям както преди,но ако тя не одобрява гаджето ми и всеки ден слушам от нея как съм се самонаранявала тръгвайки отново с това момче,направо ще е супер-shit.Какво да правя???
П.С. не съм хукнала да ставам гадже с него,но някой ден скоро и това може да стане,все пак сме близки

koalka
04-06-2007, 06:05
Първо е хубаво, че си споделяте с майка ти.Не всички имат тоя късмет.Та....по същество.
Нормално е за една майка да се притеснява за детето си и иска то да е щастливо.Относно това момче-ако има силни чувства към теб и ако имаш такива и ти, няма нищо лошо да се съберете пак, но трябва да ти го докаже.Бъде заедно...в смисъл в училище, говорете си, споделяйте си и така ще можеш да разбереш дали ще допуснеш грешка, ако се съберете пак.А на майка си обясни, че това е твоето решение и искаш да го направиш, ако евентуално решиш.Но според мен този вариант, който аз ти посочих е добър и така и майка ти ще е съгласна.

divo_kotence
04-06-2007, 06:25
да ти кажа на мен мн мн не ми пука какво мисли майка ми...ако съм сигурна в това момче,знам че няма да ме нарани по никакъв начин бих тръгнала с него без да се замислям и без да искам чуждо мнение

bRiStOl_16f
04-06-2007, 06:25
Първо е хубаво, че си споделяте с майка ти.Не всички имат тоя късмет.Та....по същество.
Нормално е за една майка да се притеснява за детето си и иска то да е щастливо.Относно това момче-ако има силни чувства към теб и ако имаш такива и ти, няма нищо лошо да се съберете пак, но трябва да ти го докаже.Бъде заедно...в смисъл в училище, говорете си, споделяйте си и така ще можеш да разбереш дали ще допуснеш грешка, ако се съберете пак.А на майка си обясни, че това е твоето решение и искаш да го направиш, ако евентуално решиш.Но според мен този вариант, който аз ти посочих е добър и така и майка ти ще е съгласна.

Относно споделянето с майка...:) ами да,тя е доста либерална в това отношение(даже не се разтревожи като й споделих как съм си паднала по един 29-годишен и почти сме се целунали).
Благодаря ти за съвета.И аз мислех известно време да наблюдавам и т.н. но определено е по-различно ако сама съм решила да го направя,а не ако майка ми е казала така да направя.Всеки обича да има свобода на действие нали:)Въпросът е че момчето наистина ме нарани и ако му дам трети шанс,то ще трябва да е най-малко след време,а не веднага по куп причини.Anyway мерси за съвета.

koalka
04-06-2007, 07:23
Моля, а и аз съм на мнение, че трябва да изчакаш малко, за да видиш отношението му към теб след известно време.

sherry
04-06-2007, 07:31
Обичаш ли момчето? :roll:
Ако се обичате, съберете се отново! Аз съм сигурна, че майка ти ще е щастлива, ако и ти си щастлива!

furtado
04-06-2007, 08:57
vajnoto za vsqka maika e da znae i da vijda 4e deteto i e 6tastlivo taka 4e ako sega ne e syglasna da ste zaedno,no ti vse pak se sybere6 s nego i sled vreme tq vidi 4e toi te pravi 6tastliva,mislq 4e 6te go prieme otnovo.

malone
04-06-2007, 10:19
Лошо няма отново да сте си гаджета -колкото до отношението на майка ти-сигурно е породенно от това че си споделила за отношението му през тези три месеца през които той се държал по гасен начин с теб и може би се притеснява това да не се повтори.

BAYO
04-06-2007, 18:33
ОТ опит ще кажа, че не винаги това, което мислят майките ни за нас, е най-доброто и най-правилното. Понякога постъпват егоестично, както на тях им изнася, или понякога от ревност към самите нас. Все пак животът си е твой, живей си го така, както на теб ти е добре.

vvs_go
04-06-2007, 19:39
майка ти е права

Kianna
04-06-2007, 19:50
Аз също много споделям с мама и до сега за добро или лошо ,винаги е ставало както тя казва-дори и аз да не я послушам после се убеждавам сама в правотата и.Според мен я послушай.Женска и майчинска интуиция=мъдрост.
+ това .. дори и да си дадете "2ри" шанс всичко ще е толкова различно,че от цялата ситуация ще си разочарована само и единствено ти за надеждите,които той не е оправдал.

BAYO
04-06-2007, 20:33
Според мен, той не заслужава 2ри, 3ти, 4ти или к'вто и да е др. шанс. Проиграл си е картите , грешно при тва, сори ама не те заслужава.

CrazyWitch
04-06-2007, 20:38
И аз като тебе се влияя от хората, но вече съвсем не е така.
Пак ме интересува мнението на майка ми, но не съм подвластна на него!
Това е! :) Научи се и ти като мен.

04-07-2007, 00:32
Malko off topic no silno me valnova tova koeto 6te pitam
S maika ti kato si spodeliate vsi4ko goworite li si za razmeri? Sravniavate li nadarenostta na gadjetata si? A na trikove u4i li te?

bRiStOl_16f
04-07-2007, 06:55
Malko off topic no silno me valnova tova koeto 6te pitam
S maika ti kato si spodeliate vsi4ko goworite li si za razmeri? Sravniavate li nadarenostta na gadjetata si? A na trikove u4i li te?

Е,чак пък на трикове...но сме си споменавали за размери.